1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (2)
Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)38.520,00126,70
İş Bankası (B)3.150,001,61151,92
İş Bankası (C)4,080,00-38,92
İş Bankası (Kur.)54.975,00610,67
İş Fin.Kir.4,861,04248,75
İş Girişim2,400,0037,93
İş GMYO1,084,85-11,74
İş Y. Men. Değ.2,081,46-2,46
İş Yat. Ort.0,890,0012,80
İşbir Holding159,20-0,44-13,26
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,39-2,50-2,50
İttifak Holding4,61-2,1297,85
İz Hayvancılık Tarım7,932,72317,37
İzmir Demir Çelik1,770,57-45,37
İzmir Fırça2,7315,19-70,49
İzocam23,180,17-12,33
Jantsa Jant Sanayi25,700,78-16,42
Kafein Yazılım6,750,90
Kapital Yat. Holding3,014,51142,74
Kaplamin3,162,27-19,39
Kardemir (A)1,990,51-32,54
Kardemir (B)1,980,00-32,42
Kardemir (D)2,430,00-24,30
Karel Elektronik4,121,23-29,09
Karsan Otomotiv1,270,79-18,59
Karsu Tekstil1,210,83-38,89
Karsusan Su Ürünleri San.3,68-4,91-25,66
Kartonsan357,80-0,3628,59
Katmerciler Ekipman6,64-2,35-44,48
Kent Gıda120,700,17-11,58
Kerevitaş Gıda1,941,04-54,58
Kervansaray Yat. Holding0,360,002,86
Kiler GMYO2,050,99-43,99
Klimasan Klima4,191,45-13,61
Koç Holding15,160,66-16,19
Konfrut Gıda24,52-0,2471,47
Konya Çimento196,60-0,25-22,90
Kordsa Teknik Tekstil9,892,4934,70
Koza Altın53,150,3839,14
Koza Madencilik7,883,1422,36
Körfez GMYO1,36-0,73-18,07
Kristal Kola1,09-1,80-39,44
Kron Telekomünikasyon9,22-0,22-50,16
Kuştur Kuşadası Turizm17,5084,03
Kuyumcukent Gayrimenkul1,56-6,59-62,41
Kütahya Porselen4,760,63-33,61
Lider Faktoring2,703,85-0,59
Link Bilgisayar8,550,59-40,04
Logo Yazılım31,781,53-45,91
Lokman Hekim Sağlık4,401,15-27,02
Lüks Kadife4,260,47-9,55
Makina Takım1,230,82-38,50
Mardin Çimento2,93-0,34-23,89
Marka Yatırım Holding0,70-2,78-58,58
Marmaris Altınyunus19,192,571,00
Marshall26,201,08-49,42
Martı GMYO0,671,52-68,40
Martı Otel0,600,00-34,78
Mavi Giyim37,64-0,90-34,38
Mazhar Zorlu Holding3,640,00-8,77
Mega Polietilen2,51-1,18120,18
Menderes Tekstil0,650,00-21,69
Merit Turizm5,900,17
Merko Gıda1,00-0,99-24,81
Metal Gayrimenkul0,71-1,39-45,38
Metemtur Otelcilik1,136,60-23,65
Metro Holding0,790,00-20,20
Metro Petrol ve Tesisleri1,340,00-51,27
Metro Yatırım Ortaklığı1,280,79-38,26
Migros Ticaret15,361,59-46,16
Milpa1,701,80-21,30
Mistral GMYO2,271,34-35,88
MLP Sağlık12,361,73
MMC San. Ve Tic. Yat.1,022,00-26,62
Mondi Tire Kutsan2,191,3920,99
Net Holding2,040,99-7,69
Netaş Telekom.7,151,27-54,86
Niğbaş Niğde Beton1,58-1,2568,09
Nuh Çimento8,000,00-12,16
Nurol GMYO2,220,00-53,26
Odaş Elektrik2,451,24-59,17
Olmuksan-IP3,470,00-24,14
Orge Enerji Elektrik2,821,44-30,27
Orma Orman Mahsulleri1,198,185,31
Osmanlı Menkul1,68-1,18-46,09
Ostim Endüstriyel Yat1,117,77-31,90
Otokar83,400,91-30,91
Oyak Yat. Ort.1,19-0,8320,18
Oylum Sınai Yatırımlar1,100,92-35,29
Özak GMYO2,151,90-8,12
Özbal Çelik Boru1,48-2,63-45,01
Özderici GMYO11,123,541426,47
Özerden Plastik2,710,00-0,37
Panora GMYO4,130,73-6,49
Park Elek.Madencilik2,592,78-37,89
Parsan12,70-14,308,55
Pegasus24,780,73-26,69
Peker GMYO18,300,27
Penguen Gıda1,34-0,74-39,91
Pera GMYO0,690,00-21,59
Pergamon Dış Ticaret9,03-1,20135,78
Petkim5,190,97-22,67
Petrokent Turizm65,050,0837,01
Pınar Et Ve Un5,350,56-41,88
Pınar Su1,300,78-27,78
Pınar Süt7,120,28-41,23
Plastikkart2,391,27-17,30
Polisan Holding6,480,62-25,00
Politeknik Metal36,900,1610,81
Prizma Press Matbaacılık1,690,604,32
QNB Finans Fin. Kir.4,294,3810,00
QNB Finansbank8,1312,7648,83
Ral Yatırım Holding1,50-1,32-25,07
Ray Sigorta1,520,00-16,02
Reysaş GMYO0,651,56-48,82
Reysaş Lojistik0,700,00-45,31
Rhea Girişim0,660,00-41,07
Rodrigo Tekstil1,994,74-33,44
Royal Halı0,900,00-1,10
RTA Laboratuvarları2,210,91-19,93
Sabancı Holding7,451,22-31,03
Safkar Ege Soğutmacılık1,881,08
Salix Yatırım Holding4,10-47,44
Sanel Mühendislik2,290,0033,92
Sanifoam Sünger1,36-0,73-19,05
Sanko Pazarlama2,30-0,43-18,44
Saray Matbaacılık0,971,04-9,35
Sarkuysan3,250,003,68
Sasa Polyester8,860,3413,10
Say Reklamcılık0,910,00-45,51
Sekuro Plastik3,290,61-61,74
Selçuk Ecza Deposu3,071,32-12,34
Selçuk Gıda1,200,0058,99
Senkron Güvenlik1,290,00-30,65
Serve Film Prodüksiyon2,000,00222,58
Servet GMYO3,791,0724,67
Seyitler Kimya4,062,27-21,29
Silverline Endüstri1,595,30-8,51
Sinpaş GMYO0,313,33-54,81
Soda Sanayii7,130,0064,80
Sodaş Sodyum Sanayii6,151,3280,42
Söktaş1,253,31-24,70
Sönmez Filament3,150,00-24,10
Sönmez Pamuklu3,240,31-18,18
Sumaş Suni Tahta7,06-0,56
Şeker Fin. Kir.2,430,830,33
Şekerbank1,180,00-35,52
Şişe Cam5,380,7518,26
Şok Marketler11,371,79
T. Halk Bankası7,323,98-30,39
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası31,42-0,95467,33
T.S.K.B.0,77-1,28-36,01
T.Tuborg9,961,430,50
Taç Tarım Ürünleri7,650,66214,81
Tat Gıda4,111,23-19,97
TAV Havalimanları22,84-2,486,43
Taze Kuru Gıda7,47-8,34
Tek-Art Turizm0,87-3,3315,60
Tekfen Holding20,84-0,1027,23
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,250,62-36,89
Temapol Polimer Plastik2,92-1,02-38,78
TGS Dış Ticaret4,901,8735,66
Tofaş Oto. Fab.17,70-1,01-43,17
Torunlar GMYO1,621,89-50,46
Trabzon Liman8,800,11
Trabzonspor Sportif1,20-0,83-45,45
Trakya Cam3,041,33-24,49
Trend GMYO1,340,75
TSKB GMYO0,701,45-4,11
Tuğçelik2,182,35-31,45
Tukaş1,58-2,47-29,15
Turcas Petrol1,593,25-36,76
Turkcell12,421,39-15,56
Tümosan Motor ve Traktör4,750,85-37,42
Tüpraş126,100,8816,92
Türk Hava Yolları16,500,675,16
Türk Prysmian Kablo1,771,72-29,29
Türk Telekom3,841,05-40,37
Türk Traktör36,944,06-47,59
Türker Proje Gayrimenkul26,52-0,23-29,39
Ufuk Yatırım1,18-2,48-61,56
Ulaşlar Turizm Yat.1,170,86-31,58
Ulusoy Elektrik15,70-0,1373,26
Ulusoy Un Sanayi2,46-0,40-11,51
Umpaş Holding0,57-1,72-9,52
Uşak Seramik1,64-0,61-33,06
Utopya Turizm3,760,00-16,26
Uzertaş Boya0,65-5,80-42,98
Ülker Bisküvi16,03-0,12-18,51
Ünye Çimento3,65-0,27-0,91
Vakıf Fin. Kir.1,530,66-5,52
Vakıf GMYO2,141,42-14,85
Vakıf Yat. Ort.1,45-1,362,11
Vakıflar Bankası3,882,37-41,87
Vakko Tekstil3,090,004,92
Vanet Gıda3,072,33-4,06
Verusa Holding14,650,76-36,05
Verusaturk Girisim3,480,0047,46
Vestel6,170,82-18,49
Vestel Beyaz Eşya12,320,4145,28
Viking Kağıt1,17-2,50-2,50
Yapı Kredi Koray GMYO2,04-11,30-12,07
Yapı ve Kredi Bank.1,650,61-41,00
Yaprak Süt ve Besi Çift.3,50-2,7843,07
Yataş4,320,47-46,57
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,020,00-2,84
Yeni Gimat GMYO8,030,37-3,66
Yeşil GMYO0,290,00-53,97
Yeşil Yapı0,293,57-71,57
Yeşil Yatırım Holding10,61-0,38-33,69
Yibitaş İnşaat Malzeme2.215,0022,76
Yonga Mobilya7,956,43166,22
Yünsa4,780,636,22
Zorlu Enerji1,29-0,77-18,35

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT