1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,142,70-7,32
ABD Dolar BYF345,90-0,260,61
Acıpayam Selüloz2,870,35-6,82
Adana Çimento (A)6,89-0,724,55
Adana Çimento (B)4,89-0,206,30
Adana Çimento (C)0,81-1,22-3,57
Adel Kalemcilik18,89-0,5818,58
Adese Alışveriş Ticaret1,770,00-1,67
Afyon Çimento8,871,2612,14
Ak Enerji0,890,004,71
Akbank9,300,3222,05
Akçansa11,86-3,10-4,79
Akdenız Güvenlık Hız.3,020,0018,90
Akfen GMYO1,260,80-3,08
Akın Tekstil9,250,33-0,96
Akiş GMYO3,022,3721,07
Akmerkez GMYO23,42-0,0913,69
Aksa11,620,4339,68
Aksa Enerji3,130,325,03
Aksel Yat. Hol.0,63-3,08-17,11
Aksigorta2,690,0017,98
Aksu Enerji13,182,0952,37
Akyürek Pazarlama0,372,7812,12
Alarko Carrıer56,400,0949,05
Alarko GMYO43,14-0,6014,98
Alarko Holding5,772,1240,89
Albaraka Türk1,220,836,68
Alcatel Lucent Teletaş9,33-0,7437,61
Alkim Kağıt4,13-3,0576,14
Alkim Kimya27,30-0,1256,08
Altınyağ0,700,00-20,45
Altınyunus Çeşme3,880,26-3,00
Anadolu Cam3,741,0841,67
Anadolu Efes20,000,7613,44
Anadolu Hayat Emek.5,400,7515,72
Anadolu Isuzu17,68-1,17-8,87
Anadolu Sigorta2,57-0,3936,55
Anel Elektrik2,500,8178,57
Anel Telekom0,480,00-4,00
Ansa Yatırım Holding1,200,0033,33
Arçelik23,240,1712,75
Arena Bilgisayar4,140,00-0,54
Armada Bilgisayar5,87-0,34-7,27
Arsan Tekstil1,52-0,6511,76
Artı Yatırım Holding0,603,455,26
Aselsan21,181,3466,64
Asil Çelik3,65-1,35-2,93
Aslan Çimento39,74-0,30-1,19
Ata GMYO4,18-0,48-9,33
Atakule GMYO2,590,39-0,38
Atlantik Petrol Ürünleri1,330,0018,75
Atlantis Yatırım Holding0,791,2817,91
Atlas Yat. Ort.1,270,7929,59
AvivaSA Emeklilik Hayat19,38-1,321,75
Avrasya GMYO4,490,90259,20
Avrasya Petrol ve Tur.7,62-0,78193,08
Avrupa Yatırım Holding1,770,00-9,23
Ayen Enerji4,140,00-15,34
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,685,0024,44
Aygaz14,521,6834,11
Bagfaş11,060,9112,06
Bak Ambalaj4,11-0,9643,21
Balatacılar Balatacılık0,531,92-14,52
Bantaş Ambalaj2,11-0,47-24,82
Banvit10,970,6470,34
Baştaş Başkent Çimento2,901,7526,09
Batı Çimento6,260,16-5,30
Batısöke Çimento2,101,943,96
Berkosan Yalıtım1,861,09-34,04
Beşiktaş Futbol Yat.4,70-0,2117,50
Beyaz Filo8,620,005,38
Bilici Yatırım1,461,3925,86
Bim Mağazalar57,40-0,3517,14
Bimeks0,72-1,37-18,18
Birko Mensucat0,53-1,851,92
Birlik Mensucat1,71-3,9390,00
Bısaş Tekstil1,060,00146,51
Bizim Mağazaları11,49-0,266,39
Bizim Portföy Altın BYF131,30-0,045,89
Bolu Çimento5,900,17-5,60
Bomonti Elektrik1,27-2,31-42,79
Borusan Mannesmann9,880,2023,04
Borusan Yat. Paz.39,440,0531,99
Bosch Fren Sistemleri143,800,218,08
Bossa3,78-0,2652,42
Boyner Perakende Yat.46,56-0,04-36,04
Brisa6,85-1,0110,84
Burçelik3,794,4112,80
Burçelik Vana2,0415,2541,67
Bursa Çimento5,780,52-6,32
Carrefoursa6,931,61-4,02
Coca Cola İçecek34,90-0,295,44
Componenta Dökümcülük4,061,000,00
Cosmos Yat. Holding0,960,00-3,03
Credıtwest Faktorıng1,660,003,75
Çelebi22,900,535,03
Çelik Halat3,41-3,1243,88
Çemaş Döküm1,49-0,6714,62
Çemtaş3,54-2,7546,28
Çimbeton36,06-1,69-0,50
Çimentaş10,78-3,7520,45
Çimsa14,69-2,001,65
Çuhadaroğlu Metal3,094,7513,60
Dagi Giyim1,260,000,00
Dagi Yatırım Holding1,390,002,96
Dardanel1,850,0043,41
Datagate Bilgisayar5,43-0,7327,17
Demısaş Döküm1,28-1,544,92
Denge Holding3,50-4,1168,27
Deniz GMYO1,810,56-3,72
Denizbank3,761,62-21,17
Denizli Cam11,520,88-13,38
Derimod7,270,00-5,46
Desa Deri1,08-0,9221,35
Despec Bilgisayar4,130,7334,97
Deva Holding4,12-4,1917,05
Diriteks Diriliş Tekstil1,55-4,32-8,82
Ditaş Doğan5,08-6,6227,00
DJ İstanbul 20 HY BYF32,531,0623,41
DO-CO246,50-0,045,70
Doğan Burda3,60-4,0021,21
Doğan Gazetecilik3,060,0020,47
Doğan Holding0,731,39-3,95
Doğtaş Kelebek Mobilya2,79-2,1165,09
Doğusan1,19-6,3017,82
Doğuş GMYO4,220,24-1,40
Doğuş Otomotiv9,131,443,99
Duran Doğan Basım2,10-0,940,48
Dyo Boya3,36-1,75-1,18
Eczacıbaşı İlaç4,291,6637,50
Eczacıbaşı Yat. Ort.1,620,0031,39
Eczacıbaşı Yatırım10,711,4220,61
Edip Gayrimenkul0,941,0818,99
Ege Endüstri252,400,6817,79
Ege Gübre22,561,178,57
Ege Profil9,25-10,0246,13
Ege Seramik3,780,8022,73
Egeli & Co Tarım Girişim0,630,005,00
Egeli&Co Girişim Sermaye0,510,00-8,93
Egeli&Co Yatırım Holding0,160,000,00
Egeplast1,953,170,00
Ekiz Kimya0,454,6521,62
Emek Elektrik1,465,0430,36
Eminiş Ambalaj4,460,225,19
Emlak Konut GMYO2,901,75-3,01
Enka İnşaat5,400,9312,16
Erbosan62,85-0,1668,32
Ereğli Demir Celik6,320,0031,99
Ersu Gıda0,88-1,127,32
Escort Teknoloji1,241,6410,71
Esem Spor Giyim0,250,00-3,85
Etiler Gıda16,201,25149,23
Euro Kapital Yat. Ort.0,900,00-1,10
Euro Trend Yat. Ort.0,810,002,53
Euro Yat. Ort.0,83-2,355,06
Euro Yatırım Holding0,740,0023,33
Fenerbahçe Futbol34,540,12-11,44
Finans Fin. Kir.4,755,3213,37
Finans Por. Banka HY BYF16,800,6628,74
Finans Por. BIST30 HY BYF46,211,0323,66
Finans Portföy Altın BYF12,92-0,086,87
Finans Portföy Gümüş BYF12,49-0,481,13
Finansbank5,311,1410,86
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,33-2,0634,82
F-M İzmit Piston12,90-0,851,17
Fonet Bilgi Teknolojileri3,802,15
Ford Otosan38,96-1,0231,62
Frigo Pak Gıda0,62-1,59-6,06
FTSE İst. Bono FBIST BYF263,50-0,084,73
Galatasaray Sportif24,02-0,25-25,63
Garanti Bankası9,450,8527,98
Garanti Faktoring2,180,004,31
Garanti Yat. Ort.0,770,0014,93
Gedik Girişim1,16-0,850,00
Gedik Y. Men. Değ.2,280,002,70
Gedik Yatırım Holding1,40-2,103,70
Gediz Ambalaj8,30-0,8427,69
Gen Yatırım Holding0,40-14,89
Gentaş1,521,33-2,56
Gersan Elektrik1,750,009,37
Global Men. Değ.0,430,0019,44
Global Yat. Holding3,267,59102,48
Good-Year4,330,4623,36
Göltaş Çimento79,050,255,26
Gözde Girişim2,754,5653,63
GSD Denizcilik1,420,7129,09
GSD Holding0,643,2316,36
Gübre Fabrik.5,071,0015,75
Güler Yat. Holding1,154,5527,78
Güneş Sigorta1,28-0,7821,90
Halk GMYO0,981,037,69
Halk Sigorta2,740,00-0,36
Hatay Tekstil4,7515,8531,94
Hedef Girişim2,97-1,98112,06
Hektaş4,320,7035,00
Hürriyet Gzt.0,760,002,70
ICBC Turkey Bank2,324,9846,93
İdealist GMYO1,830,5514,38
İhlas Ev Aletleri0,46-2,1358,62
İhlas Gayrimenkul0,952,1537,68
İhlas Gazetecilik0,721,4138,46
İhlas Holding0,442,3346,67
İhlas Yayın Holding0,452,2795,65
İndeks Bilgisayar10,482,2426,57
Info Yatırım1,553,3338,39
İntema18,070,50-12,54
İpek Doğal Enerji1,880,53-10,48
İskenderun Demir ve Çelik2,430,8334,44

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT