1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yatırımcı Rehberi (9)
Yatırımcı Rehberi (9)

Yatırımcı Rehberi (9)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

Hisse adıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekKapanışHaftalık Değişim (%)
T. IS BANKASI B GRUBU31.726.0001068,9109510942,25
T. IS BANKASI C GRUBU31.364.790.9006,857,076,97-0,57
IS FINANSAL KIRALAMA A.S.702.354.0941,141,181,171,74
IS GIRISIM SERMAYESI YAT ORT121.683.5421,621,751,63-1,21
IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI1.288.387.5001,391,421,411,44
T. IS BANKASI KURUCU0
IS YATIRIM MENKUL DEG496.999.9991,241,451,411,11
IS YATIRIM ORTAKLIGI133.297.4050,820,840,830
ISIKLAR YAT. HOLDING0
ITTIFAK HOLDING A.S.108.600.0001,771,821,812,26
IZMIR DEMIR CELIK1.218.750.0003,163,353,252,85
IZOCAM596.670.36624,2424,4824,320,08
JANTSA JANT SANAYI273.504.00024,326,0824,643,18
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.46.600.0002,32,542,33-4,9
KAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.199.454.4002,993,463,4212,87
CLK HOLDING0
KARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.696.000.0001,151,191,160
KARTONSAN828.408.149287,8298,42921,35
KATMERCILER EKIPMAN A.S.329.750.00012,2514,1613,198,47
KOC HOLDING42.273.419.66016,3716,8416,67-0,18
KENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.4.775.518.532158,7170164,83,32
KEREVITAS GIDA304.082.8004850,248,70,7
KILER GIDA A.S.0
TESCO KIPA KITLE PAZARLAMA TIC2.625.383.5401,962,051,97-0,51
DOGTAS KELEBEK MOBILYA A.S.583.304.6492,623,032,790,72
KILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.358.360.0002,093,162,8934,42
KLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.283.140.0008,298,728,58-1,61
TURK KALKINMA BANKASI A.S.2.175.000.0004,34,564,35-0,91
KONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.104.676.00015,5616,9815,86-2,1
KOMBASSAN HOLDING A.S.281.820.0001,541,651,657,14
KONYA CIMENTO1.412.810.256288,2293,7289,90,66
KORDSA TEKNIK TEKSTIL1.635.989.5298,38,648,413,83
KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK IS776.160.00022,072-2,44
KOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.2.836.500.00018,419,5818,6-3,68
KAPITAL YAT HOL A.S.2.125.0000,490,50,50
KARAKAS ATLANTIS KIY MAD A.S.29.370.0000
KARDEMIR A GRUBU360.455.4691,491,581,5-3,23
KARDEMIR B GRUBU182.789.6381,511,61,53-2,55
KARDEMIR D GRUBU1.014.293.8021,271,351,3-1,52
KRON TELEKOM HIZ A.S.198.339.10012,8513,913,90,61
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI22.540.0004,24,64,69,52
KRISTAL KOLA VE MESRUBAT SAN93.120.0001,922,011,94-2,02
KARSU TEKSTIL A.S.20.709.2940,510,610,599,26
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRI37.167.0268,68,620
KUTAHYA PORSELEN301.772.5207,27,987,56-0,92
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL111.052.6963,924,174,081,49
LATEK LOJISTIK0
LINK BILGISAYAR SISTEMLERI34.485.0006,246,616,270,16
LOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.135.360.0005,596,035,64-1,57
LOGO YAZILIM1.440.000.00056,559,457,6-0,86
GENPOWER HOLDING A.S.16.150.0000
LUKS KADIFE40.400.0003,964,174,04-2,42
MARMARIS ALTINYUNUS100.777.32017,8418,7618,271,61
MAKINA TAKIM A.S.438.000.0002,142,312,192,34
MANGO GIDA0
MARTI OTEL ISLETMELERI A.S.51.400.8000,560,640,591,72
AKSEL ENERJI YATIRIM HOLDING5.040.0000,630,650,630
MCT DANISMANLIK A.S.26.219.1005,065,125,1-0,97
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN VE TIC14.675.8091,11,411,11-18,98
MENSA SINAI TICARI VE MALI YAT.0,140,150,140
MEPET METRO PETROL TESISLERI207.212.5002,752,842,75-1,43
MERIT TURIZM YAT ISL AS18.079.5006,627,497,09-0,7
MERKO GIDA SANAYI VE TICARET31.765.4991,131,191,170
METAL GAYRIMENKUL7.400.0000,740,760,74-2,63
METRO TICARI MALI YATIRIMLAR354.000.0001,181,251,18-1,67
METEMTUR OTELCILIK A.S.27.720.0001,51,61,54-0,65
MIGROS TICARET A.S.4.386.659.20024,182524,641,32
MILLIYET PAZARLAMA A.S.197.973.9961,11,161,11-4,31
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR12.403.2970,930,990,93-2,11
MENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.185.000.0000,70,760,745,71
MARDIN CIMENTO507.096.1204,464,724,633,81
MARTI GMYO A.S.52.800.0000,470,50,482,13
MARSHALL BOYA VE VERNIK358.800.00035,5436,9635,88-2,71
MERT GIDA GIYIM SANAYI VE TIC A.0
MUTLU AKU0
GEN YATIRIM HOL A.S.4.000.0000
MAZHAR ZORLU HOLDING A.S.12.678.1201,141,171,172,63
NORTEL NETWORKS NETAS TELEKOM AS687.566.88010,5710,9810,6-0,28
NIBAS NIGDE BETON SAN VE TIC AS20.790.0000,760,790,77-2,53
NET HOLDING903.402.5002,472,62,47-3,14
NET TURIZM TIC VE SAN AS633.500.0001,791,861,81-1,09
NUROL GAYRI MENKUL YAT ORT371.200.0004,544,734,642,43
NUH CIMENTO SANAYI AS1.614.796.20010,6610,9410,750,28
OLMUKSA AS332.545.5009,5211,210,27,37
ORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT AS188.200.0008,849,79,414,7
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SN26.505.0000,940,950,952,15
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEGERLER47.083.0000
OSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT AS61.830.0002,242,32,290,88
OTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAI3.235.200.000133,1138,1134,81,58
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI AS20.000.0000,971,0911,01
OYLUM SINAI YATIRIM AS17.306.2501,952,051,95-3,47
OZBAL CELIK BORU SANAYI AS34.096.4001,621,811,660,61
OZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT AS138.000.0001,361,461,38-4,83
OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OP492.500.0001,9221,97-1,01
PARSAN MAKINA709.430.4009,079,549,20,66
PERA GAYRIMENKUL YAT ORT AS95.337.0000,991,081,073,88
PENGUEN GIDA SANAYI AS98.412.0001,751,841,77-2,75
PETKIM AS7.800.000.0004,935,225,25,91
PINAR ET VE UN SANAYI AS442.016.99910,1510,4410,2-2,02
PIMAS AS149.400.0004,14,494,15-5,25
PINAR SU81.468.1291,791,831,82-1,09
PLASTIKKART AS61.197.5002,612,772,691,13
PETROKENT TURIZM AS48.750.336464947,02-3,65
PINAR SUT AS678.311.36315,0815,3815,09-1,37
POLISAN HOLDING AS3.141.300.0008,428,88,49-2,67
TURK PRYSMIAN KABLO SIST AS245.792.4602,162,222,190,46
PARK ELEKTRIK URETIM MAD SAN425.760.3142,632,992,869,16
PRIZMA PRES MATBAACILIK AS72.000.0002,973,093-1,64
OMV PETROL OFISI0
RAY SIGORTA AS169.592.6501,031,31,04-22,39
RHEA GIRISIM SERMAYESI YAT ORT44.043.0001,041,091,060,95
REYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT AS206.640.0000,810,880,840
REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK127.704.5000,971,071,078,08
SAF GAYRIMENKUL YAT ORT762.477.4350
HACI OMER SABANCI HOLDING21.689.494.52010,4510,7510,630,47
SARAY MATBAA KAGIT KIRT TIC SAN20.862.0001,131,161,14-0,87
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TIC AS19.803.1861,451,581,51,35
SANKO PAZARLAMA ITHALAT AS252.000.0003,964,324,26,33
SARKUYSAN472.500.0003,483,833,78-0,26
SASA POLYESTER SAN AS1.905.750.0004,524,834,621,99
SEKER FINANSAL KIRALAMA AS79.200.0001,741,881,76-4,35
SELCUK ECZA DEPOSU2.241.810.0003,533,653,61-0,28
SELCUK GIDA ENDUSTRI IHR ITH AS5.968.9800,260,290,287,69
SERVE KIRTASIYE6.242.1250,510,560,54-3,57
SILVERLINE ENDUSTRI & TICARET AS47.424.0001,551,61,56-3,11
T. SISE VE CAM FABRIKALARI AS8.938.000.0004,354,514,36-2,24
SEKERBANK1.423.967.9981,191,221,221,67
SEKER PILIC0
SOKTAS PAMUK VE TARIM URUNLERI79.036.4001,9221,970,51
SINPAS GAYRI MENKUL YAT ORT AS438.000.0000,660,730,738,96
SONMEZ PAMUKLU SANAYII AS252.582.75033,243,16-0,94
SODA SANAYII AS4.815.000.0006,336,496,420,16
SODAS SODYUM SAN AS26.400.0004,154,44,43,53
SONMEZ FILAMENT183.893.2003,073,353,284,13
TARAF GAZETECILIK4.608.0000
TAT GIDA SANAYI AS952.000.0006,77,0674,79
TAV HAVALIMANLARI AS5.347.500.00014,614,914,72-0,54
TURK TUBORG2.992.876.5879,189,349,280,11
TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI AS25.432.000.00011,3612,5211,56-6,85
T.EKONOMI BANK.0
ICBC Turkey Bank1.995.199.9992,182,382,325,94
TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS115.195.5240,760,80,792,6
TGS DIS TICARET AS28.725.0003,793,913,830,79
TURK HAVA YOLLARI AS8.459.400.0006,066,196,131,16
MONDI TIRE KUTSAN290.000.0001,341,471,459,02
TEKFEN HOLDING AS3.566.800.0009,029,659,645,24
TEKNOSA IC VE DIS TICARET AS519.200.0004,324,794,727,03
TAZE KURU GIDA SAN VE TIC AS7.750.0007,747,97,75-1,9
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SAN AS898.150.0007,758,317,810,9
TOFAS TURK OTOMOTIV FABRIKASI AS14.790.000.0002929,7229,580
TURCAS PETROL AS545.400.0001,982,052,02-0,98
TORUNLAR GAYRI MENKUL YAT ORT AS2.505.021.4574,985,245,01-3,47
TRAKYA CAM3.282.900.0003,463,583,532,62
TRANSTURK HOLDING AS12.042.9430,460,480,47-2,08
TSKB GAYRIMENKLUL YATIRIM ORT AS109.500.0000,640,760,7312,31
T. SINAI KALKINMA BANKASI AS3.054.500.0001,471,541,49-1,32
TRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC AS261.000.0002,592,692,61-2,97
TURK TELEKOMUNIKASYON AS21.875.000.0006,156,46,25-2,04
TURK TRAKTOR AS4.162.782.00076,6578,8780,06
T.DEMIR DOKUM0
TUKAS GIDA SANAYI VE TIC AS417.154.5001,431,61,536,25
TUPRS TURKIYE PETROL AS22.988.482.56087,392,191,82,57
USAS YATIRIMLAR HOLDING AS68.091.6050,360,380,37-2,63
ULASLAR TUR YAT DAY TUK MALLARI19.971.0301,732,071,79-1,1
ULKER BISKUVI SANAYI AS6.669.000.00019,320,3419,5-3,37
UNYE CIMENTO528.949.8374,224,314,280,94
USAK SERAMIK104.872.9522,192,492,4210,5
ABD HAZ BONOSU DOLAR BYF344363,9345,9-0,23
UTOPYA TUR INSAAT ISL TIC AS63.749.9992,472,62,552
UYUM GIDA233.400.0000
UZERTAS BOYA SAN VE TIC AS4.108.5000,830,830
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAO14.950.000.0005,976,145,98-1,48
VAKIF FINANSAL KIRALAMA AS230.550.0002,292,652,6515,22
VAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM AS444.799.9992,672,932,781,46
VANET GIDA SANAYI IC VE DIS TIC55.750.0002,212,362,23-4,7
VESTEL BEYAZ ESYA AS2.342.700.00012,212,8312,33-2,38
VESTEL ELEKTRONIK2.301.230.0466,847,436,86-5,9
VAKIF YATIRIM ORTAKLIGI33.200.0001,621,81,660,61
VAKIF GAYRIMENKUL YAT ORT AS594.270.0002,712,822,793,33
VIKING KAGIT VE SELULOZ25.200.0000,540,570,563,7
YAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TIC17.324.0002,282,492,441,24
YATAS YATAK433.564.0009,6510,5210,13-3,06
YAZICILAR HOLDING AS3.651.200.00022,682422,82-0,78
YIBITAS INSAAT MALZEME AS193.960.00019191939,80
YESIL YATIRIM HOLDING28.552.5004,254,2314,02
YESIL GAYRI MENKUL YAT ORT AS190.443.7250,770,820,813,85
YAPI VE KREDI BANKASI AS18.561.912.0404,244,364,27-0,93
YAPI KREDI KORAY GAYRIMENKUL YO51.200.0001,261,331,281,59
YONGA MOBILYA SAN TIC AS58.800.000280294,9280-5,12
YUNSA97.686.0003,173,493,355,35
ZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GR2.400.000.0001,151,21,23,45

(Sürecek)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT