1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,110,00-9,76
ABD Dolar BYF346,800,550,87
Acıpayam Selüloz2,860,00-7,14
Adana Çimento (A)6,94-0,575,31
Adana Çimento (B)4,900,206,52
Adana Çimento (C)0,821,23-2,38
Adel Kalemcilik19,002,7019,27
Adese Alışveriş Ticaret1,770,57-1,67
Afyon Çimento8,76-0,9010,75
Ak Enerji0,89-2,204,71
Akbank9,27-1,3821,66
Akçansa12,24-0,08-1,74
Akdenız Güvenlık Hız.3,02-0,9818,90
Akfen GMYO1,25-1,57-3,85
Akın Tekstil9,22-0,54-1,28
Akiş GMYO2,95-1,0118,26
Akmerkez GMYO23,440,0013,79
Aksa11,570,6139,08
Aksa Enerji3,12-0,324,70
Aksel Yat. Hol.0,651,56-14,47
Aksigorta2,69-0,3717,98
Aksu Enerji12,91-3,3049,25
Akyürek Pazarlama0,36-5,269,09
Alarko Carrıer56,35-0,9748,92
Alarko GMYO43,400,6515,67
Alarko Holding5,650,3637,96
Albaraka Türk1,21-0,825,81
Alcatel Lucent Teletaş9,400,4338,64
Alkim Kağıt4,26-2,0781,68
Alkim Kimya28,160,0756,27
Altınyağ0,702,94-20,45
Altınyunus Çeşme3,87-0,26-3,25
Anadolu Cam3,700,5440,15
Anadolu Efes19,85-0,7512,59
Anadolu Hayat Emek.5,360,1914,86
Anadolu Isuzu17,890,34-7,78
Anadolu Sigorta2,581,9837,08
Anel Elektrik2,481,2277,14
Anel Telekom0,48-2,04-4,00
Ansa Yatırım Holding1,200,0033,33
Arçelik23,200,1712,56
Arena Bilgisayar4,14-0,24-0,54
Armada Bilgisayar5,89-1,83-6,95
Arsan Tekstil1,530,6612,50
Artı Yatırım Holding0,58-1,691,75
Aselsan20,903,0664,44
Asil Çelik3,70-1,60-1,60
Aslan Çimento39,860,15-0,90
Ata GMYO4,200,48-8,89
Atakule GMYO2,580,39-0,77
Atlantik Petrol Ürünleri1,33-1,4818,75
Atlantis Yatırım Holding0,78-2,5016,42
Atlas Yat. Ort.1,26-1,5628,57
AvivaSA Emeklilik Hayat19,64-0,763,12
Avrasya GMYO4,45-2,41256,00
Avrasya Petrol ve Tur.7,68-0,26195,38
Avrupa Yatırım Holding1,770,57-9,23
Ayen Enerji4,140,98-15,34
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,601,2718,52
Aygaz14,281,4231,89
Bagfaş10,96-0,9911,04
Bak Ambalaj4,151,2244,60
Balatacılar Balatacılık0,520,00-16,13
Bantaş Ambalaj2,12-2,30-24,47
Banvit10,903,5169,25
Baştaş Başkent Çimento2,850,0023,91
Batı Çimento6,25-0,48-5,45
Batısöke Çimento2,06-2,831,98
Berkosan Yalıtım1,840,00-34,75
Beşiktaş Futbol Yat.4,710,8617,75
Beyaz Filo8,62-0,925,38
Bilici Yatırım1,448,2724,14
Bim Mağazalar57,600,2617,55
Bimeks0,73-1,35-17,05
Birko Mensucat0,540,003,85
Birlik Mensucat1,788,5497,78
Bısaş Tekstil1,060,00146,51
Bizim Mağazaları11,520,616,67
Bizim Portföy Altın BYF131,35-1,095,93
Bolu Çimento5,89-2,00-5,76
Bomonti Elektrik1,30-6,47-41,44
Borusan Mannesmann9,861,0222,79
Borusan Yat. Paz.39,42-0,4031,93
Bosch Fren Sistemleri143,500,007,85
Bossa3,797,0652,82
Boyner Perakende Yat.46,58-2,43-36,02
Brisa6,920,5811,97
Burçelik3,634,018,04
Burçelik Vana1,7710,6222,92
Bursa Çimento5,75-1,88-6,81
Carrefoursa6,821,64-5,54
Coca Cola İçecek35,00-3,585,74
Componenta Dökümcülük4,020,25-0,99
Cosmos Yat. Holding0,960,00-3,03
Credıtwest Faktorıng1,660,003,75
Çelebi22,78-2,654,48
Çelik Halat3,525,3948,52
Çemaş Döküm1,500,0015,38
Çemtaş3,640,2850,41
Çimbeton36,68-0,161,21
Çimentaş11,20-1,7525,14
Çimsa14,990,743,73
Çuhadaroğlu Metal2,950,348,46
Dagi Giyim1,261,610,00
Dagi Yatırım Holding1,390,722,96
Dardanel1,850,0043,41
Datagate Bilgisayar5,47-1,9728,10
Demısaş Döküm1,300,786,56
Denge Holding3,650,8375,48
Deniz GMYO1,80-1,10-4,26
Denizbank3,702,21-22,43
Denizli Cam11,420,18-14,14
Derimod7,27-1,36-5,46
Desa Deri1,090,0022,47
Despec Bilgisayar4,10-2,1533,99
Deva Holding4,301,9022,16
Diriteks Diriliş Tekstil1,627,28-4,71
Ditaş Doğan5,4419,8236,00
DJ İstanbul 20 HY BYF32,19-0,7122,12
DO-CO246,60-0,165,75
Doğan Burda3,75-2,3426,26
Doğan Gazetecilik3,060,3320,47
Doğan Holding0,72-1,37-5,26
Doğtaş Kelebek Mobilya2,856,7468,64
Doğusan1,2719,8125,74
Doğuş GMYO4,210,00-1,64
Doğuş Otomotiv9,00-0,992,51
Duran Doğan Basım2,121,921,44
Dyo Boya3,422,090,59
Eczacıbaşı İlaç4,22-0,4735,26
Eczacıbaşı Yat. Ort.1,62-0,6131,39
Eczacıbaşı Yatırım10,560,4818,92
Edip Gayrimenkul0,931,0917,72
Ege Endüstri250,70-0,5217,00
Ege Gübre22,301,007,31
Ege Profil10,282,1962,40
Ege Seramik3,75-0,5321,75
Egeli & Co Tarım Girişim0,63-1,565,00
Egeli&Co Girişim Sermaye0,510,00-8,93
Egeli&Co Yatırım Holding0,160,000,00
Egeplast1,892,16-3,08
Ekiz Kimya0,430,0016,22
Emek Elektrik1,392,2124,11
Eminiş Ambalaj4,450,004,95
Emlak Konut GMYO2,85-2,06-4,68
Enka İnşaat5,351,1311,12
Erbosan62,95-0,1668,59
Ereğli Demir Celik6,32-0,1631,99
Ersu Gıda0,891,148,54
Escort Teknoloji1,22-0,818,93
Esem Spor Giyim0,250,00-3,85
Etiler Gıda16,0010,88146,15
Euro Kapital Yat. Ort.0,900,00-1,10
Euro Trend Yat. Ort.0,812,532,53
Euro Yat. Ort.0,856,257,59
Euro Yatırım Holding0,74-1,3323,33
Fenerbahçe Futbol34,50-0,40-11,54
Finans Fin. Kir.4,51-2,387,64
Finans Por. Banka HY BYF16,69-0,6527,89
Finans Por. BIST30 HY BYF45,74-0,7822,40
Finans Portföy Altın BYF12,93-0,926,95
Finans Portföy Gümüş BYF12,55-0,951,62
Finansbank5,25-1,699,60
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,401,8037,65
F-M İzmit Piston13,01-1,512,03
Fonet Bilgi Teknolojileri3,72
Ford Otosan39,360,2532,97
Frigo Pak Gıda0,630,00-4,55
FTSE İst. Bono FBIST BYF263,70-0,084,81
Galatasaray Sportif24,08-0,08-25,45
Garanti Bankası9,37-1,0626,90
Garanti Faktoring2,18-0,464,31
Garanti Yat. Ort.0,77-1,2814,93
Gedik Girişim1,171,740,86
Gedik Y. Men. Değ.2,280,002,70
Gedik Yatırım Holding1,432,145,93
Gediz Ambalaj8,370,9728,77
Gen Yatırım Holding0,40-14,89
Gentaş1,503,45-3,85
Gersan Elektrik1,750,009,37
Global Men. Değ.0,430,0019,44
Global Yat. Holding3,031,3488,20
Good-Year4,31-0,2322,79
Göltaş Çimento78,85-1,744,99
Gözde Girişim2,630,7746,93
GSD Denizcilik1,415,2228,18
GSD Holding0,623,3312,73
Gübre Fabrik.5,02-0,9914,61
Güler Yat. Holding1,10-0,9022,22
Güneş Sigorta1,290,0022,86
Halk GMYO0,970,006,59
Halk Sigorta2,741,11-0,36
Hatay Tekstil4,101,7413,89
Hedef Girişim3,030,33116,35
Hektaş4,290,9434,06
Hürriyet Gzt.0,76-1,302,70
ICBC Turkey Bank2,210,9139,97
İdealist GMYO1,821,6813,75
İhlas Ev Aletleri0,470,0062,07
İhlas Gayrimenkul0,93-1,0634,78
İhlas Gazetecilik0,71-1,3936,54
İhlas Holding0,430,0043,33
İhlas Yayın Holding0,440,0091,30
İndeks Bilgisayar10,251,0823,79
Info Yatırım1,50-0,6633,93
İntema17,980,78-12,97
İpek Doğal Enerji1,87-1,06-10,95
İskenderun Demir ve Çelik2,410,0033,33


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT