1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yatırımcı rehberi (8)
Yatırımcı rehberi (8)

Yatırımcı rehberi (8)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

Hisse adıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekKapanışHaftalık Değişim (%)
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SAN.43.422.88544,474,05-0,49
ADANA CIMENTO A GRUBU616.370.4416,997,566,99-3,45
ADANA CIMENTO B GRUBU425.738.6805,045,295,15-1,34
ADEL KALEMCILIK463.995.00019,4119,919,641,18
ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TIC407.700.0004,54,854,53-0,44
ADANA CIMENTO C GRUBU127.308.2650,750,80,771,32
ANADOLU EFES BIRACILIK A.S.11.398.026.31218,5619,6619,251,32
AFYON CIMENTO574.000.0005,745,95,74-0,69
ATAKULE GAYRIMENKUL YAT ORT147.000.0001,731,821,750
AKBANK30.760.000.0007,527,867,690,79
AKCANSA CIMENTO SAN TIC AS2.446.693.53212,7713,312,78-3,18
AK ENERJI ELEKTRIK URETIM AS802.080.4001,091,251,1-8,33
AKFEN HOLDING A.S.2.831.139.0000
AKFEN GAYRIMENKUL YAT ORT290.720.0001,571,641,58-1,25
AKSIORTA A.S.599.760.0001,952,041,960
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI A.S.99.510.0003,23,433,21-5,03
AKMERKEZ GAYRIMENKUL YAT ORT708.016.00018,8119,18191,23
AKSA AKRILIK A.S.1.546.600.0008,328,888,36-3,58
AKSA ENERJI URETIM A.S.1.539.054.4862,512,782,51-5,99
AKIS GAYRIMENKUL YAT ORT562.000.0002,782,942,81-1,4
AKSU ENERJI VE TIC A.S.84.605.76010,0110,4810,130,4
ALARKO HOLDING842.470.5903,774,13,770,53
ALBARAKA TURK KATILIM BANKASI1.332.000.0001,461,541,48-2,63
ALARKO CARRIER SAN VE TIC A.S.439.127.99940,544,740,66-3,74
ALCATEL LUCENT TELETAS TELEKOM235.689.0905,816,446,093,75
ALARKO GAYRIMENKUL YAT ORT338.269.21731,6235,6831,76-9,26
ALKIM KAGIT SANAYI VE TIC A.S.72.450.0001,311,441,382,22
ALKIM ALKALI KIMYA A.S.359.748.75014,4715,2514,551,11
ALTERNATIFBANK0
BOYNER PERAKENDE YAT.4.587.150.00077,0581,2579,50
ALTINYAG KOMBINALARI A.S.41.400.0000,670,70,690
ANADOLU CAM892.440.0001,962,072,012,55
ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHUT A.S.136.400.0001,211,281,242,48
ANEL TELEKOMINIKASYON105.500.0002,082,252,11-4,09
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK2.197.600.0005,365,555,36-1,83
ANSA YATIRIM HOLDING A.S.3.000.0000,30,310
ANADOLU SIGORTA A.S.870.000.0001,721,761,740
ARCELIK13.014.525.22818,6719,6519,263,55
ARENA BILGISAYAR A.S.142.720.0004,464,94,460
ALTERNATIF YAT.ORT.0
ARMADA BILGISAYAR A.S.193.440.0007,598,28,062,81
ARSAN TEKSTIL TIC A.S.115.178.4001,341,441,36-2,86
ARTI YAT HOLDING A.S.5.900.0000,590,640,590
ARTOG0
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET A.S648.296.2883,553,83,6-5,26
ASELSAN10.000.000.00019,620,3202,3
ASLAN CIMENTO A.S.2.979.860.00040,2442,340,820,69
ANADOLU ISUZU OTOMOTIV410.278.80016,1416,7416,14-5,61
ASYA KATILIM BANKASI A.S.540.000.0000,530,70,6-14,29
ATAC INSAAT0
ATA GAYRIMENKUL YAT ORT96.900.0003,844,174,080,74
AKIN TEKSTIL A.S.266.868.00010,5111,3210,59-4,59
ATLAS MENKUL KIYMET YAT ORT16.800.0000,820,90,841,2
ATLANTIK PETROL URUNLERI16.023.8761,31,361,31-1,5
ATLANTIS YATIRIM HOLDING A.S.2.880.0000,330,360,369,09
AVRASYA GAYRIMENKUL YAT ORT67.680.0000,930,970,940
UNICO SIGORTA A.S.0
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM57.150.0001,271,371,27-1,55
AVRASYA PETROL VE TURISTIK TESIS64.800.0001,41,531,440
ALTINYUNUS CESME59.654.9203,243,73,56-3,78
AYEN ENERJI A.S.525.099.86133,163,07-0,97
AYES CELIK HASIR VE CIT SAN. A.S15.929.8921,051,141,060,95
AYGAZ3.216.000.00010,7211,2910,72-1,38
BAGFAS599.850.00013,314,1213,33-3,48
BAK AMBALAJ SAN VE TIC A.S.90.000.0002,492,672,5-0,4
BALATACILAR BALATICILIK11.773.4400,730,770,73-2,67
BANVIT VITAMINLI YEM SAN TIC233.054.9392,32,382,330,87
BASTAS BASKENT CIMENTO347.316.0762,552,72,645,6
AVRUPA YATIRIM HOLDING23.323.0002,783,062,81-5,39
BEYAZ FILO OTO KIRALAM138.837.5003,573,923,830,52
BOSH FREN SISTEMLERI A.S.378.250.000151,2156151,3-0,46
BIM BIRLESIK MAGAZALAR A.S.18.094.560.00058,861,559,6-1,16
BISAS TEKSTIL SANAYI VE TICARET13.640.0000,580,70,621,64
BIZIM TOPTAN SATIS MAGAZALARI AS646.000.00015,9416,5516,151,32
BESIKTAS FUTBOL YAT SAN VE TIC1.144.800.0004,415,454,77-4,98
BILICI YATIRIM SANAYI VE TIC AS53.550.0001,161,291,19-2,46
BMEKS BILGI ISLEM VE DIS. TIC.200.400.0001,641,741,67-1,76
FINANS POR. BANKA HY BYF12,631312,70,32
BOLU CIMENTO928.164.9386,396,736,48-1,22
BOSSA TIC VE SAN ISLETMELERI236.520.0002,122,262,193,79
BOYNER MAGAZACILIK487.971.0000
BRISA2.248.711.3687,257,567,37-1,21
BIRKO BIRLESIK KOYUNLULAR35.400.0000,50,590,5918
BERKOSAN YALITIM TECRIT MAD21.840.0001,351,461,4-2,1
BIRLIK MENSUCAT A.S.19.231.5491,161,471,17-7,14
YESIL YAPI ENDUSTRI AS188.493.3300,780,880,811,25
BORUSAN MANNESMAN BORU SAN VE TI1.037.610.0006,867,487,327,02
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA AS753.750.00026,82826,8-1,33
BATISOKE SOKE CIMENTO SANAYI174.825.0002,22,262,22-0,45
BATICIM BATI ANADOLU CIMENTO520.000.0006,26,676,51,4
BURSA CIMENTO549.184.0434,685,465,1910,9
BURCELIK36.307.4404,224,684,313,11
BURCELIK VANA SAN TIC AS9.698.9271,31,451,32-2,22
BOYASAN TEKSTIL0
CARREFOURSA(A)0
CARREFOURSA(B)0
COCA COLA ICECEK A.S.9.131.911.07334,3437,135,91,53
CELIK HALAT34.650.0002,052,342,10
CEMAS DOKUM SANAYII AS137.460.0000,560,60,581,75
CEMTAS194.883.0621,862,021,933,21
KERVANSARAY YAT. HOL.111.815.9650,180,20,190
CIMSA CIMENTO2.161.351.07215,5316,2160,95
CELEBI HAVA SERVISI A.S.638.118.00025,528,8226,26-6,55
CIMBETON HAZIRBETON VE PREFABRIK67.047.60037,0438,937,88-0,11
CIMENTAS782.269.9198,979,368,98-0,88
COMPONENTA DOKUMCULUK TIC VE SAN321.523.4884,495,24,815,48
COSMOS YATIRIM HOLDING A.S.6.720.0001,121,161,12-0,88
CREDITWEST FACTORING120.000.0001,481,511,50
DAGI YATIRIM HOLDING A.S.13.608.0001,251,331,26-0,79
DAGI GIYIM SAN VE TIC AS109.982.0002,492,592,540
DARDANEL ONENTAS GIDA A.S.81.521.0821,441,551,532
DENIZLI CAM79.800.00012,9514,113,3-4,25
DENGE YATIRIM HOLDING A.S.21.680.0002,692,832,71-1,81
DENIZBANK A.S.5.648.071.00033,133,113,67
DERIMOD49.032.0007,889,89,0814,94
DESA DERI SANAYI VE TIC A.S.38.885.3800,770,810,790
DESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.112.470.0004,394,954,8911,14
DEVA HOLDING740.000.0003,653,843,7-0,27
DATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC AS193.500.00019,2621,3819,35-7,42
DOGUS GAYRIMENKUL YAT ORT806.588.9503,5143,551,43
DOGAN GAZETECILIK AS232.050.0001,942,352,2110,5
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TIC5.577.0000,760,830,780
DITAS DOGAN YEDEK PARCA41.500.0003,954,314,151,22
DEMISAS DOKUM EMAYE MAMUL47.600.0001,331,41,362,26
DENIZ GAYRIMENKUL YAT ORT73.500.0001,461,51,47-0,68
DOGUS OTOMOTIV2.472.800.00010,9511,411,24-0,44
DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK39.509.5331,892,092,020,5
DOCO AKTIENGESELLSCHAFT3.108.336.000310,1330,9319-0,96
DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET44.800.0011,982,462,2412
DOGAN HOLDING1.334.638.3800,50,530,510
DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ38.622.0802,312,452,33-1,27
DOGAN YAYIN HOL.0
DYO BOYA FABRIKALARI SAN TIC AS200.999.9992,012,122,01-3,37
ECZACIBASI YAT ORT26.670.0001,261,341,270
ECZACIBASI ILAC1.644.624.0002,993,153-0,67
ECZACIBASI YAPI0
ECZACIBASI YATIRIM865.900.00012,1312,812,371,96
EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TI52.000.0000,790,840,81,27
EGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.7.600.0000,180,190,195,56
EGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT O7.260.0000,320,340,330
EGE ENDUSTRI857.430.000266,5294272,2-5,19
EGE GUBRE230.400.00022,0423,523,044,44
EGELI CO B TIPI MK YAT ORT15.200.0000,690,760,7610,14
EGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.243.576.0003,053,293,06-1,92
EGE SERAMIK285.000.0003,733,953,8-1,55
EMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORT10.374.000.0002,722,852,73-1,44
EKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.3.086.4230,430,450,43-2,27
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORT11.399.9990,510,610,579,62
EMEK ELEKTRIK A.S.29.402.9991,181,261,212,54
EMINIS AMBALAJ59.603.6963,84,454,09-4,88
ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.17.400.000.0004,324,754,35-6,05
EGEPLAST EGE PLASTIK33.400.0001,581,671,675,7
ERBOSAN176.749.20033,8635,533,86-6,72
EREGLI DEMIR CELIK15.260.000.0004,254,864,36-7,04
ERICOM TELEKOMUNIKASYON0
ERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.32.760.0000,90,980,91-4,21
ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.67.989.2561,361,621,36-10,53
ESEM SPOR GIYIM SANAYII3.861.6390,280,30,290
ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR14.066.2501,191,261,21-6,92
EURO TREND YAT ORT11.600.0000,520,650,589,43
EURO KAPITAL YAT ORT10.400.0000,470,540,528,33
EURO YATIRIM HOLDING AS29.400.0000,470,520,492,08
FENERBAHCE FUTBOL A.S.1.099.100.00037,6842,137,9-12,23
FENIS ALUMINYUM15.134.2710,250,30,3-3,23
FINANS FINANSAL KIRALAMA437.000.0003,73,83,81,88
FINANSBANK14.820.000.0004,795,264,94-1,2
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI30.750.0001,231,331,23-5,38
FEDERAL MOGUL IZMIT PISTON PIM193.307.73613,514,1513,54-2,1
FINANS YAT. ORT.0
FON SINAI YATIRIMLAR A.S.65.117.3291,351,411,390
FRIGO PAK GIDA MADDELERI21.580.0000,820,860,83-3,49
FORD OTOMOTIV SANAYI12.036.212.99933,6636,234,3-3,54
FAVORI DINLENME YER.0
T. GARANTI BANKASI31.542.000.0007,437,677,510,67
GARANTI FAKTORING HIZMETLERI150.255.0001,891,971,89-0,53
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT ORT23.600.0001,181,341,18-4,84
GEDIK YATIRIM HOLDING A.S.39.000.0001,211,31,34
GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER145.566.7202,12,352,160,47
GIMSAN GEDIZ IPLIK MENSUCAT SAN0,690,890,81-2,41
GENTAS GENEL METAL SAN VE TIC122.550.0001,231,341,294,88
GERSAN ELEKTRIK SANAYI VE TIC84.000.0001,631,831,68-6,15
GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.19.200.0000,440,480,484,35
GULER YAT HOLDING16.160.0000,981,031,011
GLOBAL YATIRIM HOLD A.S.301.860.0001,561,721,56-5,45
GOLTAS GOLLER BOLGESI CIMENTO SN582.480.00080,984,980,90,5
GOODYEAR1.568.364.578129,3139131,6-2,3
GOZDE GIRISIM SERMAYESI1.081.850.0002,442,832,8115,16
GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI20.800.0000,640,660,650
GSD DENIZCILIK GAYRIMENKUL INS51.659.0470,961,050,993,13
GSD HOLDING310.000.0001,211,331,242,48
GALATASARAY A.S.480.086.10021,8224,9222,18-0,09
GUBRE FABRIKALARI1.696.720.00055,325,08-3,24
GUNES SIGORTA217.500.0001,431,491,450
T HALK BANKASI A.S.11.737.500.0009,389,679,39-0,42
HALK SIGORTA A.S.347.800.0003,663,70
HATEKS HATAY TEKSTIL ISLETMELERI75.810.0003,553,783,61-2,7
HEKTAS278.395.3123,454,083,677,62
HITIT HOLDING0
HURRIYET GAZETECILIK314.640.0000,550,580,571,79
HAZNEDAR REFRAKTER SANAYI72.292.5004,214,590

(Sürecek)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT