1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yatırımcı rehberi (9)
Yatırımcı rehberi (9)

Yatırımcı rehberi (9)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

Hisse adıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekKapanışHaftalık Değişim (%)
IDAS ISTANBUL DOSEME SANAYI7.727.2080,30,360,3413,33
IDEALIST GMYO15.100.0001,461,671,51-5,63
ISIKLAR ENERJI YAPI HOL A.S.71.530.3160,240,260,250
IHLAS EV ALETLERI55.497.3000,280,290,293,57
IHLAS GAZETECELIK49.200.0000,40,420,41-2,38
IHLAS HOLDING173.888.0000,210,230,22-4,35
IHLAS MADENCILIK55.679.7760,690,710,70
IHLAS YAYIN HOLDING A.S.44.000.0000,210,230,22-4,35
INDEKS BILGISAYAR A.S.451.360.0007,978,298,06-1,47
INFO YATIRIM A.S.16.251.2460,850,920,882,33
INTEMA INSAAT VE TESISAT87.431.39917,718,717,99-2,49
IPEK DOGAL ENERJI KAYNAK ARAST.355.906.2191,341,411,370
T. IS BANKASI A GRUBU17.500.0000
ISBIR HOLDING A.S.82.237.680127,5129,9129,51,25
T. IS BANKASI B GRUBU31.610.0001090109010900
T. IS BANKASI C GRUBU22.094.852.7004,865,014,91-0,61
IS FINANSAL KIRALAMA A.S.503.787.5120,940,970,95-1,04
IS GIRISIM SERMAYESI YAT ORT111.232.1951,481,511,490,68
IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI1.409.940.0001,891,941,89-1,05
T. IS BANKASI KURUCU0
IS YATIRIM MENKUL DEG351.450.0000,9810,99-1
IS YATIRIM ORTAKLIGI134.903.3980,840,860,84-2,33
ISIKLAR YAT. HOLDING0
ITTIFAK HOLDING A.S.139.200.0002,312,52,32-5,69
IZMIR DEMIR CELIK900.000.0002,352,472,40,42
IZOCAM716.887.66828,9230,0829,22-2,54
JANTSA JANT SANAYI246.642.00021,8222,922,22-3,31
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.22.799.9991,121,171,14-2,56
KAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.112.557.6001,761,961,936,63
KARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.602.600.0001,291,331,310
KARTONSAN759.185.002267,5279,5267,6-2,19
KATMERCILER EKIPMAN A.S.162.500.00066,846,5-2,11
KOC HOLDING37.100.187.74014,5315,1714,63-3,37
KENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.5.102.966.102168,6183,8176,11,03
KERVANSARAY YAT. HOL.111.815.9650,180,20,190
KEREVITAS GIDA355.908.00055,557,95570,26
KILER GIDA A.S.0
TESCO KIPA KITLE PAZARLAMA TIC2.931.900.4002,22,292,2-3,08
KILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.240.560.0001,812,111,946,01
KLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.141.900.0004,124,354,32,38
TURK KALKINMA BANKASI A.S.648.000.0004,014,24,05-1,22
KONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.85.404.00012,8313,112,940,31
KOMBASSAN HOLDING A.S.350.139.9991,952,092,054,59
KONYA CIMENTO1.578.994.560323344324-4,87
KORDSA GLOBAL ENDUSTRIYEL IPLIK1.145.776.2575,585,955,892,08
KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK IS543.312.0001,381,461,40
KOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.2.790.750.00017,8418,5418,30,27
KAPITAL YAT HOL A.S.1.742.5000,410,470,41-2,38
KARAKAS ATLANTIS KIY MAD A.S.76.095.0001,031,171,147,55
KARDEMIR A GRUBU403.710.1251,681,791,68-0,59
KARDEMIR B GRUBU217.436.0411,81,961,820,55
KARDEMIR D GRUBU1.154.734.4821,461,581,48-2,63
KRON TELEKOM HIZ A.S.42.521.6202,943,432,98-17,45
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI10.878.0002,22,32,22-1,33
KRISTAL KOLA VE MESRUBAT SAN66.719.9991,391,431,39-1,42
KARSU TEKSTIL A.S.20.709.2940,580,620,591,72
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRI50.447.12411,6112,511,7-7,87
KUTAHYA PORSELEN169.647.2504,14,314,252,66
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL110.236.1323,44,444,0518,77
LATEK LOJISTIK0
LINK BILGISAYAR SISTEMLERI36.520.0006,556,856,64-2,06
LOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.85.200.0003,463,683,55-2,47
LOGO YAZILIM1.239.500.00047,552,4549,58-1,82
LUKS KADIFE31.000.0002,983,193,12,65
MARMARIS ALTINYUNUS57.918.00010,4410,7910,5-2,69
MAKINA TAKIM A.S.100.000.0000,991,0110
MANGO GIDA0
MARTI OTEL ISLETMELERI A.S.40.946.4000,450,480,470
MCT DANISMANLIK A.S.25.499.3604,864,964,960,81
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN VE TIC8.858.3710,640,680,673,08
MENSA SINAI TICARI VE MALI YAT.0,180,190
MEPET METRO PETROL TESISLERI180.086.5002,382,452,39-1,24
MERIT TURIZM YAT ISL AS12.495.0004,784,94,90
MERKO GIDA SANAYI VE TICARET39.096.0001,41,451,440,7
METRO ALTIN ISLETMECILIGI A.S.8.300.0000,810,870,830
METRO TICARI MALI YATIRIMLAR192.000.0000,630,650,641,59
METEMTUR OTELCILIK A.S.18.900.0001,041,11,05-2,78
MIGROS TICARET A.S.3.480.486.50019,1419,9119,551,82
MILLIYET PAZARLAMA A.S.112.363.6190,610,650,63-3,08
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR10.002.6590,650,990,75-15,73
MENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.150.000.0000,560,60,65,26
MARDIN CIMENTO512.572.3194,664,774,68-1,27
MARTI GMYO A.S.46.200.0000,40,430,420
MARSHALL BOYA VE VERNIK380.800.00037,1639,338,081,06
MERT GIDA GIYIM SANAYI VE TIC A.6.970.0000,40,430,41-2,38
MUTLU AKU0
MAZHAR ZORLU HOLDING A.S.13.003.2001,181,21,20
NORTEL NETWORKS NETAS TELEKOM AS688.215.52810,5911,0910,61-2,93
NIBAS NIGDE BETON SAN VE TIC AS20.250.0000,720,780,751,35
NET HOLDING1.137.482.5003,063,123,110,97
NET TURIZM TIC VE SAN AS556.500.0001,581,651,59-1,24
NUROL GAYRI MENKUL YAT ORT346.400.0004,324,574,33-1,14
NUH CIMENTO SANAYI AS1.619.302.60810,6710,810,780,75
OLMUKSA AS280.381.5008,5498,6-3,91
ORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT AS74.200.0003,53,933,714,51
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SN28.440.0001,031,211,217,65
OSMANLI MENKUL DEGERLER42.158.0002,092,252,1413,83
OSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT AS65.520.0003,483,883,642,25
OTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAI2.596.800.000106,6109,2108,20,19
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI AS14.800.0000,740,850,74-3,9
OYLUM SINAI YATIRIM AS22.276.2491,722,652,5148,52
OZBAL CELIK BORU SANAYI AS31.015.4001,471,591,511,34
OZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT AS138.000.0001,371,421,38-0,72
OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OP600.000.0002,352,462,4-1,64
PARSAN MAKINA616.896.0007,858,38-1,48
PERA GAYRIMENKUL YAT ORT AS40.095.0000,420,470,45-2,17
PENGUEN GIDA SANAYI AS120.096.0002,12,242,160,93
PETKIM AS6.165.000.0003,924,154,114,85
PINAR ET VE UN SANAYI AS531.720.45011,912,3512,271,15
PIMAS AS76.680.0002,12,182,130
PINAR SU43.355.8803,373,443,39-0,29
PLASTIKKART AS62.335.0002,712,782,740
PETROKENT TURIZM AS51.632.64049,7450,549,8-0,6
PINAR SUT AS763.718.36016,8317,216,99-0,35
POLISAN HOLDING AS1.058.200.0002,812,912,86-1,38
TURK PRYSMIAN KABLO SIST AS317.622.2202,773,122,830
PARK ELEKTRIK URETIM MAD SAN422.782.9702,82,872,840,71
PRIZMA PRES MATBAACILIK AS33.119.9991,281,411,385,34
OMV PETROL OFISI0
RAY SIGORTA AS86.427.0230,50,550,533,92
RHEA GIRISIM SERMAYESI YAT ORT50.691.0001,221,271,22-1,61
REYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT AS157.440.0000,60,670,641,59
REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK93.093.0000,710,790,784
SAF GAYRIMENKUL YAT ORT656.085.2350,740,770,74-1
HACI OMER SABANCI HOLDING20.608.080.4009,9810,3210,1-0,98
SARAY MATBAA KAGIT KIRT TIC SAN18.117.0000,981,050,99-1,98
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TIC AS17.822.8671,331,411,35-4,26
SANKO PAZARLAMA ITHALAT AS182.000.0003,633,713,64-0,55
SARKUYSAN446.250.0003,543,683,57-1,11
SASA POLYESTER SAN AS566.706.0002,562,652,620,77
SEKER FINANSAL KIRALAMA AS39.600.0000,860,950,88-3,3
SELCUK ECZA DEPOSU1.695.330.0002,672,82,732,25
SELCUK GIDA ENDUSTRI IHR ITH AS6.821.6910,320,330,32-3,03
SERVE KIRTASIYE7.513.6700,630,70,65-4,41
SILVERLINE ENDUSTRI & TICARET AS33.136.0000,911,11,0919,78
T. SISE VE CAM FABRIKALARI AS7.429.000.0003,633,923,915,68
SEKERBANK1.855.827.1451,571,651,590,63
SEKER PILIC0
SOKTAS PAMUK VE TARIM URUNLERI74.623.2002,352,542,36-5,22
SINPAS GAYRI MENKUL YAT ORT AS384.000.0000,630,670,64-1,54
SONMEZ PAMUKLU SANAYII AS99.914.0621,241,291,25-3,1
SODA SANAYII AS3.108.600.0004,584,724,712,25
SODAS SODYUM SAN AS19.500.0003,253,250
SONMEZ FILAMENT91.946.6001,641,661,64-1,8
TARAF GAZETECILIK7.488.0000,760,80,78-2,5
TAT GIDA SANAYI AS807.840.0005,926,35,94-1,16
TAV HAVALIMANLARI AS5.925.117.18716,1816,916,31-3,15
TURK TUBORG2.047.927.4066,296,56,350,47
TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI AS26.620.000.00011,8812,2512,11
T.EKONOMI BANK.0
TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS97.697.4690,610,680,676,35
TGS DIS TICARET AS31.725.0004,214,424,23-0,24
TURK HAVA YOLLARI AS9.522.000.0006,867,086,9-1,99
MONDI TIRE KUTSAN242.000.0001,211,241,21-1,63
TEKFEN HOLDING AS2.212.600.0005,96,125,98-0,17
TEKNOSA IC VE DIS TICARET AS663.300.0006,036,526,03-7,23
TAZE KURU GIDA SAN VE TIC AS8.331.5008,778,788,770
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SAN AS934.950.0008,118,498,13-2,4
TOFAS TURK OTOMOTIV FABRIKASI AS11.070.000.00022,1423,8222,14-7,52
TURCAS PETROL AS440.100.0001,611,711,63-0,61
TORUNLAR GAYRI MENKUL YAT ORT AS2.580.000.0004,695,245,1610,26
TRAKYA CAM1.915.300.0002,042,152,144,93
TRANSTURK HOLDING AS8.455.6830,330,350,33-5,71
TSKB GAYRIMENKLUL YATIRIM ORT AS96.000.0000,620,660,643,23
T. SINAI KALKINMA BANKASI AS3.062.500.0001,711,761,751,16
TRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC AS260.000.0002,442,942,6-4,41
TURK TELEKOMUNIKASYON AS23.660.000.0006,446,86,762,11
TURK TRAKTOR AS4.424.290.10081,183,482,90,79
T.DEMIR DOKUM0
TUKAS GIDA SANAYI VE TIC AS493.496.5001,741,851,811,12
TUPRS TURKIYE PETROL AS18.493.457.92073,675,473,85-1,86
ULASLAR TUR YAT DAY TUK MALLARI19.301.6101,681,821,73-2,26
ULKER BISKUVI SANAYI AS7.619.760.00021,4422,2822,282,2
UNICO SIGORTA A.S.0
UNYE CIMENTO526.478.1094,234,34,260,71
USAK SERAMIK58.936.8651,31,381,364,62
USAS YATIRIMLAR HOLDING AS77.293.1730,40,430,42-2,33
ABD HAZ BONOSU DOLAR BYF274,1279,5274,7-0,97
UTOPYA TUR INSAAT ISL TIC AS52.250.0002,022,232,09-2,79
UYUM GIDA228.600.0003,794,213,81-4,27
UZERTAS BOYA SAN VE TIC AS4.207.5000,850,880,85-1,16
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAO12.350.000.0004,875,164,94-3,14
VAKIF FINANSAL KIRALAMA AS107.900.0001,631,721,660,61
VAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM AS238.400.0001,451,551,49-1,32
VANET GIDA SANAYI IC VE DIS TIC26.250.0001,031,091,05-0,94
VESTEL BEYAZ ESYA AS2.449.100.00011,7613,2412,899,61
VESTEL ELEKTRONIK2.428.703.4316,517,297,2410,53
VAKIF YATIRIM ORTAKLIGI17.800.0000,870,910,890
VAKIF GAYRIMENKUL YAT ORT AS527.877.9992,532,692,570
VIKING KAGIT VE SELULOZ24.750.0000,530,550,550
YAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TIC14.412.99922,12,03-3,33
YATAS YATAK141.240.0003,083,33,35,77
YAZICILAR HOLDING AS2.467.200.00015,0216,315,422,12
YIBITAS INSAAT MALZEME AS207.740.0002072,12244,92077,4-7,67
YESIL YATIRIM HOLDING5.670.0000,80,850,840
YESIL GAYRI MENKUL YAT ORT AS86.992.8120,360,390,37-2,63
YAPI VE KREDI BANKASI AS18.605.382.5604,154,324,280
YAPI KREDI KORAY GAYRIMENKUL YO58.400.0001,441,51,46-0,68
YONGA MOBILYA SAN TIC AS83.979.000399,9460399,9-13,07
YUNSA86.896.8002,973,052,98-0,33
YESIL YAPI ENDUSTRI AS186.166.2520,790,830,8-2,44
ZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GR1.297.500.0001,661,741,733,59

(Sürecek)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT