1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (2)
Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)14.500,00-3,31
İş Bankası (B)1.179,001,9520,97
İş Bankası (C)7,47-2,1050,07
İş Bankası (Kur.)6.700,008,12
İş Fin.Kir.1,25-1,5720,90
İş Girişim1,78-0,5618,67
İş GMYO1,400,001,28
İş Yat. Men. Değ.1,772,3153,93
İş Yat. Ort.0,911,118,33
İşbir Holding113,90-0,0912,66
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,510,0082,14
İttifak Holding1,980,0011,24
İz Hayvancılık Tarım1,91-0,5240,44
İzmir Demir Çelik3,703,0639,62
İzmir Fırça4,29-0,92178,57
İzocam24,14-0,98-1,63
Jantsa Jant Sanayi32,441,0657,59
Kapital Yat. Holding0,689,6861,90
Kaplamin3,360,00246,39
Kardemir (A)2,354,4466,67
Kardemir (B)2,502,4668,92
Kardemir (D)2,264,1596,52
Karel Elektronik5,78-1,37205,82
Karsan Otomotiv1,332,3123,15
Karsu Tekstil1,613,21283,33
Karsusan Su Ürünleri San.4,90-0,41100,00
Kartonsan324,000,6226,15
Katmerciler Ekipman11,23-1,3253,42
Kent Gıda157,00-0,2521,24
Kerevitaş Gıda49,705,0740,32
Kervansaray Yat. Holding0,39-2,5077,27
Kiler GMYO4,820,00217,11
Klimasan Klima5,99-0,50-21,39
Koç Holding17,020,1225,90
Konfrut Gıda14,28-0,9016,10
Konya Çimento268,80-0,113,63
Kordsa Global7,712,5323,91
Koza Altın30,50-3,1786,66
Koza Madencilik5,72-7,59167,29
Körfez GMYO2,042,5136,00
Kristal Kola3,160,96120,98
Kron Telekomünikasyon17,406,68246,85
Kuştur Kuşadası Turizm10,000,0029,19
Kuyumcukent Gayrimenkul3,69-1,3419,01
Kütahya Porselen5,74-0,69-20,70
Lider Faktoring4,90-1,615,83
Link Bilgisayar6,81-0,2911,64
Logo Yazılım55,651,742,39
Lokman Hekim Sağlık5,151,3832,68
Lüks Kadife4,85-0,4124,36
Makina Takım2,040,0044,68
Mardin Çimento4,35-0,230,05
Marka Yatırım Holding2,100,00133,33
Marmaris Altınyunus16,270,06-14,82
Marshall35,280,232,26
Martı GMYO0,75-5,0697,37
Martı Otel0,815,19125,00
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret46,784,93
Mazhar Zorlu Holding3,599,12206,84
MCT Danışmanlık5,200,003,79
Mega Polietilen1,17-1,6825,81
Menba Holding0,78-21,21
Menderes Tekstil0,810,0035,00
Mensa0,147,69
Merit Turizm7,42-0,4083,21
Merko Gıda1,180,004,42
Metal Gayrimenkul0,920,0022,67
Metemtur Otelcilik1,51-3,216,34
Metro Holding1,04-1,8915,56
Metro Petrol ve Tesisleri2,57-0,39-12,59
Migros Ticaret28,60-2,2662,68
Milpa2,2113,92130,21
Mish Dekorasyon0,23-4,17-8,00
Mistral GMYO5,60-0,88
MMC San. Ve Tic. Yat.1,02-1,92104,00
Mondi Tire Kutsan1,88-1,5756,67
Net Holding3,13-1,262,39
Net Turizm2,180,0065,15
Netaş Telekom.13,04-0,6130,53
Niğbaş Niğde Beton1,040,0036,84
Nuh Çimento9,93-0,707,02
Nurol GMYO4,85-2,4117,72
Odaş Elektrik5,12-0,3972,80
Olmuksan-IP10,241,0910,70
Orge Enerji Elektrik9,890,4170,40
Orma Orman Mahsulleri1,09-5,2212,37
Osmanlı Menkul2,55-0,39-14,72
Ostim Endüstriyel Yat2,27-0,44-15,93
Otokar112,70-0,27-13,75
Oyak Yat. Ort.1,153,6057,53
Oylum Sınai Yatırımlar1,80-0,55-4,26
Özak GMYO2,571,9837,43
Özbal Çelik Boru2,802,9489,19
Özderici GMYO1,78-1,6641,27
Özerden Plastik2,330,43-4,04
Panora GMYO3,93-0,25-1,87
Park Elek.Madencilik3,89-7,3890,69
Parsan10,380,4824,46
Pegasus26,462,8887,00
Penguen Gıda1,94-1,520,52
Pera GMYO1,060,00165,00
Pergamon Dış Ticaret3,99-0,5012,83
Petkim6,140,3380,28
Petrokent Turizm54,0022,73
Pimaş4,51-2,1766,42
Pınar Et Ve Un10,140,407,85
Pınar Su1,873,895,65
Pınar Süt13,93-0,43-6,49
Plastikkart2,970,688,00
Polisan Holding7,640,5314,65
Politeknik Metal34,10-0,8195,25
Prizma Press Matbaacılık1,76-2,76-24,46
Ray Sigorta1,180,85103,45
Reysaş GMYO1,175,4174,63
Reysaş Lojistik1,141,7944,30
Rhea Girişim1,080,93-1,82
Rodrigo Tekstil1,850,00-25,40
Royal Halı1,070,9411,46
RTA Laboratuvarları2,59-0,3829,18
Sabancı Holding10,31-0,9614,98
Salix Yatırım Holding4,981,6336,81
Sanel Mühendislik1,851,094,52
Sanifoam Sünger2,06-0,9671,67
Sanko Pazarlama3,060,0045,86
Saray Matbaacılık1,18-3,2816,83
Sarkuysan2,860,0055,13
Sasa Polyester7,56-2,33224,96
Say Reklamcılık1,650,61-2,37
Sekuro Plastik4,550,66-48,30
Selçuk Ecza Deposu3,910,5130,33
Selçuk Gıda0,313,333,33
Senkron Güvenlik2,704,6542,86
Serve Kırtasiye0,560,00-5,08
Servet GMYO4,08-3,0943,16
Seyitler Kimya3,573,4875,86
Silverline Endüstri1,837,0263,39
Sinpaş GMYO0,760,0031,03
Soda Sanayii5,23-1,1323,84
Sodaş Sodyum Sanayii3,682,7952,65
Söktaş2,223,7416,15
Sönmez Filament3,700,0049,80
Sönmez Pamuklu3,521,7371,71
Şeker Fin. Kir.2,110,4880,60
Şekerbank1,29-1,539,32
Şişe Cam4,19-0,4823,18
T. Halk Bankası14,611,1858,89
T. Kalkınma Bank.4,650,0064,31
T.S.K.B.1,41-1,4020,39
T.Tuborg10,931,2043,77
Taç Tarım Ürünleri2,74-0,3614,17
Tat Gıda5,952,416,66
TAV Havalimanları20,38-2,4951,99
Taze Kuru Gıda7,74-0,51-5,61
Tek-Art Turizm1,100,0080,33
Tekfen Holding12,373,3498,68
Teknosa İç ve Dış Ticaret5,24-1,3255,03
Temapol Polimer Plastik5,030,80-46,43
Tesco Kipa2,91-1,3686,54
TGS Dış Ticaret4,460,9019,89
Tofaş Oto. Fab.31,820,9532,55
Torunlar GMYO5,37-1,8332,14
Trabzonspor Sportif2,770,00-2,46
Trakya Cam3,490,5853,74
Transtürk Hold.0,420,0010,53
TSKB GMYO0,670,001,52
Tuğçelik3,451,17-13,32
Tukaş2,633,1494,81
Turcas Petrol2,090,4843,15
Turkcell12,79-0,1636,33
Tümosan Motor ve Traktör7,11-1,11-4,05
Tüpraş113,900,8073,05
Türk Hava Yolları9,300,0085,63
Türk Prysmian Kablo2,53-2,3221,67
Türk Telekom7,080,7134,09
Türk Traktör82,000,0015,98
Türker Proje Gayrimenkul38,96-1,3712,60
Ufuk Yatırım1,346,3517,54
Ulaşlar Turizm Yat.1,500,0028,21
Ulusoy Elektrik14,202,9094,25
Ulusoy Un Sanayi3,930,00120,79
Umpaş Holding0,520,0018,18
Usaş Yatırımlar Holding0,573,6458,33
Uşak Seramik2,94-0,68113,04
Utopya Turizm4,19-0,2488,74
Uzertaş Boya1,100,9227,91
Ülker Bisküvi20,982,8431,21
Ünye Çimento4,20-0,474,24
Vakıf Fin. Kir.2,610,3869,48
Vakıf GMYO3,080,3336,15
Vakıf Yat. Ort.1,52-1,3034,51
Vakıflar Bankası7,01-1,5462,33
Vakko Tekstil3,3610,8964,71
Vanet Gıda1,98-0,50-15,74
Verusa Holding15,000,002,88
Verusaturk Girisim2,680,37-11,85
Vestel7,79-0,6422,68
Vestel Beyaz Eşya10,75-1,83-3,23
Viking Kağıt0,63-1,5623,53
Yapı Kredi Koray GMYO3,610,00200,83
Yapı ve Kredi Bank.4,32-0,6925,95
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,81-0,7175,63
Yataş12,49-2,12137,45
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,660,3817,70
Yazıcılar Holdıng23,042,0477,36
Yeni Gimat GMYO12,000,00-7,01
Yeşil GMYO1,07-2,7387,72
Yeşil Yapı1,992,05123,60
Yeşil Yatırım Holding4,39-2,23435,37
Yibitaş İnşaat Malzeme1.750,600,265,44
Yonga Mobilya250,00-0,082,45
Yünsa3,110,6524,40
Zorlu Enerji1,599,6636,40

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT