Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)360.036,60-3,58117,11
İş Bankası (B)58.900,009,9995,16
İş Bankası (C)4,950,20-22,78
İş Bankası (Kur.)518.999,90147,14
İş Fin.Kir.3,900,262,63
İş Girişim6,680,3075,79
İş GMYO1,670,00-5,11
İş Y. Men. Değ.5,79-0,3443,79
İş Yat. Ort.2,450,0052,05
İşbir Holding735,00-1,2170,93
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,630,001,61
İttifak Holding2,784,12-25,27
İz Hayvancılık Tarım4,25-9,1962,43
İzmir Demir Çelik12,505,4952,63
İzmir Fırça2,354,4430,56
Jantsa Jant Sanayi73,556,5938,28
Kafein Yazılım15,98-3,2143,45
Kapital Yat. Holding3,256,5634,30
Kaplamin7,191,8429,55
Kardemir (A)2,71-0,372,26
Kardemir (B)2,51-1,57-4,92
Kardemir (D)2,51-1,18-5,64
Karel Elektronik15,26-1,045,02
Karsan Otomotiv1,811,1214,56
Karsu Tekstil3,392,424,63
Kartonsan446,00-1,5515,44
Katmerciler Ekipman3,76-1,57-2,08
Kent Gıda559,107,33218,03
Kerevitaş Gıda3,95-0,5021,17
Kervansaray Yat. Holding0,45-2,17-18,18
Kiler GMYO3,150,96-16,89
Klimasan Klima16,92-1,97-23,37
Koç Holding16,14-3,12-19,34
Konfrut Gıda9,84-7,4325,83
Konya Çimento260,70-0,11-3,91
Kordsa Teknik Tekstil11,04-0,90-13,18
Koza Altın74,10-0,940,07
Koza Madencilik12,06-4,1320,24
Körfez GMYO3,03-5,3126,78
Kristal Kola1,900,5325,83
Kron Telekomünikasyon24,861,8995,44
Kuştur Kuşadası Turizm36,440,0053,76
Kuyumcukent Gayrimenkul1,69-0,592,42
Kütahya Porselen22,38-1,84238,07
Lider Faktoring2,23-0,4521,53
Link Bilgisayar27,62-0,0752,18
Logo Yazılım75,00-1,5123,36
Lokman Hekim Sağlık6,91-2,4019,55
Lüks Kadife11,29-3,0930,67
Makina Takım1,771,72-5,85
Marka Yatırım Holding1,494,2026,27
Marmaris Altınyunus73,80-0,873,94
Marshall63,2510,0033,05
Martı GMYO1,333,1031,68
Martı Otel1,001,019,89
Mavi Giyim45,204,39-21,93
Mazhar Zorlu Holding17,385,9843,76
Mega Polietilen4,465,44102,73
Menderes Tekstil2,139,7962,60
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm20,00-0,792,88
Merko Gıda1,31-2,9624,76
Metal Gayrimenkul1,08-7,6918,68
Metemtur Otelcilik2,02-2,8813,48
Metro Holding1,330,00-3,62
Metro Petrol ve Tesisleri2,051,494,59
Metro Yatırım Ortaklığı2,200,00-58,75
Migros Ticaret33,44-0,2438,07
Milpa4,212,6892,24
Mistral GMYO2,210,9116,93
MLP Sağlık16,73-1,594,56
MMC San. Ve Tic. Yat.1,83-1,0860,53
Mondi Tire Kutsan6,850,7465,46
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.097,200,052,24
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,04-0,6141,82
Net Holding2,270,89-12,69
Netaş Telekom.14,49-2,8210,95
Niğbaş Niğde Beton9,200,9948,39
Nuh Çimento12,90-0,0817,43
Nurol GMYO4,315,6420,73
Odaş Elektrik1,941,5734,19
Olmuksan-IP4,390,9271,42
Orge Enerji Elektrik5,450,009,88
Orma Orman Mahsulleri4,68-2,3069,57
Osmanlı Menkul7,422,6377,48
Ostim Endüstriyel Yat2,25-0,4433,93
Otokar133,50-1,77-9,21
Oyak Çimento6,104,4510,96
Oyak Yat. Ort.6,08-1,19163,36
Oylum Sınai Yatırımlar3,090,980,04
Özak GMYO3,02-0,6617,51
Özbal Çelik Boru1,92-0,5219,12
Özderici GMYO1,660,615,73
Özerden Plastik2,40-0,415,26
Panora GMYO5,401,12-3,60
Papilon Savunma15,930,44106,71
Park Elek.Madencilik3,480,0014,10
Parsan15,50-0,96-8,50
Pegasus60,052,13-30,50
Peker GMYO6,060,0093,61
Penguen Gıda3,712,2079,23
Pera GMYO0,980,004,26
Pergamon Dış Ticaret9,386,7121,22
Petkim3,53-0,28-7,35
Petrokent Turizm188,509,9847,15
Pınar Et Ve Un19,08-5,92108,07
Pınar Su6,11-2,86163,36
Pınar Süt19,15-3,6751,14
Plastikkart9,87-0,206,47
Polisan Holding2,630,00-12,84
Politeknik Metal129,005,3169,58
Prizma Press Matbaacılık3,77-0,53-12,33
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.183,70-0,146,85
QNB Finans Fin. Kir.106,400,38-17,58
QNB Finansbank48,12-0,4128,32
Ral Yatırım Holding14,151,80108,09
Ray Sigorta6,30-1,7284,21
Reysaş GMYO4,82-0,825,01
Reysaş Lojistik6,37-0,4745,43
Rhea Girişim2,085,5874,79
Rodrigo Tekstil2,70-1,1049,17
Royal Halı2,05-1,4449,64
RTA Laboratuvarları22,70-9,99878,45
Sabancı Holding8,30-3,26-8,99
Safkar Ege Soğutmacılık4,703,30115,60
Salix Yatırım Holding8,13-6,5512,76
Sanel Mühendislik5,41-4,4233,58
Sanifoam Sünger5,79-0,6915,80
Sanko Pazarlama7,461,36-3,62
Saray Matbaacılık2,253,6925,70
Sarkuysan5,620,5416,36
Sasa Polyester10,20-2,6731,95
Say Reklamcılık3,75-4,0967,41
Sekuro Plastik5,390,000,56
Selçuk Ecza Deposu8,16-3,7736,80
Selçuk Gıda3,12-5,4581,40
Senkron Güvenlik2,92-0,346,96
Serve Film Prodüksiyon5,055,65217,61
Servet GMYO16,381,7492,71
Seyitler Kimya9,103,2934,02
Silverline Endüstri2,59-1,1519,91
Sinpaş GMYO1,13-0,88-2,59
Smartiks Yazılım9,25-2,53-5,71
Soda Sanayii5,64-1,66-4,84
Sodaş Sodyum Sanayii13,001,40238,00
Söktaş3,43-1,7229,43
Sönmez Filament6,520,7733,61
Sönmez Pamuklu6,630,4534,76
Sumaş Suni Tahta11,62-1,0217,37
Şeker Fin. Kir.5,070,206,07
Şekerbank1,140,88-12,98
Şişe Cam4,84-1,58-5,50
Şok Marketler11,70-1,938,74
T. Halk Bankası5,32-0,37-9,98
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,601,05-6,88
T.S.K.B.1,104,76-9,09
T.Tuborg14,49-0,5521,76
Taç Tarım Ürünleri4,75-9,8752,24
Tat Gıda9,101,3449,58
TAV Havalimanları20,30-0,49-25,27
Taze Kuru Gıda13,70-9,9989,23
Tek-Art Turizm1,340,006,35
Tekfen Holding14,01-0,07-24,48
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,31-1,6274,05
Temapol Polimer Plastik7,121,4236,40
TGS Dış Ticaret4,990,606,85
Tofaş Oto. Fab.22,24-2,37-4,56
Torunlar GMYO2,561,19-6,91
Trabzon Liman13,18-3,8723,64
Trabzonspor Sportif5,716,33165,58
Trakya Cam3,22-0,49-5,04
Trend GMYO3,85-1,7975,00
TSKB GMYO3,119,89132,09
Tuğçelik4,690,2118,73
Tukaş8,55-10,00-30,77
Turcas Petrol2,900,358,61
Turkcell14,161,872,61
Tümosan Motor ve Traktör5,93-0,50-7,49
Tüpraş85,700,23-32,41
Türk Hava Yolları12,60-0,63-12,86
Türk Prysmian Kablo3,94-0,5152,41
Türk Telekom7,43-1,850,81
Türk Traktör61,10-0,8915,48
Türker Proje Gayrimenkul43,085,382,57
Ufuk Yatırım4,78-0,8385,27
Ulaşlar Turizm Yat.2,74-0,3629,25
Ulusoy Elektrik32,88-0,6623,61
Ulusoy Un Sanayi9,33-5,95144,24
Umpaş Holding0,661,546,45
Uşak Seramik1,66-0,60-1,78
Utopya Turizm5,95-1,1620,93
Uzertaş Boya3,75-5,3068,92
Ülker Bisküvi23,60-1,585,55
Vakıf Fin. Kir.2,31-1,28-4,55
Vakıf GMYO2,330,0034,61
Vakıf Yat. Ort.2,37-1,661,72
Vakıflar Bankası4,65-0,21-15,61
Vakko Tekstil4,82-1,836,17
Vanet Gıda1,59-3,0511,19
Verusa Holding20,162,138,68
Verusaturk Girisim4,942,70-6,06
Vestel14,172,7612,28
Vestel Beyaz Eşya23,20-2,447,41
Viking Kağıt4,58-1,93144,92
Yapı Kredi Koray GMYO3,03-0,6625,21
Yapı ve Kredi Bank.2,324,50-6,45
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,94-9,9658,53
Yataş7,431,091,23
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,000,0024,22
Yeni Gimat GMYO12,02-0,910,41
Yeşil GMYO0,620,00-3,13
Yeşil Yapı0,630,00-4,55
Yeşil Yatırım Holding13,17-1,3517,28
Yibitaş İnşaat Malzeme7.510,10-6,12155,01
Yonga Mobilya22,629,91144,81
Yükselen Çelik8,99-3,5446,66
Yünsa13,05-0,3829,62
Zorlu Enerji1,43-0,69-12,27

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.