1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. "Bahçeli'nin Erken Seçim Çağrısı Değerlendirilmeli"
"Bahçeli'nin Erken Seçim Çağrısı Değerlendirilmeli"

"Bahçeli'nin Erken Seçim Çağrısı Değerlendirilmeli"

ASKON Genel Başkanı Cesur:- "Erken seçim ekonomimiz üzerindeki bu belirsizlik yükünü kaldırır. Bu açıdan Sayın Bahçeli'nin 26 Ağustos 2018’de erken seçim çağrısı siyasiler tarafından değerlendirilmeli"- "ASKON olarak Sayın Bahçeli'nin bu çağrısını yerinde

A+A-

İSTANBUL (AA) - Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim çağrısının siyasiler tarafından değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

ASKON Başkanı Cesur, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin bugün meclis grup toplantısında yaptığı erken seçim çağrısına ilişkin yazılı açıklamada bulundu.

Türkiye'nin AK Parti hükümetleri döneminde seçim ekonomisi uygulamadığını, ancak cumhurbaşkanı ve milletvekili seçiminin Cumhuriyet tarihi açısından ayrı bir önemi olduğunu belirten Cesur, "Ekonomi belirsizlikleri kaldırmaz. Erken seçim ekonomimiz üzerindeki bu belirsizlik yükünü kaldırır. Bu açıdan Sayın Bahçeli’nin 26 Ağustos 2018’de erken seçim çağrısı siyasiler tarafından değerlendirilmeli. ASKON olarak Sayın Bahçeli’nin bu çağrısını yerinde buluyoruz." ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT