1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,570,00-19,49
Acıpayam Selüloz3,750,5415,03
Adana Çimento (A)6,73-0,1511,24
Adana Çimento (B)4,80-0,8316,79
Adana Çimento (C)1,19-1,65-15,60
Adel Kalemcilik11,18-0,271,64
Adese Alışveriş Ticaret2,05-1,91-12,39
Afyon Çimento4,360,69-5,01
Ak Enerji0,560,00-11,11
Akbank6,030,502,47
Akçansa6,500,00-0,64
Akdenız Güvenlık Hız.2,25-0,8811,94
Akfen GMYO1,480,68-10,30
Akın Tekstil9,070,44-4,02
Akiş GMYO2,55-0,78-0,39
Akmerkez GMYO17,930,509,53
Aksa9,642,4429,22
Aksa Enerji2,490,40-7,09
Aksigorta4,490,9043,02
Aksu Enerji8,99-0,8816,45
Alarko Carrıer39,90-0,701,37
Alarko GMYO41,30-0,24-8,06
Alarko Holding2,49-0,4020,29
Albaraka Türk1,500,6722,95
Alcatel Lucent Teletaş6,62-1,7814,93
Alkim Kağıt4,180,720,72
Alkim Kimya24,00-0,081,27
Altınyağ0,420,00-4,55
Altınyunus Çeşme4,20-2,781,20
Anadolu Cam2,95-0,3410,07
Anadolu Efes18,801,40-8,74
Anadolu Grubu Holding12,140,1718,55
Anadolu Hayat Emek.5,470,18-3,94
Anadolu Isuzu7,20-0,2816,50
Anadolu Sigorta3,980,761,38
Anel Elektrik1,630,620,62
Arçelik18,00-0,0614,00
Arena Bilgisayar3,450,58-21,77
Armada Bilgisayar9,40-1,261,18
Arsan Tekstil1,620,620,00
Artı Yatırım Holding1,235,1341,38
Aselsan20,840,58-13,46
Aslan Çimento24,540,16-12,86
Ata GMYO3,800,53-5,24
Atakule GMYO1,170,00-11,08
Atlantis Yatırım Holding0,450,00150,00
Atlas Yat. Ort.1,811,12110,47
AvivaSA Emeklilik Hayat9,751,2531,78
Avrasya GMYO1,152,6830,68
Avrasya Petrol ve Tur.1,130,894,63
Avrasya Stratejik GMYF1.262,500,011,30
Avrupa Yatırım Holding2,58-0,396,17
Ayen Enerji2,692,6714,47
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,510,006,34
Aygaz9,63-0,10-3,16
Bagfaş5,292,929,75
Bak Ambalaj4,89-0,20-3,55
Balatacılar Balatacılık0,370,0012,12
Bantaş Ambalaj1,541,3222,71
Banvit10,360,78-3,99
Baştaş Başkent Çimento1,81-0,55-10,40
Batı Çimento2,270,00-5,81
Batısöke Çimento0,96-1,03-11,93
Bera Holding1,750,57-15,05
Berkosan Yalıtım1,82-1,090,55
Beşiktaş Futbol Yat.1,44-0,69-11,11
Beyaz Filo3,910,2643,22
Bilici Yatırım1,711,7925,74
Bim Mağazalar79,201,86-8,97
Birko Mensucat0,26-3,70-13,33
Birlik Mensucat0,741,37-36,75
Bizim Mağazaları7,934,8916,62
Bolu Çimento3,060,33-10,79
Bomonti Elektrik0,880,0083,33
Borusan Mannesmann9,80-0,5125,64
Borusan Yat. Paz.37,001,31-1,65
Bosch Fren Sistemleri163,000,490,62
Bossa4,473,006,32
Boyner Perakende Yat.4,110,004,31
Brisa7,15-0,1412,95
Burçelik3,150,96-1,87
Burçelik Vana1,49-0,670,68
Bursa Çimento4,39-2,01-0,23
Carrefoursa3,430,29-1,44
Coca Cola İçecek31,100,060,71
Cosmos Yat. Holding0,950,00-2,06
Credıtwest Faktorıng1,11-0,896,73
Çelebi69,203,289,15
Çelik Halat5,542,03-7,67
Çemaş Döküm0,741,37-2,63
Çemtaş5,630,18-7,40
Çimbeton30,602,006,99
Çimentaş18,6011,0446,46
Çimsa6,660,00-11,79
Çuhadaroğlu Metal1,950,009,55
Dagi Giyim1,33-0,757,26
Dagi Yatırım Holding1,71-1,1669,31
Dardanel1,080,93-1,82
Datagate Bilgisayar8,085,4888,79
Demısaş Döküm3,07-0,9723,79
Denge Holding2,65-19,94128,45
Deniz GMYO3,080,651,32
Denizbank16,432,05-13,98
Denizli Cam10,550,57-8,42
Derimod8,801,501,50
Desa Deri2,071,9719,65
Despec Bilgisayar3,602,279,76
Deva Holding4,390,2333,43
Diriteks Diriliş Tekstil0,690,00-11,54
Ditaş Doğan5,76-0,355,11
DO-CO478,900,820,02
Doğan Burda2,67-0,37-11,30
Doğan Holding1,140,8811,76
Doğtaş Kelebek Mobilya1,220,000,00
Doğusan1,59-1,85-34,02
Doğuş GMYO2,200,004,27
Doğuş Otomotiv4,54-0,874,61
Döktaş Dökümcülük9,01-0,1110,55
Duran Doğan Basım5,56-0,189,02
Dyo Boya3,072,335,86
Eczacıbaşı İlaç2,710,37-0,73
Eczacıbaşı Yatırım7,500,134,17
Edip Gayrimenkul0,690,00-10,39
Ege Endüstri465,801,2635,41
Ege Gübre24,462,0012,72
Ege Profil13,510,7552,31
Ege Seramik3,45-0,292,99
Egeli & Co Tarım Girişim0,157,1415,38
Egeli&Co Enerji Yatırım0,303,4525,00
Egeli&Co Yatırım Holding0,1110,0010,00
Egeplast4,051,255,47
Ekiz Kimya0,300,00-9,09
Emek Elektrik0,800,00-18,37
Eminiş Ambalaj0,996,45-15,38
Emlak Konut GMYO1,47-0,68-2,00
Enerjisa Enerji4,972,265,56
Enka İnşaat4,792,134,59
Erbosan64,600,473,53
Ereğli Demir Çelik9,102,7126,04
Ersu Gıda0,840,00-8,70
Escort Teknoloji0,630,00-17,11
Etiler Gıda1,99-0,50-6,57
Euro Kapital Yat. Ort.0,701,45-1,41
Euro Trend Yat. Ort.0,621,64-3,13
Euro Yat. Ort.0,620,00-1,59
Euro Yatırım Holding0,799,7243,64
Fenerbahçe Futbol7,40-1,336,94
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,930,6910,15
F-M İzmit Piston16,000,764,09
Fonet Bilgi Teknolojileri5,030,6047,08
Ford Otosan48,942,133,01
Formet Çelik Kapı6,472,86409,45
Frigo Pak Gıda1,892,7211,18
Galatasaray Sportif1,260,001,61
Garanti Bankası8,212,883,14
Garanti Faktoring2,920,6947,47
Garanti Yat. Ort.0,611,67-22,78
Gedik Y. Men. Değ.3,56-0,8410,56
Gedik Yatırım Holding3,161,9434,47
Gediz Ambalaj4,630,8711,57
Gentaş1,890,536,78
Gersan Elektrik2,060,98-15,59
Global Men. Değ.0,51-1,928,51
Global Yat. Holding3,08-1,603,01
Good-Year3,20-0,31-6,98
Göltaş Çimento10,070,60-18,99
Gözde Girişim3,360,3025,84
GSD Denizcilik1,462,8226,96
GSD Holding0,920,0015,00
Gübre Fabrik.2,720,00-8,11
Güler Yat. Holding1,09-0,911,87
Güneş Sigorta1,547,692,67
Halk GMYO0,730,004,29
Halk Sigorta1,132,732,73
Hatay Tekstil3,921,03-0,76
Hedef Girişim1,20-0,833,45
Hektaş10,64-0,0914,78
HUB Girişim2,22-0,4518,09
Hürriyet Gzt.0,822,50-11,83
ICBC Turkey Bank3,67-0,27-25,56
İdealist Danışmanlık27,96-4,57158,89
İdealist GMYO1,56-0,64-4,29
İhlas Ev Aletleri0,800,00142,42
İhlas Gayrimenkul0,800,00-14,85
İhlas Gazetecilik0,680,0011,48
İhlas Holding0,36-2,7012,50
İhlas Yayın Holding0,48-2,0445,45
İndeks Bilgisayar7,691,7228,81
Info Yatırım2,1119,89104,85
İntema7,310,8321,90
İpek Doğal Enerji4,541,11-15,46
İskenderun Demir Çelik7,180,1426,86

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT