1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (2)
Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)14.500,00-3,31
İş Bankası (B)1.075,000,0110,30
İş Bankası (C)6,86-0,4437,81
İş Bankası (Kur.)6.396,653,23
İş Fin.Kir.1,170,004,46
İş Girişim1,630,008,67
İş GMYO1,400,721,28
İş Portföy BIST 30 HY BYF30,50-0,6522,88
İş Yat. Men. Değ.1,400,0021,75
İş Yat. Ort.0,830,00-1,19
İşbir Holding112,000,009,80
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,330,0017,86
İttifak Holding1,790,560,56
İz Hayvancılık Tarım1,97-7,0844,85
İzmir Demir Çelik3,25-1,2222,64
İzmir Fırça2,892,8587,66
İzocam24,340,16-0,81
Jantsa Jant Sanayi24,520,0819,11
Kapital Yat. Holding0,500,0019,05
Kaplamin2,42-0,82149,48
Kardemir (A)1,51-1,317,09
Kardemir (B)1,52-1,942,70
Kardemir (D)1,310,7713,91
Karel Elektronik3,28-1,2073,54
Karsan Otomotiv1,16-0,857,41
Karsu Tekstil0,580,0038,10
Karsusan Su Ürünleri San.4,502,2783,67
Kartonsan293,701,5613,09
Katmerciler Ekipman14,002,6491,26
Kent Gıda166,20-0,7228,34
Kerevitaş Gıda48,64-0,0837,32
Kervansaray Yat. Holding0,4017,6581,82
Kiler GMYO2,8713,8988,82
Klimasan Klima8,31-1,199,06
Koç Holding16,42-0,9721,46
Kombassan Holding1,620,623,18
Konfrut Gıda16,34-0,9132,85
Konya Çimento288,50-0,248,74
Kordsa Global8,500,4736,61
Koza Altın18,75-2,3414,75
Koza Madencilik2,01-0,99-6,07
Körfez GMYO1,800,5620,00
Kristal Kola1,92-3,0334,27
Kron Telekomünikasyon13,30-2,13161,81
Kuştur Kuşadası Turizm8,6211,36
Kuyumcukent Gayrimenkul4,083,5530,35
Kütahya Porselen7,63-0,653,81
Lider Faktoring5,49-0,1818,57
Link Bilgisayar6,350,004,10
Logo Yazılım57,00-2,484,88
Lokman Hekim Sağlık5,61-2,0939,90
Lüks Kadife4,05-0,253,85
Makina Takım2,180,0054,61
Mardin Çimento4,691,964,92
Marmaris Altınyunus18,41-0,49-3,61
Marshall35,800,343,77
Martı GMYO0,47-2,0823,68
Martı Otel0,59-4,8463,89
Mazhar Zorlu Holding1,150,00-1,71
MCT Danışmanlık5,10-0,391,80
Mega Polietilen1,20-2,4429,03
Menba Holding0,78-21,21
Menderes Tekstil0,754,1725,00
Mensa0,140,007,69
Merit Turizm7,094,1175,06
Merko Gıda1,162,652,65
Metal Gayrimenkul0,750,000,00
Metemtur Otelcilik1,563,319,86
Metro Holding1,19-1,6532,22
Metro Petrol ve Tesisleri2,77-1,07-5,78
Migros Ticaret24,540,4139,59
Milpa1,11-0,8915,63
Mish Dekorasyon0,240,00-4,00
Mistral GMYO5,280,00
MMC San. Ve Tic. Yat.0,981,0396,00
Mondi Tire Kutsan1,432,1419,17
Net Holding2,510,00-11,31
Net Turizm1,810,0037,12
Netaş Telekom.10,61-0,846,21
Niğbaş Niğde Beton0,77-1,281,32
Nuh Çimento10,70-0,095,73
Nurol GMYO4,651,0912,86
Odaş Elektrik3,861,5830,28
Olmuksan-IP9,91-2,757,14
Orge Enerji Elektrik9,470,8563,16
Orma Orman Mahsulleri0,951,06-2,06
Osmanlı Menkul2,39-20,07
Ostim Endüstriyel Yat2,260,89-16,30
Otokar133,50-2,912,17
Oyak Yat. Ort.0,98-2,0034,25
Oylum Sınai Yatırımlar1,99-0,505,85
Özak GMYO1,96-1,014,81
Özbal Çelik Boru1,630,0010,14
Özderici GMYO1,38-2,139,52
Özerden Plastik2,854,408,78
Panora GMYO4,100,742,38
Park Elek.Madencilik2,871,7740,69
Parsan9,13-0,769,47
Pegasus16,47-0,1816,40
Penguen Gıda1,77-0,56-8,29
Pera GMYO1,055,00162,50
Pergamon Dış Ticaret4,330,0011,03
Petkim4,980,0046,22
Petrokent Turizm49,000,0011,36
Pimaş4,23-1,4056,09
Pınar Et Ve Un10,21-1,64-1,83
Pınar Su1,820,002,82
Pınar Süt15,25-0,33-3,79
Plastikkart2,712,65-1,45
Polisan Holding8,46-2,5326,95
Politeknik Metal18,740,436,84
Prizma Press Matbaacılık3,000,3328,76
Ray Sigorta1,03-9,6577,59
Reysaş GMYO0,83-1,1923,88
Reysaş Lojistik1,044,0031,65
Rhea Girişim1,050,00-4,55
Rodrigo Tekstil2,31-1,70-6,85
Royal Halı0,910,00-5,21
RTA Laboratuvarları12,10-0,4150,87
Sabancı Holding10,560,3817,77
Sanel Mühendislik1,77-1,120,00
Sanifoam Sünger1,470,6822,50
Sanko Pazarlama4,201,9440,00
Saray Matbaacılık1,140,0012,87
Sarkuysan3,790,0028,48
Sasa Polyester4,58-1,5196,87
Say Reklamcılık1,500,67-11,24
Sekuro Plastik9,000,332,27
Selçuk Ecza Deposu3,590,2816,94
Selçuk Gıda0,297,41-3,33
Senkron Güvenlik1,92-1,031,59
Serve Kırtasiye0,563,70-5,08
Servet GMYO3,50-0,8522,81
Seyitler Kimya3,16-3,6655,67
Silverline Endüstri1,55-1,2738,39
Sinpaş GMYO0,694,5518,97
Soda Sanayii6,33-0,4719,66
Sodaş Sodyum Sanayii4,272,8977,12
Söktaş1,95-0,512,02
Sönmez Filament3,182,2528,74
Sönmez Pamuklu3,110,6551,71
Şeker Fin. Kir.1,76-2,2250,64
Şekerbank1,190,000,85
Şişe Cam4,38-2,6714,36
T. Halk Bankası11,49-0,6923,02
T. Kalkınma Bank.4,350,0053,71
T.S.K.B.1,49-1,978,67
T.Tuborg9,280,1121,47
Tacirler Yat. Holding3,63-0,27
Taç Tarım Ürünleri3,02-1,6325,83
Tat Gıda6,88-0,7223,33
TAV Havalimanları14,64-1,089,18
Taze Kuru Gıda7,90-3,66
Tek-Art Turizm0,781,3027,87
Tekfen Holding9,160,0047,12
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,733,0539,94
Temapol Polimer Plastik5,34-0,74-43,13
Tesco Kipa1,970,0026,28
TGS Dış Ticaret3,820,002,69
Tofaş Oto. Fab.29,180,0721,55
Torunlar GMYO5,03-0,4021,20
Trabzonspor Sportif2,59-1,15-8,80
Trakya Cam3,551,1425,00
Transtürk Hold.0,472,1723,68
TSKB GMYO0,661,540,00
Tuğçelik4,15-0,244,27
Tukaş1,583,2717,04
Turcas Petrol2,000,0036,99
Turkcell11,38-7,3316,72
Tümosan Motor ve Traktör7,75-3,734,59
Tüpraş87,30-0,6332,63
Türk Hava Yolları6,140,4922,55
Türk Prysmian Kablo2,17-0,914,36
Türk Telekom6,19-1,7517,23
Türk Traktör78,251,8210,68
Türker Proje Gayrimenkul38,241,7010,52
Ufuk Yatırım1,20-1,645,26
Ulaşlar Turizm Yat.1,92-3,5264,10
Ulusoy Elektrik10,880,6548,84
Ulusoy Un Sanayi2,00-2,4412,36
Umpaş Holding0,520,0018,18
Usaş Yatırımlar Holding0,36-2,700,00
Uşak Seramik2,444,7276,81
Utopya Turizm2,53-0,7813,96
Uzertaş Boya0,830,00-3,49
Ülker Bisküvi19,64-1,3122,83
Ünye Çimento4,29-0,232,14
Vakıf Fin. Kir.2,420,8357,14
Vakıf GMYO2,750,7319,05
Vakıf Yat. Ort.1,69-0,5949,56
Vakıflar Bankası6,040,1738,85
Vakko Tekstil2,854,4039,71
Vanet Gıda2,28-0,87-2,98
Verusa Holding13,19-0,08-9,53
Verusaturk Girisim2,75-0,36-12,70
Vestel6,90-5,228,66
Vestel Beyaz Eşya12,20-2,631,50
Viking Kağıt0,560,009,80
Yapı Kredi Koray GMYO1,27-0,785,83
Yapı ve Kredi Bank.4,260,0024,20
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,45-0,4153,13
Yataş9,79-2,1086,12
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,32-1,282,65
Yazıcılar Holdıng23,08-0,1775,51
Yeni Gimat GMYO12,450,00-3,52
Yeşil GMYO0,781,3036,84
Yeşil Yapı1,27-0,7842,70
Yeşil Yatırım Holding4,48-8,57446,34
Yibitaş İnşaat Malzeme1.939,60-0,4316,83
Yonga Mobilya280,00-4,9914,75
Yünsa3,41-0,5836,40
Zorlu Enerji1,16-1,69-0,48

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)


Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT