1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,610,63-17,44
Acıpayam Selüloz3,310,911,53
Adana Çimento (A)6,440,006,45
Adana Çimento (B)4,530,0010,22
Adana Çimento (C)1,060,95-24,82
Adel Kalemcilik9,561,59-13,09
Adese Alışveriş Ticaret0,900,00-61,54
Afyon Çimento3,732,47-18,74
Ak Enerji0,533,92-15,87
Akbank6,387,418,41
Akçansa6,321,12-3,40
Akdenız Güvenlık Hız.1,322,33-34,33
Akfen GMYO1,51-0,66-8,48
Akın Tekstil8,642,25-8,57
Akiş GMYO2,220,91-7,93
Akmerkez GMYO18,28-0,9218,48
Aksa8,670,8130,68
Aksa Enerji2,370,85-11,57
Aksigorta4,44-0,8941,43
Aksu Enerji8,051,004,27
Alarko Carrıer32,820,06-16,62
Alarko GMYO42,361,240,32
Alarko Holding2,891,7648,18
Albaraka Türk1,176,36-4,10
Alcatel Lucent Teletaş6,681,2115,97
Alkim Kağıt3,670,822,11
Alkim Kimya24,760,1614,94
Altınyağ0,350,00-20,45
Altınyunus Çeşme3,950,00-4,82
Anadolu Cam2,793,728,78
Anadolu Efes19,995,82-0,41
Anadolu Grubu Holding10,131,71-1,07
Anadolu Hayat Emek.5,080,59-10,79
Anadolu Isuzu6,872,0811,17
Anadolu Sigorta4,051,503,17
Anel Elektrik1,681,823,70
Arçelik17,884,5013,24
Arena Bilgisayar3,252,20-26,30
Armada Bilgisayar9,61-0,623,44
Arsan Tekstil1,761,158,64
Artı Yatırım Holding1,01-1,9416,09
Aselsan18,703,09-22,34
Aslan Çimento23,021,68-18,25
Ata GMYO3,840,00-4,24
Atakule GMYO0,951,06-27,80
Atlantis Yatırım Holding0,4210,53133,33
Atlas Yat. Ort.0,780,00-9,30
AvivaSA Emeklilik Hayat9,18-0,1124,07
Avrasya GMYO1,430,7062,50
Avrasya Petrol ve Tur.1,160,877,41
Avrasya Stratejik GMYF1.268,400,011,77
Avrupa Yatırım Holding2,640,388,64
Ayen Enerji2,429,012,98
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,650,0019,97
Aygaz8,981,81-9,70
Bagfaş5,562,5815,35
Bak Ambalaj4,632,43-8,68
Balatacılar Balatacılık0,273,85-18,18
Bantaş Ambalaj1,615,2328,29
Banvit14,211,5731,70
Baştaş Başkent Çimento1,800,56-10,89
Batı Çimento1,653,12-31,54
Batısöke Çimento0,853,66-22,02
Bera Holding1,810,00-12,14
Berkosan Yalıtım1,513,42-16,57
Beşiktaş Futbol Yat.1,391,46-14,20
Beyaz Filo2,841,074,03
Bilici Yatırım1,610,6327,32
Bim Mağazalar82,052,56-5,69
Birko Mensucat0,240,00-20,00
Birlik Mensucat0,641,59-45,30
Bizim Mağazaları7,093,054,26
Bolu Çimento2,482,48-27,70
Bomonti Elektrik0,870,0081,25
Borusan Mannesmann7,731,7110,28
Borusan Yat. Paz.33,962,72-6,26
Bosch Fren Sistemleri152,101,94-0,44
Bossa3,543,51-15,80
Boyner Perakende Yat.4,78-0,2121,32
Brisa5,762,67-9,00
Burçelik2,711,88-15,58
Burçelik Vana1,451,40-2,03
Bursa Çimento3,883,19-11,82
Carrefoursa2,771,47-20,40
Ceo Event Medya5,040,20
Coca Cola İçecek27,820,43-5,90
Cosmos Yat. Holding1,070,9410,31
Credıtwest Faktorıng1,01-0,98-2,88
Çelebi84,401,2644,65
Çelik Halat4,041,51-25,23
Çemaş Döküm0,711,43-6,58
Çemtaş4,952,91-18,59
Çimbeton25,660,63-10,28
Çimentaş15,380,0021,10
Çimsa5,952,59-21,19
Çuhadaroğlu Metal1,850,543,93
Dagi Giyim1,48-1,3319,35
Dagi Yatırım Holding1,76-1,1274,26
Dardanel0,991,02-10,00
Datagate Bilgisayar5,761,9534,58
Demısaş Döküm2,652,3215,34
Denge Holding2,2820,0096,55
Deniz GMYO3,020,67-0,66
Denizbank18,090,78-5,29
Denizli Cam8,841,49-23,26
Derimod8,21-0,48-5,31
Desa Deri2,581,9849,13
Despec Bilgisayar2,74-0,360,31
Deva Holding5,430,9365,05
Diriteks Diriliş Tekstil0,721,41-7,69
Ditaş Doğan5,250,572,56
DO-CO518,006,588,19
Doğan Burda3,804,4026,25
Doğan Holding1,070,9414,89
Doğtaş Kelebek Mobilya0,972,11-20,49
Doğusan1,112,78-48,72
Doğuş GMYO2,882,1336,49
Doğuş Otomotiv4,071,75-6,22
Döktaş Dökümcülük12,700,4055,83
Duran Doğan Basım4,926,72-3,53
Dyo Boya2,881,05-0,69
Eczacıbaşı İlaç2,383,03-1,88
Eczacıbaşı Yatırım5,951,36-7,07
Edip Gayrimenkul0,611,67-20,78
Ege Endüstri455,201,6146,30
Ege Gübre23,023,3211,28
Ege Profil9,25-0,324,28
Ege Seramik2,761,47-6,79
Egeli & Co Tarım Girişim0,140,007,69
Egeli&Co Enerji Yatırım0,270,0012,50
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast4,00-4,534,17
Ekiz Kimya0,27-3,57-18,18
Emek Elektrik0,731,39-25,51
Eminiş Ambalaj0,891,14-23,93
Emlak Konut GMYO1,131,80-22,43
Enerjisa Enerji5,460,7415,96
Enka İnşaat5,320,5719,71
Erbosan15,241,600,23
Ereğli Demir Çelik7,492,7422,75
Ersu Gıda0,842,44-8,70
Escort Teknoloji0,712,90-6,58
Etiler Gıda1,370,00-35,68
Euro Kapital Yat. Ort.0,721,411,41
Euro Trend Yat. Ort.0,611,67-4,69
Euro Yat. Ort.0,621,64-1,59
Euro Yatırım Holding1,38-2,13150,91
Fenerbahçe Futbol7,150,703,32
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,712,261,88
F-M İzmit Piston15,560,581,23
Fonet Bilgi Teknolojileri7,741,44126,32
Ford Otosan57,105,1620,19
Formet Çelik Kapı5,19-0,76308,66
Frigo Pak Gıda2,598,3752,35
Galatasaray Sportif1,411,4413,71
Garanti Bankası8,406,195,53
Garanti Faktoring2,901,0546,46
Garanti Yat. Ort.0,610,00-20,28
Gedik Y. Men. Değ.3,490,8714,30
Gedik Yatırım Holding2,801,8219,15
Gediz Ambalaj4,650,8714,98
Gentaş1,521,33-9,27
Gersan Elektrik1,842,79-24,60
Global Men. Değ.0,460,00-2,13
Global Yat. Holding2,902,47-3,01
Good-Year2,571,58-22,55
Göltaş Çimento9,981,53-19,71
Gözde Girişim2,791,094,49
GSD Denizcilik1,514,1431,30
GSD Holding0,822,502,50
Gübre Fabrik.2,543,25-14,19
Güler Yat. Holding1,156,487,48
Güneş Sigorta0,981,03-34,67
Halk GMYO0,744,236,35
Halk Sigorta0,891,140,85
Hatay Tekstil4,180,725,82
Hedef Girişim1,193,482,59
Hektaş12,024,7029,67
HUB Girişim2,76-0,7246,81
Hürriyet Gzt.0,734,29-21,51
ICBC Turkey Bank3,362,44-31,85
İdealist Danışmanlık12,485,0515,56
İdealist GMYO1,842,2212,88
İhlas Ev Aletleri1,130,00242,42
İhlas Gayrimenkul0,841,20-10,60
İhlas Gazetecilik1,985,32224,59
İhlas Holding0,444,7637,50
İhlas Yayın Holding0,595,3678,79
İndeks Bilgisayar6,371,5914,39
Info Yatırım2,02-3,3596,12
İntema7,134,8518,90
İpek Doğal Enerji5,095,17-5,21
İskenderun Demir Çelik6,423,2236,93

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT