1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (2)
Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre...

A+A-

İSTANBUL (AA) - - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)14.500,00-3,31
İş Bankası (B)1.074,90-0,0110,29
İş Bankası (C)6,89-1,0138,42
İş Bankası (Kur.)6.396,653,23
İş Fin.Kir.1,170,004,46
İş Girişim1,63-1,218,67
İş GMYO1,39-0,710,56
İş Portföy BIST 30 HY BYF30,70-0,8123,69
İş Yat. Men. Değ.1,407,6921,75
İş Yat. Ort.0,830,00-1,19
İşbir Holding112,00-0,449,80
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,330,0017,86
İttifak Holding1,780,000,00
İz Hayvancılık Tarım2,12-7,4255,88
İzmir Demir Çelik3,290,6124,15
İzmir Fırça2,810,3682,47
İzocam24,300,00-0,98
Jantsa Jant Sanayi24,50-0,6519,02
Kapital Yat. Holding0,500,0019,05
Kaplamin2,441,24151,55
Kardemir (A)1,53-1,298,51
Kardemir (B)1,55-1,274,73
Kardemir (D)1,30-1,5213,04
Karel Elektronik3,322,4775,66
Karsan Otomotiv1,17-0,858,33
Karsu Tekstil0,589,4338,10
Karsusan Su Ürünleri San.4,401,1579,59
Kartonsan289,20-1,4311,36
Katmerciler Ekipman13,644,2086,34
Kent Gıda167,405,4829,27
Kerevitaş Gıda48,680,3737,44
Kervansaray Yat. Holding0,3417,2454,55
Kiler GMYO2,5220,0065,79
Klimasan Klima8,41-2,3210,37
Koç Holding16,580,3622,65
Kombassan Holding1,613,212,55
Konfrut Gıda16,49-1,5534,07
Konya Çimento289,20-0,489,01
Kordsa Global8,46-1,0535,97
Koza Altın19,20-1,2917,50
Koza Madencilik2,03-0,49-5,14
Körfez GMYO1,790,0019,33
Kristal Kola1,98-1,0038,46
Kron Telekomünikasyon13,593,74167,52
Kuştur Kuşadası Turizm8,6211,36
Kuyumcukent Gayrimenkul3,940,2525,88
Kütahya Porselen7,68-0,524,49
Lider Faktoring5,50-0,7218,79
Link Bilgisayar6,351,114,10
Logo Yazılım58,451,307,54
Lokman Hekim Sağlık5,73-2,7242,89
Lüks Kadife4,06-1,694,10
Makina Takım2,18-3,1154,61
Mardin Çimento4,602,912,91
Marmaris Altınyunus18,500,11-3,14
Marshall35,68-2,943,42
Martı GMYO0,482,1326,32
Martı Otel0,628,7772,22
Mazhar Zorlu Holding1,150,88-1,71
MCT Danışmanlık5,122,20
Mega Polietilen1,23-3,1532,26
Menba Holding0,78-21,21
Menderes Tekstil0,721,4120,00
Mensa0,140,007,69
Merit Turizm6,81-2,4468,15
Merko Gıda1,13-2,590,00
Metal Gayrimenkul0,750,000,00
Metemtur Otelcilik1,51-0,666,34
Metro Holding1,210,0034,44
Metro Petrol ve Tesisleri2,800,72-4,76
Migros Ticaret24,44-0,2439,02
Milpa1,12-2,6116,67
Mish Dekorasyon0,24-4,00-4,00
Mistral GMYO5,28-0,38
MMC San. Ve Tic. Yat.0,971,0494,00
Mondi Tire Kutsan1,402,1916,67
Net Holding2,510,00-11,31
Net Turizm1,81-0,5537,12
Netaş Telekom.10,70-1,027,11
Niğbaş Niğde Beton0,780,002,63
Nuh Çimento10,71-0,285,83
Nurol GMYO4,600,4411,65
Odaş Elektrik3,80-2,8128,25
Olmuksan-IP10,195,9310,16
Orge Enerji Elektrik9,391,8461,78
Orma Orman Mahsulleri0,940,00-3,09
Osmanlı Menkul2,39-20,07
Ostim Endüstriyel Yat2,24-1,32-17,04
Otokar137,500,885,23
Oyak Yat. Ort.1,002,0436,99
Oylum Sınai Yatırımlar2,00-0,996,38
Özak GMYO1,98-0,505,88
Özbal Çelik Boru1,63-2,9810,14
Özderici GMYO1,41-2,0811,90
Özerden Plastik2,73-2,504,20
Panora GMYO4,070,251,63
Park Elek.Madencilik2,824,0638,24
Parsan9,200,0010,31
Pegasus16,502,8716,61
Penguen Gıda1,78-1,11-7,77
Pera GMYO1,00-3,85150,00
Pergamon Dış Ticaret4,33-0,6911,03
Petkim4,980,2046,22
Petrokent Turizm49,002,0811,36
Pimaş4,293,8758,30
Pınar Et Ve Un10,38-0,10-0,19
Pınar Su1,820,552,82
Pınar Süt15,300,20-3,47
Plastikkart2,640,00-4,00
Polisan Holding8,68-0,4630,25
Politeknik Metal18,66-1,536,39
Prizma Press Matbaacılık2,99-1,3228,33
Ray Sigorta1,14-12,3196,55
Reysaş GMYO0,840,0025,37
Reysaş Lojistik1,003,0926,58
Rhea Girişim1,050,00-4,55
Rodrigo Tekstil2,35-4,47-5,24
Royal Halı0,91-2,15-5,21
RTA Laboratuvarları12,15-1,3851,50
Sabancı Holding10,52-1,2217,32
Sanel Mühendislik1,79-0,561,13
Sanifoam Sünger1,46-1,3521,67
Sanko Pazarlama4,12-0,7237,33
Saray Matbaacılık1,14-0,8712,87
Sarkuysan3,79-0,2628,48
Sasa Polyester4,65-2,5299,87
Say Reklamcılık1,49-1,32-11,83
Sekuro Plastik8,97-0,331,93
Selçuk Ecza Deposu3,58-0,5616,61
Selçuk Gıda0,273,85-10,00
Senkron Güvenlik1,940,522,65
Serve Kırtasiye0,540,00-8,47
Servet GMYO3,53-4,5923,86
Seyitler Kimya3,282,1861,58
Silverline Endüstri1,57-1,8840,18
Sinpaş GMYO0,660,0013,79
Soda Sanayii6,36-0,9320,23
Sodaş Sodyum Sanayii4,15-0,7272,15
Söktaş1,960,002,54
Sönmez Filament3,11-0,3225,91
Sönmez Pamuklu3,090,3250,73
Şeker Fin. Kir.1,80-1,1054,07
Şekerbank1,19-0,830,85
Şişe Cam4,50-0,2217,49
T. Halk Bankası11,570,3523,88
T. Kalkınma Bank.4,35-0,6853,71
T.S.K.B.1,520,0010,86
T.Tuborg9,27-0,2221,34
Tacirler Yat. Holding3,63-0,27
Taç Tarım Ürünleri3,070,6627,92
Tat Gıda6,931,7624,22
TAV Havalimanları14,800,2010,38
Taze Kuru Gıda7,901,67-3,66
Tek-Art Turizm0,770,0026,23
Tekfen Holding9,161,5547,12
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,592,2335,80
Temapol Polimer Plastik5,38-0,37-42,71
Tesco Kipa1,97-1,9926,28
TGS Dış Ticaret3,820,532,69
Tofaş Oto. Fab.29,16-0,2721,47
Torunlar GMYO5,05-2,3221,69
Trabzonspor Sportif2,620,00-7,75
Trakya Cam3,510,5723,59
Transtürk Hold.0,46-4,1721,05
TSKB GMYO0,650,00-1,52
Tuğçelik4,16-1,654,52
Tukaş1,534,7913,33
Turcas Petrol2,00-0,9936,99
Turkcell12,28-0,1625,95
Tümosan Motor ve Traktör8,05-1,598,64
Tüpraş87,85-0,4533,47
Türk Hava Yolları6,110,6621,96
Türk Prysmian Kablo2,19-0,905,32
Türk Telekom6,301,6119,32
Türk Traktör76,85-0,848,70
Türker Proje Gayrimenkul37,602,798,67
Ufuk Yatırım1,221,677,02
Ulaşlar Turizm Yat.1,992,0570,09
Ulusoy Elektrik10,81-0,4647,88
Ulusoy Un Sanayi2,051,4915,17
Umpaş Holding0,524,0018,18
Usaş Yatırımlar Holding0,37-2,632,78
Uşak Seramik2,330,8768,84
Utopya Turizm2,551,5914,86
Uzertaş Boya0,830,00-3,49
Ülker Bisküvi19,90-1,4924,46
Ünye Çimento4,301,652,38
Vakıf Fin. Kir.2,40-1,6455,84
Vakıf GMYO2,73-0,3618,18
Vakıf Yat. Ort.1,700,5950,44
Vakıflar Bankası6,03-0,5038,62
Vakko Tekstil2,73-1,4433,82
Vanet Gıda2,300,00-2,13
Verusa Holding13,20-0,45-9,47
Verusaturk Girisim2,76-1,43-12,38
Vestel7,28-0,6814,65
Vestel Beyaz Eşya12,53-1,344,24
Viking Kağıt0,56-1,759,80
Yapı Kredi Koray GMYO1,28-1,546,67
Yapı ve Kredi Bank.4,26-0,4724,20
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,462,5053,75
Yataş10,00-1,4890,11
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,350,433,98
Yazıcılar Holdıng23,121,4975,82
Yeni Gimat GMYO12,450,65-3,52
Yeşil GMYO0,77-2,5335,09
Yeşil Yapı1,28-1,5443,82
Yeşil Yatırım Holding4,9010,11497,56
Yibitaş İnşaat Malzeme1.948,0017,33
Yonga Mobilya294,70-0,0720,77
Yünsa3,436,1937,20
Zorlu Enerji1,182,611,23

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT