1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. SANDIKTAN AK PARTİ TEK BAŞINA ÇIKACAK
SANDIKTAN AK PARTİ TEK BAŞINA ÇIKACAK

SANDIKTAN AK PARTİ TEK BAŞINA ÇIKACAK

Mersin Detay haber Milletvekili adaylarının nabzını tutmaya devam ediyor. Mersin AK Parti Milletvekili adayı Sayın; Hacı ÖZKAN 1 Kasım seçimleri için çalışmalarına durmadan devam ediyor.

A+A-

 

Mersin Detay haber Milletvekili adaylarının nabzını tutmaya devam ediyor. Mersin AK Parti Milletvekili adayı Sayın; Hacı ÖZKAN 1 Kasım seçimleri için çalışmalarına durmadan devam ediyor. Her fırsatta halkla bir araya gelerek, istişare yapan Özkan, ''kaos çıkarmaya çalışanlar emellerine ulaşamayacak, bu millet üzerine düşeni yapacak'' dedi.

Çalışmalarını Akdeniz’de sürdüren Hacı Özkan, Hal esnafını ziyaret etti. Daha sonra Huzurkent’te taziyeye katılan Özkan, Karacailyas ve Kazanlı’da esnaf ziyaretlerinin ardından akşam da Mesudiye Mahallesi’nde gerçekleştirilen ev toplantısına katılarak 1 Kasım seçimlerinde vatandaşlardan destek istedi.

ALLAH’IN İZNİYLE SANDIKTAN AK PARTİ TEK BAŞINA ÇIKACAK      

1 Kasım seçimlerinde tekrar AK Partinin iktidar olması gerektiğini, Türkiye’nin geleceği için bunun şart olduğunu ifade eden Özkan, “1 Kasım’da mutlaka sandıklara sahip çıkmalıyız. Sandık başında görev alan arkadaşlarımıza büyük sorumluluk düşüyor. Allah o gün hepsinin yardımcısı olsun. Tüm oyunları oynayanlar son olarak bir kez daha 1 Kasım seçimlerinde sandıkta kaos çıkarma peşindeler. Bütün hesaplar bunun üzerine kuruldu. Düne kadar beraber yürüdüğümüz insanların AK Parti sendelesin diye uğraştıklarını herkes biliyor. Vatanımızı seviyorsak, çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamak istiyorsak yapacak olduğumuz görevi kutsal bir görev olarak ele alıp sandığın başında durmamız gerekiyor. Aksi bir neticede Türkiye tekrardan karanlık günlere geri dönecektir. 1 Kasım’da bu millet üzerine düşeni yapacak ve bu oyunu bozacaktır” şeklinde konuştu.

Mezitli’de seçim çalışmalarını sürdüren Zeynep Gül Yılmaz ise, Yeni Mahalle ve Kuyuluk’ta bulunan Kadınlar Üretim Pazar ziyaretinin ardından Viranşehir’de vatandaşlarla bir araya geldi. Yılmaz son olarak akşam da Merkez Mahalle’de düzenlenen ev toplantısına katıldı. Halit Çortul ise Silifke’de sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Bükdeğirmeni, Seyranlık, Bayındır, Karahalıcı, Saray ve Say Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla hasbihal edip, AK Parti’ye destek istedi.

TEŞKİLATLARIMIZ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

AK Parti Mersin Kadın ve Gençlik Kolları Teşkilatları, tüm ilçelerde mahalle Mahalle ziyaret ederek kapı kapı geziyor. Sıkmadık el bırakmamak kaydıyla gece gündüz demeden azimle çalışacaklarını kaydeden AK Kadınlar ve AK Gençler AK icraatları anlatıyor.

Kaynak: Mersin Detay Haber

Önceki ve Sonraki Haberler