Konyaspor'un 2. devredeki 8 haftalık maç programı
Süper Lig’de ikinci yarının ilk 8 haftasının programı belli oldu. Buna göre 22. haftayı BAY geçecek Konyaspor 23. haftada Gençlerbirliği’ni 3 Şubat Çarşamba günü saat19.00’da ağırlayacak. 24. haftada 7 Şubat Pazar günü 19.00’da Beşiktaş’a konuk olacak yeşil-beyazlılar, 25. haftada 14 Şubat Pazar saat 13.30’da Denizlispor’u konuk edecek. 26. haftada saat 16.00’da Yeni Malatyaspor’a misafir olacak Konyaspor, 27 haftada Gaziantep FK’yı 26 Şubat Cuma saat 16.00’da ağırlayacak. 28. haftada deplasmandaki Başakşehir maçı 3 Mart Çarşamba saat 16.00’da başlayacak. 29. haftada 8 Mart Pazartesi günü Fenerbahçe’yi ağırlayacak yeşil-beyazlıların bu mücadelesinin başlama düdüğü 19.00 olacak
KONYASPOR’UN 8 HAFTALIK MAÇ PROGRAMI
>> 22.HAFTA / KONYASPOR (BAY)
>> 23.HAFTA /3 Şubat Çarşamba
19.00 İH Konyaspor-Gençlerbirliği
>> 24.HAFTA / 7 Şubat Pazar
19.00 BEŞİKTAŞ-İH KONYASPOR
>> 25.HAFTA / 14 Şubat Pazar
13.30 İH KONYASPOR-Y.DENİZLİSPOR
>> 26.HAFTA/ 20 Şubat Cumartesi
16.00 Y.MALATYASPOR-İH KONYASPOR
>> 27.HAFTA / 26 Şubat Cuma
16.00 İH KONYASPOR-GAZİANTEP FK
>> 28.HAFTA/3 Mart Çarşamba
16.00 M. BAŞAKŞEHİR-İH KONYASPOR
>> 29.HAFTA/ 8 Mart Pazartesi
19.00 İH KONYASPOR-FENERBAHÇE
DERBİLER
Fenerbahçe-Galatasaray derbisi 6 Şubat Cumartesi günü saat 19.00'da oynanacak. İkinci yarının ilk hafta karşılaşmaları 29 Ocak'ta başlayacak. 31 Ocak Pazar günü saat 19.00'da Beşiktaş, Trabzonspor'u konuk edecek. 27. haftada oynanacak olan Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşması ise 28 Şubat Pazar günü saat 19.00'da.
Süper Lig'de 22-29. haftalar arasında oynanacak maçların programı şu şekilde:
22. HAFTA
29 Ocak Cuma
16.00 Yeni Malatyaspor-Fatih Karagümrük
19.00 Gaziantep FK-Galatasaray
30 Ocak Cumartesi
13.30 Kasımpaşa-Hes Kablo Kayserispor
16.00 Aytemiz Alanyyaspor-DG Sivasspor
16.00 M.Başakşehir-A.Hatayspor
19.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor
31 Ocak Pazar
13.30 BB Erzurumspor-Ankaragücü
16.00 Denizlispor-Göztepe
16.00 Gençlerbirliği-Antalyaspor
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor
23. HAFTA
2 Şubat Salı
16.00 A.Hatayspor-Fenerbahçe
16.00 HK Kayserispor-A.Alanyaspor
19.00 Galatasaray-M.Başakşehir
19.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa
3 Şubat Çarşamba
13.30 DG Sivasspor-BB Erzurumspor
16.00 Karagümrük-Gaziantep FK
19.00 İH Konyaspor-Gençlerbirliği
19.00 FT Antalyaspor-Beşiktaş
4 Şubat Perşembe
16.00 Göztepe-Yeni Malatyaspor
19.00 Trabzonspor-Y.Denizlispor
24. HAFTA
6 Şubat Cumartesi
13.30 Kasımpaşa-A.Hatayspor
16.00 A.Alanyaspor-Çaykur Rizespor
16.00 M.Başakşehir-Karagümrük
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray
7 Şubat Pazar
13.30 BB Erzurumspor-HK Kayserispor
16.00 MKE ANKARAGÜCÜ-DG Sivasspor
16.00 Y.Denizlispor-FT Antalyaspor
19.00 Beşiktaş-İH Konyaspor
8 Şubat Pazartesi
16.00 Gaziantep FK-Göztepe
19.00 Yeni Malatyaspor-Trabzonspor
25. HAFTA
12 Şubat Cuma
19.00 Çaykur Rizespor-BB Erzurumspor
13 Şubat Cumartesi
13.30 HK Kayserispor-MKE ANKARAGÜCÜ
16.00 Trabzonspor-Gaziantep FK
19.00 Karagümrük-Fenerbahçe
14 Şubat Pazar
13.30 İH Konyaspor-Y.Denizlispor
16.00 A.Hatayspor-A.Alanyaspor
16.00 Göztepe-M.Başakşehir
19.00 Galatasaray-Kasımpaşa
15 Şubat Pazartesi
19.00 FT Antalyaspor-Yeni Malatyaspor
19.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş
26. HAFTA
19 Şubat Cuma
19.00 M.Başakşehir-Trabzonspor
20 Şubat Cumartesi
13.30 Kasımpaşa-Karagümrük
16.00 Yeni Malatyaspor-İH Konyaspor
16.00 Y.Denizlispor-Gençlerbirliği
19.00 A.Alanyaspor-Galatasaray
21 Şubat Pazar
13.30 BB Erzurumspor-A.Hatayspor
16.00 DG Sivasspor-HK Kayserispor
16.00 Gaziantep FK-FT Antalyaspor
19.00 Fenerbahçe-Göztepe
22 Şubat Pazartesi
19.00 MKE ANKARAGÜCÜ-Çaykur Rizespor
27. HAFTA
26 Şubat Cuma
16.00 İH Konyaspor-Gaziantep FK
16.00 Gençlerbirliği-Yeni Malatyaspor
19.00 Beşiktaş-Y.Denizlispor
27 Şubat Cumartesi
13.30 A.Hatayspor-MKE ANKARAGÜCÜ
13.30 Karagümrük-A.Alanyaspor
16.00 Çaykur Rizespor-DG Sivasspor
16.00 FT Antalyaspor-M.Başakşehir
19.00 Galatasaray-BB Erzurumspor
28 Şubat Pazar
16.00 Göztepe-Kasımpaşa
19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe
28. HAFTA
2 Mart Salı
16.00 Gaziantep FK-Gençlerbirliği
19.00 Yeni Malatyaspor-Beşiktaş
3 Mart Çarşamba
13.30 BB Erzurumspor-Karagümrük
16.00 DG Sivasspor-A.Hatayspor
16.00 M.Başakşehir-İH Konyaspor
19.00 HK Kayserispor-Çaykur Rizespor
19.00 MKE ANKARAGÜCÜ-Galatasaray
4 Mart Perşembe
16.00 A.Alanyaspor-Göztepe
16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor
19.00 Fenerbahçe-FT Antalyaspor
29. HAFTA
6 Mart Cumartesi
16.00 Y.Denizlispor-Yeni Malatyaspor
19.00 Beşiktaş-Gaziantep FK
7 Mart Pazar
13.30 Karagümrük-MKE ANKARAGÜCÜ
16.00 A.Hatayspor-HK Kayserispor
16.00 Gençlerbirliği-M.Başakşehir
19.00 Galatasaray-DG Sivasspor
8 Mart Pazartesi
16.00 Trabzonspor-A.Alanyaspor
16.00 FT Antalyaspor-Kasımpaşa
19.00 Göztepe-BB Erzurumspor
19.00 İH Konyaspor-Fenerbahçe
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.