1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,530,00-21,54
Acıpayam Selüloz3,410,896,74
Adana Çimento (A)6,541,248,10
Adana Çimento (B)4,680,8613,87
Adana Çimento (C)1,150,88-18,44
Adel Kalemcilik10,600,38-3,64
Adese Alışveriş Ticaret0,941,08-59,83
Afyon Çimento4,13-0,48-10,02
Ak Enerji0,510,00-19,05
Akbank7,602,8429,14
Akçansa6,570,610,43
Akdenız Güvenlık Hız.1,460,69-27,36
Akfen GMYO1,500,67-9,09
Akın Tekstil8,956,17-1,27
Akiş GMYO2,150,00-5,66
Akmerkez GMYO19,350,3125,42
Aksa8,952,2934,90
Aksa Enerji2,381,28-11,19
Aksigorta4,190,2433,47
Aksu Enerji8,502,1610,10
Alarko Carrıer35,900,50-8,79
Alarko GMYO41,841,41-0,91
Alarko Holding3,20-0,6264,08
Albaraka Türk1,211,68-0,82
Alcatel Lucent Teletaş6,990,5821,35
Alkim Kağıt3,661,671,83
Alkim Kimya28,461,5032,12
Altınyağ0,390,00-11,36
Altınyunus Çeşme2,870,35-7,46
Anadolu Cam2,911,0413,46
Anadolu Efes20,062,19-0,07
Anadolu Grubu Holding11,072,129,23
Anadolu Hayat Emek.5,031,00-11,67
Anadolu Isuzu7,272,1117,64
Anadolu Sigorta4,250,248,26
Anel Elektrik1,791,7010,49
Arçelik20,12-0,2027,42
Arena Bilgisayar3,750,81-14,97
Armada Bilgisayar10,05-0,508,18
Arsan Tekstil1,932,1219,14
Artı Yatırım Holding0,881,151,15
Aselsan18,271,61-23,92
Aslan Çimento24,840,32-11,79
Ata GMYO3,931,29-2,00
Atakule GMYO1,143,64-13,36
Atlantis Yatırım Holding0,380,00111,11
Atlas Yat. Ort.0,821,23-4,65
AvivaSA Emeklilik Hayat8,851,2619,61
Avrasya GMYO1,323,9450,00
Avrasya Petrol ve Tur.1,170,008,33
Avrasya Stratejik GMYF1.271,800,012,05
Avrupa Yatırım Holding1,76-2,22-27,57
Ayen Enerji2,361,720,43
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,701,8023,61
Aygaz9,550,84-3,96
Bagfaş6,600,6136,93
Bak Ambalaj5,54-0,549,27
Balatacılar Balatacılık0,293,57-12,12
Bantaş Ambalaj1,540,0022,71
Banvit15,883,3247,17
Baştaş Başkent Çimento1,80-1,10-10,89
Batı Çimento2,380,42-1,24
Batısöke Çimento0,941,08-13,76
Bera Holding1,811,69-12,14
Berkosan Yalıtım1,590,63-12,15
Beşiktaş Futbol Yat.1,501,35-7,41
Beyaz Filo3,16-0,3215,75
Bilici Yatırım1,96-1,0154,99
Bim Mağazalar90,951,856,16
Birko Mensucat0,240,00-20,00
Birlik Mensucat0,720,00-38,46
Bizim Mağazaları6,810,150,15
Bolu Çimento2,550,79-25,66
Bomonti Elektrik0,841,2075,00
Borusan Mannesmann8,255,1017,70
Borusan Yat. Paz.37,941,994,73
Bosch Fren Sistemleri161,000,695,38
Bossa3,911,03-7,00
Boyner Perakende Yat.7,93-0,13101,27
Brisa5,963,11-5,85
Burçelik4,4013,4037,07
Burçelik Vana1,677,7412,84
Bursa Çimento4,380,69-0,45
Carrefoursa3,100,65-10,92
Ceo Event Medya5,840,86
Coca Cola İçecek33,301,1512,63
Cosmos Yat. Holding1,03-2,836,19
Credıtwest Faktorıng1,15-1,7110,58
Çelebi94,100,1161,28
Çelik Halat4,084,08-24,48
Çemaş Döküm0,69-1,43-9,21
Çemtaş5,81-0,34-2,58
Çimbeton26,261,00-8,18
Çimentaş17,500,4637,80
Çimsa6,471,89-14,30
Çuhadaroğlu Metal1,961,0310,11
Dagi Giyim1,410,7113,71
Dagi Yatırım Holding1,380,0036,63
Dardanel0,900,00-18,18
Datagate Bilgisayar6,011,5240,42
Demısaş Döküm2,75-0,3619,69
Denge Holding1,59-1,8537,07
Deniz GMYO3,120,002,63
Denizbank21,360,4711,83
Denizli Cam9,471,28-17,80
Derimod17,314,6699,65
Derlüks Deri2,090,00
Desa Deri2,490,4043,93
Despec Bilgisayar2,862,144,70
Deva Holding5,843,7377,51
Diriteks Diriliş Tekstil0,69-1,43-11,54
Ditaş Doğan5,283,133,15
DO-CO527,60-1,3810,19
Doğan Burda2,951,03-1,99
Doğan Holding1,19-0,8327,78
Doğtaş Kelebek Mobilya0,981,03-19,67
Doğusan1,422,90-34,40
Doğuş GMYO2,220,915,21
Doğuş Otomotiv5,19-0,7619,59
Döktaş Dökümcülük22,26-2,45173,13
Duran Doğan Basım6,810,4433,53
Dyo Boya3,091,986,55
Eczacıbaşı İlaç2,433,400,18
Eczacıbaşı Yatırım6,131,32-4,25
Edip Gayrimenkul0,744,23-3,90
Ege Endüstri539,503,1573,39
Ege Gübre26,621,1428,68
Ege Profil9,302,097,71
Ege Seramik2,920,34-1,39
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,260,008,33
Egeli&Co Yatırım Holding0,10-9,090,00
Egeplast4,56-7,5118,75
Ekiz Kimya0,313,33-6,06
Emek Elektrik0,900,00-8,16
Eminiş Ambalaj0,890,00-23,93
Emlak Konut GMYO1,211,68-16,93
Enerjisa Enerji6,250,8132,74
Enka İnşaat5,81-0,6830,73
Erbosan14,531,25-4,44
Ereğli Demir Çelik7,490,6722,75
Ersu Gıda0,93-1,061,09
Escort Teknoloji0,711,43-6,58
Etiler Gıda2,050,00-3,76
Euro Kapital Yat. Ort.0,940,0032,39
Euro Trend Yat. Ort.0,681,496,25
Euro Yat. Ort.0,660,004,76
Euro Yatırım Holding2,207,32300,00
Fenerbahçe Futbol7,560,139,25
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,910,699,40
F-M İzmit Piston15,842,993,05
Fonet Bilgi Teknolojileri3,61-4,50134,57
Ford Otosan63,201,4433,03
Formet Çelik Kapı4,481,82252,76
Frigo Pak Gıda4,281,18151,76
Galatasaray Sportif1,462,1017,74
Garanti Bankası9,711,8921,98
Garanti Faktoring2,617,4131,82
Garanti Yat. Ort.0,621,64-15,34
Gedik Y. Men. Değ.3,580,2817,25
Gedik Yatırım Holding2,851,4221,28
Gediz Ambalaj5,40-0,5533,52
Gentaş1,373,01-0,19
Gersan Elektrik2,220,00-9,03
Global Men. Değ.0,6813,3344,68
Global Yat. Holding3,161,945,69
Good-Year2,571,58-22,55
Göltaş Çimento10,590,95-14,80
Gözde Girişim2,976,0711,24
GSD Denizcilik1,500,0030,43
GSD Holding0,841,205,00
Gübre Fabrik.2,957,27-0,34
Güler Yat. Holding1,342,2925,23
Güneş Sigorta1,080,00-22,98
Halk GMYO0,840,0030,57
Halk Sigorta0,900,001,98
Hatay Tekstil3,902,6313,10
Hedef Girişim1,480,0027,59
Hektaş13,531,9645,95
HUB Girişim2,700,0043,62
Hürriyet Gzt.0,751,35-19,35
ICBC Turkey Bank3,62-0,55-26,57
İdealist Danışmanlık6,903,92-36,11
İdealist GMYO1,97-2,4820,86
İhlas Ev Aletleri1,090,93233,72
İhlas Gayrimenkul0,892,30-5,27
İhlas Gazetecilik1,922,13214,75
İhlas Holding0,420,0031,25
İhlas Yayın Holding0,561,8269,70
İndeks Bilgisayar7,200,9829,30
Info Yatırım3,082,67199,03
İntema6,72-0,8812,06
İpek Doğal Enerji4,901,03-8,75
İskenderun Demir Çelik6,821,7945,46

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT