1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Akıncılar Halkı İftarda Buluştu
Akıncılar Halkı İftarda Buluştu

Akıncılar Halkı İftarda Buluştu

SİVAS (AA) - Akıncılar ilçesinde, merkezi İstanbul'da bulunan Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (AKDER) tarafından iftar programı düzenlendi.AKDER...

A+A-

SİVAS (AA) - Akıncılar ilçesinde, merkezi İstanbul'da bulunan Akıncılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (AKDER) tarafından iftar programı düzenlendi.

AKDER tarafından ilçe merkezinde düzenlenen iftar programı yaklaşık 3 bin kişiyi iftarda bir araya getirdi.

Akıncılar Kaymakamı Akın Karagöz, iftarda yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyulan bu günlerde, AKDER'in böyle bir organizasyon yapmasından dolayı emeği geçenleri tebrik etti.

Belediye Başkanı Hasan Şen de bu tür organizasyonların birlik ve beraberliği pekiştirdiğini belirterek, organizasyonu tertip edenlere teşekkür etti.

AKDER Başkanı Ümit Sözcü ise dernek olarak böyle bir organizasyon gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

“İlçemizde ilk defa toplu iftar programı tertip ediyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda da yapılmasını arzu ediyoruz. Bu konuda yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, Kaymakamlığımıza ve masa tertip düzeninde Belediye Başkanımız Hasan Şen ve ekibine çok teşekkür ediyorum.”

HABERE YORUM KAT