1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Aksaray'dan Kısa Kısa
Aksaray'dan Kısa Kısa

Aksaray'dan Kısa Kısa

AKSARAY (AA) - Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, İl Müftüsü Cemalettin Bal'ı makamında ziyaret etti. Yazgı, ziyarette yaptığı konuşmada,...

A+A-

AKSARAY (AA) - Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, İl Müftüsü Cemalettin Bal'ı makamında ziyaret etti.

Yazgı, ziyarette yaptığı konuşmada, belediye olarak tüm kamu kurumlarıyla iyi ilişkiler içinde olduklarını söyledi.

Yapılan işler içinde en önemli çalışmanın insana yapılanın olduğunu dile getiren Yazgı, "Peygamber Efendimizin Hadis-i Şerif’te buyurduğu gibi 'insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır' sözünü kendimize ilke edindik. Hem şehrimize hem de halkımıza hizmet ederken bu ilkeler doğrultusunda çalışıyoruz. İnsana yönelik yapılan bütün çalışmalarda kurum olarak dayanışma içinde ortak hizmet üretiyoruz." diye konuştu.

Bal ise kentte camilerdeki kurslarla ilgili şuana kadar yapılan bütün çalışmalarda belediyenin önemli katkısının olduğuna işaret ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

- Yazgı alt yapı çalışmalarını denetledi

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Piri Mehmet Paşa alt geçit projesini yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra cadde üzerindeki esnafla bir araya gelen Yazgı, alt geçidin tamamlanmasının ardından bu bölgedeki trafiğin rahatlayacağını söyledi.

Siloların taşınma işleminin tamamlandığını anımsatan Yazgı, kentin modern alt geçidi, yeşil alanları, modern dükkan ve alışveriş merkezleri ile birlikte yepyeni bir yaşam merkezine kavuşacağını da sözlerine ekledi.


HABERE YORUM KAT