1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,50-1,32-23,08
Acıpayam Selüloz3,94-2,4823,33
Adana Çimento (A)6,600,769,09
Adana Çimento (B)4,68-0,4313,87
Adana Çimento (C)1,150,00-18,44
Adel Kalemcilik10,660,09-3,09
Adese Alışveriş Ticaret0,93-1,06-60,26
Afyon Çimento4,07-0,49-11,33
Ak Enerji0,521,96-17,46
Akbank7,53-0,2627,96
Akçansa6,801,343,94
Akdenız Güvenlık Hız.1,42-2,07-29,35
Akfen GMYO1,615,92-2,42
Akın Tekstil8,70-0,57-4,03
Akiş GMYO2,191,39-3,91
Akmerkez GMYO19,32-0,1025,22
Aksa9,131,2237,61
Aksa Enerji2,431,25-9,33
Aksigorta4,497,4243,02
Aksu Enerji8,700,9312,69
Alarko Carrıer35,72-0,45-9,25
Alarko GMYO42,120,53-0,25
Alarko Holding3,18-2,4563,05
Albaraka Türk1,20-1,64-1,64
Alcatel Lucent Teletaş6,85-2,0018,92
Alkim Kağıt3,70-1,862,95
Alkim Kimya28,40-0,8431,84
Altınyağ0,4313,16-2,27
Altınyunus Çeşme2,86-1,04-7,78
Anadolu Cam2,83-1,3910,34
Anadolu Efes20,420,391,73
Anadolu Grubu Holding11,552,9413,97
Anadolu Hayat Emek.5,153,41-9,56
Anadolu Isuzu8,0210,4729,77
Anadolu Sigorta4,22-0,477,50
Anel Elektrik1,79-0,5610,49
Arçelik20,120,0027,42
Arena Bilgisayar3,82-1,29-13,38
Armada Bilgisayar10,000,007,64
Arsan Tekstil1,910,5317,90
Artı Yatırım Holding0,870,000,00
Aselsan18,03-0,88-24,92
Aslan Çimento24,880,40-11,65
Ata GMYO3,950,25-1,50
Atakule GMYO1,150,88-12,60
Atlantis Yatırım Holding0,385,56111,11
Atlas Yat. Ort.0,831,22-3,49
AvivaSA Emeklilik Hayat8,65-1,5916,91
Avrasya GMYO1,29-0,7746,59
Avrasya Petrol ve Tur.1,170,008,33
Avrasya Stratejik GMYF1.272,000,012,06
Avrupa Yatırım Holding1,896,78-22,22
Ayen Enerji2,29-1,72-2,55
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,700,0023,61
Aygaz9,56-1,04-3,86
Bagfaş6,833,0241,70
Bak Ambalaj5,521,7817,24
Balatacılar Balatacılık0,28-3,45-15,15
Bantaş Ambalaj1,52-0,6521,12
Banvit15,60-1,2744,58
Baştaş Başkent Çimento1,79-0,56-11,39
Batı Çimento2,46-0,812,07
Batısöke Çimento0,92-1,08-15,60
Bera Holding1,810,00-12,14
Berkosan Yalıtım1,63-0,61-9,94
Beşiktaş Futbol Yat.1,49-0,67-8,02
Beyaz Filo3,15-0,3215,38
Bilici Yatırım2,002,0458,16
Bim Mağazalar91,800,227,15
Birko Mensucat0,254,17-16,67
Birlik Mensucat0,720,00-38,46
Bizim Mağazaları6,932,361,91
Bolu Çimento2,54-0,39-25,95
Bomonti Elektrik0,863,6179,17
Borusan Mannesmann8,481,8020,98
Borusan Yat. Paz.37,660,213,95
Bosch Fren Sistemleri160,60-0,435,12
Bossa4,021,52-4,38
Boyner Perakende Yat.7,960,13102,03
Brisa5,980,50-5,53
Burçelik3,958,2223,05
Burçelik Vana1,663,7512,16
Bursa Çimento4,380,23-0,45
Carrefoursa3,161,94-9,20
Ceo Event Medya5,83-0,34
Coca Cola İçecek32,82-0,6711,01
Cosmos Yat. Holding1,02-1,925,15
Credıtwest Faktorıng1,18-1,6713,46
Çelebi91,90-0,7657,51
Çelik Halat4,111,73-23,93
Çemaş Döküm0,700,00-7,89
Çemtaş6,125,152,62
Çimbeton26,922,12-5,87
Çimentaş17,660,4639,06
Çimsa6,46-0,31-14,44
Çuhadaroğlu Metal1,970,0010,67
Dagi Giyim1,39-1,4212,10
Dagi Yatırım Holding1,32-2,9430,69
Dardanel0,900,00-18,18
Datagate Bilgisayar6,495,0251,64
Demısaş Döküm2,72-0,3718,38
Denge Holding1,55-1,2733,62
Deniz GMYO3,13-0,322,96
Denizbank21,10-1,9510,47
Denizli Cam9,48-0,73-17,71
Derimod15,85-6,5482,81
Derlüks Deri2,07-1,90
Desa Deri2,46-1,6042,20
Despec Bilgisayar2,982,769,10
Deva Holding5,842,4677,51
Diriteks Diriliş Tekstil0,711,43-8,97
Ditaş Doğan5,29-0,193,34
DO-CO546,804,4315,38
Doğan Burda3,030,330,66
Doğan Holding1,17-1,6825,63
Doğtaş Kelebek Mobilya0,99-2,94-18,85
Doğusan1,451,40-33,01
Doğuş GMYO2,22-0,895,21
Doğuş Otomotiv5,09-0,5917,28
Döktaş Dökümcülük21,40-1,02162,58
Duran Doğan Basım6,87-1,0134,71
Dyo Boya3,03-1,304,48
Eczacıbaşı İlaç2,410,00-0,64
Eczacıbaşı Yatırım6,14-0,32-4,10
Edip Gayrimenkul0,72-1,37-6,49
Ege Endüstri545,001,4975,16
Ege Gübre26,460,3027,91
Ege Profil9,05-0,224,81
Ege Seramik2,91-0,68-1,73
Egeli & Co Tarım Girişim0,13-7,140,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,260,008,33
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast5,699,8548,18
Ekiz Kimya0,310,00-6,06
Emek Elektrik0,87-2,25-11,22
Eminiş Ambalaj0,90-1,10-23,08
Emlak Konut GMYO1,273,25-12,82
Enerjisa Enerji6,240,4832,53
Enka İnşaat5,861,3831,86
Erbosan14,600,07-3,98
Ereğli Demir Çelik7,67-0,6525,70
Ersu Gıda0,972,115,43
Escort Teknoloji0,732,82-3,95
Etiler Gıda1,90-5,47-10,80
Euro Kapital Yat. Ort.0,92-1,0829,58
Euro Trend Yat. Ort.0,700,009,37
Euro Yat. Ort.0,690,009,52
Euro Yatırım Holding2,264,63310,91
Fenerbahçe Futbol7,56-1,439,25
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,950,6810,90
F-M İzmit Piston15,640,131,75
Fonet Bilgi Teknolojileri3,49-1,13126,77
Ford Otosan62,20-0,6430,92
Formet Çelik Kapı4,44-0,67249,61
Frigo Pak Gıda4,37-5,41157,06
Galatasaray Sportif1,46-0,6817,74
Garanti Bankası9,55-0,5219,97
Garanti Faktoring2,661,1434,34
Garanti Yat. Ort.0,620,00-15,34
Gedik Y. Men. Değ.3,590,8417,58
Gedik Yatırım Holding2,911,3923,83
Gediz Ambalaj5,37-0,1932,78
Gentaş1,36-0,73-0,92
Gersan Elektrik2,19-1,79-10,26
Global Men. Değ.0,7713,2463,83
Global Yat. Holding3,08-2,533,01
Good-Year2,56-0,39-22,85
Göltaş Çimento10,750,94-13,52
Gözde Girişim2,83-2,755,99
GSD Denizcilik1,51-0,6631,30
GSD Holding0,830,003,75
Gübre Fabrik.3,113,325,07
Güler Yat. Holding1,32-1,4923,36
Güneş Sigorta1,08-0,92-22,98
Halk GMYO0,895,9538,35
Halk Sigorta0,920,004,25
Hatay Tekstil4,00-2,4416,00
Hedef Girişim1,544,0532,76
Hektaş13,50-0,5245,63
HUB Girişim2,823,3050,00
Hürriyet Gzt.0,74-1,33-20,43
ICBC Turkey Bank3,56-1,93-27,79
İdealist Danışmanlık6,881,33-36,30
İdealist GMYO2,195,2934,36
İhlas Ev Aletleri1,227,02273,52
İhlas Gayrimenkul0,90-1,10-4,21
İhlas Gazetecilik1,85-2,63203,28
İhlas Holding0,42-2,3331,25
İhlas Yayın Holding0,56-1,7569,70
İndeks Bilgisayar7,48-0,4034,32
Info Yatırım3,03-0,33194,17
İntema6,730,1512,23
İpek Doğal Enerji4,84-1,43-9,87
İskenderun Demir Çelik6,78-1,0244,61



(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)



(Sürecek)

HABERE YORUM KAT