1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Endekslerin Değişimi
Borsada Endekslerin Değişimi

Borsada Endekslerin Değişimi

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle:

ENDEKS ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONDEĞİŞİMADET
BIST BANKA163.040,94162.012,84164.623,61162.109,42-0,57193.913.649
BIST BILISIM25.524,9125.462,6125.867,7325.522,65-0,0110.149.718
BIST ELEKTRIK2.929,362.932,822.981,242.955,910,9134.333.832
BIST FIN KIR FAKTORING30.505,0530.360,2831.286,7031.257,622,471.506.200
BIST GIDA ICECEK117.678,30117.727,32118.382,73118.147,130,4013.188.589
BIST GAYRIMENKUL YO43.181,0343.030,9343.539,5343.046,12-0,3159.298.164
BIST HOLDING VE YATIRIM78.612,3378.465,5279.261,1878.653,460,05105.421.511
BIST ILETISIM31.513,8531.092,4331.619,2031.092,43-1,346.993.484
BIST ORMAN KAGIT BASIM48.697,8748.791,4149.321,5849.114,440,8619.323.891
BIST KIMYA PETROL PLASTIK86.133,5386.027,1287.123,0686.038,91-0,1188.024.807
BIST KURUMSAL YONETIM84.121,8583.788,0484.768,5283.815,93-0,36277.616.352
BIST METAL ANA161.229,73158.659,25161.434,46159.286,60-1,21108.780.901
BIST METAL ESYA MAKINA146.181,66145.698,25147.260,74145.807,54-0,2665.456.228
BIST SIGORTA231.186,01231.094,27233.720,90232.772,520,699.218.797
BIST SPOR61.448,8160.488,2861.371,9660.575,51-1,428.748.231
BIST TAS TOPRAK78.978,7679.194,7479.705,7179.432,440,5723.763.594
BIST TICARET157.387,20156.481,97158.437,80156.481,97-0,5830.395.937
BIST TEKSTIL DERI22.711,6622.989,7023.386,0523.226,612,2731.708.840
BIST TURIZM8.854,718.868,409.002,948.906,510,587.701.554
BIST ULASTIRMA64.352,7264.375,0365.158,4864.509,490,2462.982.677
BIST MENKUL KIYM YO25.224,8224.956,2825.331,1825.041,82-0,739.642.954
KATILIM 3093.737,5493.395,1594.274,0793.405,29-0,35168.825.252
BIST 10094.655,3194.312,0195.358,7694.355,91-0,32723.140.259
BIST 5090.944,6090.515,5291.582,5590.544,73-0,44548.728.963
BIST 30116.665,38115.984,66117.441,84116.055,23-0,52461.278.924
BIST ANA107.801,35108.060,70108.547,31108.389,860,55175.239.461
BIST YILDIZ94.819,9194.490,0895.507,5394.515,02-0,32673.589.791
BIST SINAI99.849,9199.616,56100.429,6399.684,01-0,17379.143.260
BIST MALI125.047,64124.533,81126.157,46124.624,97-0,34369.600.704
BIST HIZMETLER59.280,1358.837,7559.541,0958.837,75-0,75161.385.279
BIST TEKNOLOJI92.167,0192.939,2997.064,7495.362,803,4731.943.721
BIST TUM95.690,0495.415,2996.380,8995.427,75-0,27942.072.964
BIST TUM-100126.262,82126.398,45126.941,61126.512,700,20218.932.705
BIST TEMETTU101.718,38101.295,83102.461,33101.363,64-0,35335.337.105
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT