1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yatırımcı rehberi (8)
Yatırımcı rehberi (8)

Yatırımcı rehberi (8)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

Hisse adıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekKapanışHaftalık Değişim (%)
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SAN.49.855.9054,504,754,650,43
ADANA CIMENTO A GRUBU679.859.2417,667,917,71-1,53
ADANA CIMENTO B GRUBU448.058.9605,385,615,42-1,09
ADEL KALEMCILIK482.422.50020,2421,3020,42-2,95
ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TIC460.800.0004,515,245,1212,53
ADANA CIMENTO C GRUBU140.535.0980,790,880,85-2,30
ANADOLU EFES BIRACILIK A.S.12.931.578.94321,0822,6221,84-2,59
AFYON CIMENTO611.000.0006,026,316,11-2,55
ATAKULE GAYRIMENKUL YAT ORT148.680.0001,641,791,777,27
AKBANK33.960.000.0008,418,808,490,00
AKCANSA CIMENTO SAN TIC AS2.693.660.25014,0314,5914,07-2,76
AK ENERJI ELEKTRIK URETIM AS896.871.7201,161,241,231,65
AKFEN HOLDING A.S.2.836.377.00010,7511,0510,83-1,28
AKFEN GAYRIMENKUL YAT ORT305.440.0001,581,691,664,40
AKSIORTA A.S.627.300.0001,982,152,05-1,44
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI A.S.115.320.0003,504,153,725,08
AKMERKEZ GAYRIMENKUL YAT ORT718.449.92019,0019,5119,28-0,87
AKSA AKRILIK A.S.1.794.499.9999,6410,099,70-2,81
AKSEL ENERJI YATIRIM HOLDING11.600.0001,391,641,45-5,23
AKSA ENERJI URETIM A.S.1.772.058.7512,822,942,890,70
AKIS GAYRIMENKUL YAT ORT584.000.0002,903,092,92-3,63
AKSU ENERJI VE TIC A.S.97.551.36011,3011,9111,682,82
ALARKO HOLDING900.572.0103,874,074,031,51
ALBARAKA TURK KATILIM BANKASI1.440.000.0001,581,721,60-2,44
ALARKO CARRIER SAN VE TIC A.S.496.152.00045,6449,5045,94-5,40
ALCATEL LUCENT TELETAS TELEKOM243.429.2906,107,056,29-7,91
ALARKO GAYRIMENKUL YAT ORT447.972.39537,8643,8642,0613,80
ALKIM KAGIT SANAYI VE TIC A.S.77.700.0001,441,531,482,07
ALKIM ALKALI KIMYA A.S.363.210.25014,4715,4614,69-2,46
ALTERNATIFBANK0,00
ALTINYAG KOMBINALARI A.S.42.600.0000,700,740,71-1,39
ANADOLU CAM927.960.0001,992,182,09-0,48
ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHUT A.S.137.500.0001,181,271,251,63
ANEL TELEKOMINIKASYON117.500.0002,302,492,35-2,49
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK2.255.000.0005,445,835,50-3,17
ANSA YATIRIM HOLDING A.S.2.800.0000,280,340,28-17,65
ANADOLU SIGORTA A.S.890.000.0001,701,891,783,49
ARCELIK12.987.496.10018,7620,6219,22-2,88
ARENA BILGISAYAR A.S.155.200.0004,795,304,85-4,90
ALTERNATIF YAT.ORT.0,00
ARMADA BILGISAYAR A.S.218.879.9998,929,639,12-5,20
ARSAN TEKSTIL TIC A.S.119.412.9001,391,491,41-4,08
ARTI YAT HOLDING A.S.6.800.0000,650,680,683,03
ARTOG0,00
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET A.S702.320.9793,833,903,901,83
ASELSAN9.960.000.00019,7520,1619,92-0,90
ASLAN CIMENTO A.S.3.255.800.00043,5046,3844,60-2,19
ANADOLU ISUZU OTOMOTIV470.270.00018,1019,1918,501,65
ASYA KATILIM BANKASI A.S.648.000.0000,680,720,724,35
ATAC INSAAT0,00
ATA GAYRIMENKUL YAT ORT97.850.0004,084,374,120,24
AKIN TEKSTIL A.S.295.344.00011,4012,4911,72-3,46
ATLAS MENKUL KIYMET YAT ORT17.800.0000,880,960,89-4,30
ATLANTIK PETROL URUNLERI16.880.1141,351,511,38-1,43
ATLANTIS YATIRIM HOLDING A.S.2.480.0000,310,330,31-6,06
AVRASYA GAYRIMENKUL YAT ORT75.600.0001,021,101,050,00
AVRUPA YATIRIM HOLDING33.449.0003,424,074,032,28
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM57.150.0001,161,481,27-13,01
AVRASYA PETROL VE TURISTIK TESIS71.550.0001,551,631,591,92
ALTINYUNUS CESME62.838.7503,703,893,75-1,06
AYEN ENERJI A.S.571.281.2823,293,633,34-0,89
AYES CELIK HASIR VE CIT SAN. A.S17.132.1481,071,141,146,54
AYGAZ3.408.000.00011,2412,1111,36-3,40
BAGFAS699.750.00015,0816,0715,552,30
BAK AMBALAJ SAN VE TIC A.S.92.880.0002,543,022,58-6,52
BALATACILAR BALATICILIK12.579.8400,720,800,786,85
BANVIT VITAMINLI YEM SAN TIC248.058.4752,462,572,48-2,36
BASTAS BASKENT CIMENTO335.475.7562,502,602,551,59
BEYAZ FILO OTO KIRALAM141.737.5003,753,973,910,00
BOSH FREN SISTEMLERI A.S.403.250.000160,60167,60161,30-1,22
BIM BIRLESIK MAGAZALAR A.S.19.005.360.00060,9062,9062,60-0,79
BISAS TEKSTIL SANAYI VE TICARET12.100.0000,510,550,55-1,79
BIZIM TOPTAN SATIS MAGAZALARI AS688.000.00016,1018,2817,20-5,18
BESIKTAS FUTBOL YAT SAN VE TIC1.291.200.0005,045,525,380,00
BILICI YATIRIM SANAYI VE TIC AS59.400.0001,301,391,32-2,94
BMEKS BILGI ISLEM VE DIS. TIC.212.400.0001,721,861,77-4,32
FINANS POR. BANKA HY BYF13,7814,6814,270,92
BOLU CIMENTO961.109.0646,616,906,710,45
BOSSA TIC VE SAN ISLETMELERI249.480.0002,282,372,31-1,28
BOYNER PERAKENDE YAT.4.858.340.00079,0094,0084,206,38
BRISA2.468.395.5187,858,268,09-0,61
BIRKO BIRLESIK KOYUNLULAR28.800.0000,410,500,4817,07
BERKOSAN YALITIM TECRIT MAD23.556.0001,491,581,51-0,66
BIRLIK MENSUCAT A.S.18.245.3161,061,201,11-0,89
BORUSAN MANNESMAN BORU SAN VE TI1.003.590.0006,957,237,080,00
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA AS823.500.00028,8229,9629,28-0,68
BATISOKE SOKE CIMENTO SANAYI181.125.0002,282,372,30-1,29
BATICIM BATI ANADOLU CIMENTO529.600.0006,516,676,621,07
BURSA CIMENTO488.869.0324,554,804,62-1,07
BURCELIK29.484.0003,323,663,504,79
BURCELIK VANA SAN TIC AS11.241.9381,301,591,5315,91
BOYASAN TEKSTIL0,00
CARREFOURSA(A)0,00
CARREFOURSA(B)0,00
COCA COLA ICECEK A.S.10.174.831.28039,5041,1240,00-2,91
CELIK HALAT39.270.0001,982,632,3816,67
CEMAS DOKUM SANAYII AS135.090.0000,560,580,570,00
CEMTAS186.805.0081,821,881,85-0,54
CIMSA CIMENTO2.184.315.42716,0116,4616,170,19
CELEBI HAVA SERVISI A.S.831.060.00033,2436,3234,20-3,93
CLK HOLDING0,00
CIMBETON HAZIRBETON VE PREFABRIK73.030.20040,8042,8041,26-0,67
CIMENTAS848.475.3919,509,999,74-0,92
COMPONENTA DOKUMCULUK TIC VE SAN281.416.6084,154,404,21-0,24
COSMOS YATIRIM HOLDING A.S.6.899.9991,091,221,155,50
CREDITWEST FACTORING124.800.0001,541,611,56-2,50
CUHADAROGLU METAL199.500.0001,962,942,8042,13
DAGI YATIRIM HOLDING A.S.14.796.0001,351,451,37-2,14
DAGI GIYIM SAN VE TIC AS108.250.0002,462,652,50-4,94
DARDANEL ONENTAS GIDA A.S.82.053.8991,461,611,541,99
DENIZLI CAM91.020.00014,9616,5015,17-6,01
DENGE YATIRIM HOLDING A.S.23.520.0002,843,032,94-2,00
DENIZBANK A.S.5.448.300.0003,003,253,00-6,54
DERIMOD42.660.0007,058,157,900,00
DESA DERI SANAYI VE TIC A.S.39.377.6000,790,850,80-2,44
DESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.118.680.0004,965,255,160,78
DEVA HOLDING734.000.0003,653,963,67-6,38
DATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC AS215.600.00021,1022,8821,56-3,23
DOGUS GAYRIMENKUL YAT ORT836.126.0103,663,993,68-1,60
DOGTAS KELEBEK MOBILYA A.S.273.881.3941,281,441,312,34
DOGAN GAZETECILIK AS235.200.0002,152,312,24-1,75
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TIC5.505.5000,740,770,771,32
DITAS DOGAN YEDEK PARCA45.500.0004,504,844,551,11
DEMISAS DOKUM EMAYE MAMUL47.950.0001,361,431,37-2,84
DOGUS OTOMOTIV2.761.000.00011,4812,5712,556,99
DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK47.137.6112,332,592,410,00
DOCO AKTIENGESELLSCHAFT3.176.544.000325,50344,80326,00-4,45
DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET35.800.0011,751,951,791,70
DOGAN HOLDING1.517.824.0400,570,600,58-1,69
DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ39.948.1602,282,442,414,33
DOGAN YAYIN HOL.0,00
DYO BOYA FABRIKALARI SAN TIC AS217.000.0002,162,362,170,00
DENIZ GAYRIMENKUL YAT ORT79.000.0001,551,661,58-3,66
ECZACIBASI YAT ORT26.670.0001,251,281,270,00
ECZACIBASI ILAC1.874.871.3603,393,583,42-1,16
ECZACIBASI YAPI0,00
ECZACIBASI YATIRIM924.700.00012,9413,4013,21-0,53
EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TI53.950.0000,810,890,83-1,19
EGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.8.000.0000,190,200,200,00
EGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT O7.920.0000,350,430,36-5,26
EGE ENDUSTRI950.040.000296,50313,20301,60-3,33
EGE GUBRE220.600.00021,3022,3022,061,85
EGELI CO B TIPI MK YAT ORT14.200.0000,660,710,715,97
EGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.260.292.0003,213,423,271,87
EGE SERAMIK341.250.0004,534,794,55-3,81
EMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORT11.362.000.0002,913,032,992,05
EKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.3.229.9780,440,490,45-4,26
EMEK ELEKTRIK A.S.30.617.9991,241,321,260,00
EMINIS AMBALAJ68.930.4364,694,844,73-1,46
ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.20.000.000.0004,645,005,006,78
EGEPLAST EGE PLASTIK31.600.0001,551,651,58-4,24
ERBOSAN196.272.00037,1438,9637,60-3,24
EREGLI DEMIR CELIK17.255.000.0004,725,054,933,57
ERICOM TELEKOMUNIKASYON0,00
ERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.47.160.0001,221,381,316,50
ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.66.489.4931,301,411,330,00
ESEM SPOR GIYIM SANAYII3.994.8000,290,310,300,00
ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR15.112.5001,271,381,304,00
EURO TREND YAT ORT11.000.0000,540,620,55-6,78
EURO YATIRIM HOLDING AS30.000.0000,490,520,50-3,85
EURO KAPITAL YAT ORT10.600.0000,510,580,53-7,02
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORT10.800.0000,510,570,54-1,82
FENERBAHCE FUTBOL A.S.1.215.100.00041,6443,5241,90-1,83
FENIS ALUMINYUM15.134.2710,290,300,300,00
FINANS FINANSAL KIRALAMA435.850.0003,603,823,79-0,26
FINANSBANK16.470.000.0005,365,845,49-5,02
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI37.250.0001,471,541,49-1,97
FEDERAL MOGUL IZMIT PISTON PIM204.015.32914,1115,0014,29-0,90
FINANS YAT. ORT.0,00
FON SINAI YATIRIMLAR A.S.66.991.2101,421,451,430,00
FRIGO PAK GIDA MADDELERI21.580.0000,800,830,833,75
FORD OTOMOTIV SANAYI14.099.563.80037,9040,5040,185,40
FAVORI DINLENME YER.0,00
T. GARANTI BANKASI35.490.000.0008,428,928,45-0,71
GARANTI FAKTORING HIZMETLERI165.360.0002,052,142,08-1,42
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT ORT23.400.0001,171,201,17-0,85
GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER144.892.8002,142,162,150,47
GIMSAN GEDIZ IPLIK MENSUCAT SAN0,620,940,7419,35
GENTAS GENEL METAL SAN VE TIC123.500.0001,281,341,300,00
GEN YATIRIM HOL A.S.6.000.0000,540,670,60-10,45
GERSAN ELEKTRIK SANAYI VE TIC113.500.0002,252,352,27-2,16
GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.20.000.0000,400,500,500,00
GULER YAT HOLDING17.120.0001,051,091,07-0,93
GLOBAL YATIRIM HOLD A.S.342.495.0001,681,841,774,73
GENPOWER HOLDING A.S.23.800.0000,280,310,28-9,68
GOLTAS GOLLER BOLGESI CIMENTO SN712.080.00089,7598,9098,904,49
GOODYEAR1.642.254.095136,50145,90137,800,58
GOZDE GIRISIM SERMAYESI1.058.750.0002,682,902,752,23
GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI21.760.0000,660,680,681,49
GSD DENIZCILIK GAYRIMENKUL INS54.268.0891,041,101,04-5,45
GSD HOLDING320.000.0001,251,361,28-3,03
GALATASARAY A.S.463.202.99919,1722,8021,4010,03
GUBRE FABRIKALARI1.960.580.0005,846,435,87-6,97
GUNES SIGORTA237.000.0001,571,731,58-6,51
GEDIK YATIRIM HOLDING A.S.36.000.0001,201,211,200,00
T HALK BANKASI A.S.13.712.500.00010,5911,1710,972,72
HALK SIGORTA A.S.361.900.0003,743,853,852,67
HATEKS HATAY TEKSTIL ISLETMELERI81.900.0003,784,033,90-1,02
HEKTAS224.536.8182,933,002,96-0,34
HITIT HOLDING0,00
HURRIYET GAZETECILIK325.680.0000,570,620,59-1,67
HAZNEDAR REFRAKTER SANAYI71.190.0004,464,984,521,57
ICBC Turkey Bank1.100.400.0002,612,712,62-2,60


(Sürecek)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT