1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (2)
Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)16.550,001,2210,36
İş Bankası (B)1.230,50-0,0226,25
İş Bankası (C)6,080,8322,14
İş Bankası (Kur.)6.762,00-17,039,12
İş Fin.Kir.1,370,0032,51
İş Girişim1,55-3,133,33
İş GMYO1,260,00-8,85
İş Yat. Men. Değ.2,281,3398,28
İş Yat. Ort.0,870,003,57
İşbir Holding164,00-1,6862,22
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,400,0048,04
İttifak Holding2,022,0213,48
İz Hayvancılık Tarım1,621,2519,12
İzmir Demir Çelik2,70-0,741,89
İzmir Fırça6,15-0,97499,03
İzocam23,70-0,67-3,42
Jantsa Jant Sanayi28,101,5236,50
Kapital Yat. Holding0,85-3,41111,87
Kaplamin2,82-0,70190,72
Kardemir (A)2,14-1,8351,77
Kardemir (B)2,24-0,4451,35
Kardemir (D)2,09-1,8881,74
Karel Elektronik4,93-2,18160,85
Karsan Otomotiv1,37-1,4426,85
Karsu Tekstil1,800,56328,57
Karsusan Su Ürünleri San.5,310,19116,73
Kartonsan258,80-0,840,77
Katmerciler Ekipman11,14-3,1352,19
Kent Gıda128,501,18-0,77
Kerevitaş Gıda85,6019,22141,67
Kervansaray Yat. Holding0,35-2,7859,09
Kiler GMYO3,64-1,62139,47
Kipa Ticaret2,440,4156,41
Klimasan Klima5,27-1,50-30,84
Koç Holding16,13-2,2419,32
Konfrut Gıda14,771,0320,08
Konya Çimento238,00-1,04-8,25
Kordsa Global6,45-0,313,66
Koza Altın29,981,0183,48
Koza Madencilik4,643,34116,82
Körfez GMYO1,50-0,660,00
Kristal Kola1,72-0,5820,28
Kron Telekomünikasyon13,87-1,56176,48
Kuştur Kuşadası Turizm9,49-4,9122,60
Kuyumcukent Gayrimenkul4,060,2530,94
Kütahya Porselen5,79-0,52-20,01
Lider Faktoring4,354,57-6,05
Link Bilgisayar10,4019,9570,49
Logo Yazılım57,000,004,88
Lokman Hekim Sağlık5,057,4530,11
Lüks Kadife4,809,0923,08
Makina Takım1,65-1,2017,02
Mardin Çimento4,27-1,39-1,79
Marka Yatırım Holding1,61-0,6278,89
Marmaris Altınyunus17,68-2,16-7,43
Marshall38,86-1,7712,64
Martı GMYO1,51-5,63297,37
Martı Otel0,86-2,27138,89
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret52,000,29
Mazhar Zorlu Holding3,35-2,90186,32
MCT Danışmanlık6,050,3320,76
Mega Polietilen0,99-1,006,45
Menderes Tekstil0,73-3,9521,67
Mensa0,147,69
Merit Turizm6,203,3353,09
Merko Gıda1,12-0,88-0,88
Metal Gayrimenkul1,40-19,5486,67
Metemtur Otelcilik1,18-0,84-16,90
Metro Holding1,0619,1017,78
Metro Petrol ve Tesisleri2,4814,81-15,65
Migros Ticaret22,90-0,1730,26
Milpa1,770,5784,38
Mish Dekorasyon0,240,00-4,00
Mistral GMYO6,772,27
MMC San. Ve Tic. Yat.1,040,00108,00
Mondi Tire Kutsan1,67-1,1839,17
Net Holding1,82-1,62-40,33
Netaş Telekom.14,27-8,0542,84
Niğbaş Niğde Beton0,76-1,300,00
Nuh Çimento9,31-0,110,34
Nurol GMYO3,85-1,03-6,55
Odaş Elektrik4,83-0,4163,01
Olmuksan-IP9,27-0,320,22
Orge Enerji Elektrik9,80-3,5468,85
Orma Orman Mahsulleri1,060,009,28
Osmanlı Menkul3,303,4510,37
Ostim Endüstriyel Yat1,401,45-28,81
Otokar105,00-3,58-19,64
Oyak Yat. Ort.0,98-1,0134,25
Oylum Sınai Yatırımlar1,660,61-11,70
Özak GMYO2,295,0522,46
Özbal Çelik Boru2,08-4,5940,54
Özderici GMYO1,42-2,7412,70
Özerden Plastik3,206,3131,79
Panora GMYO3,973,66-0,87
Park Elek.Madencilik3,49-1,6971,08
Parsan9,90-1,0018,71
Pegasus26,160,6284,88
Penguen Gıda1,86-2,11-3,63
Pera GMYO0,770,0092,50
Pergamon Dış Ticaret4,220,2419,33
Petkim6,31-1,1085,27
Petrokent Turizm46,944,316,68
Pimaş4,540,0067,53
Pınar Et Ve Un9,290,11-1,19
Pınar Su1,60-2,44-9,60
Pınar Süt12,10-0,74-18,77
Plastikkart2,621,55-4,73
Polisan Holding8,550,5928,30
Politeknik Metal29,000,0066,05
Prizma Press Matbaacılık1,490,68-36,05
Ray Sigorta1,55-1,90167,24
Reysaş GMYO1,130,0068,66
Reysaş Lojistik1,15-0,8645,57
Rhea Girişim1,01-3,81-8,18
Rodrigo Tekstil2,862,5115,32
Royal Halı0,850,00-11,46
RTA Laboratuvarları2,48-0,8023,69
Sabancı Holding10,34-1,5215,31
Salix Yatırım Holding8,204,46125,27
Sanel Mühendislik1,56-1,89-11,86
Sanifoam Sünger1,53-0,6527,50
Sanko Pazarlama3,350,6059,69
Saray Matbaacılık1,00-1,96-0,99
Sarkuysan2,74-0,3648,62
Sasa Polyester6,806,25192,29
Say Reklamcılık1,34-1,47-20,71
Sekuro Plastik7,541,07-14,32
Selçuk Ecza Deposu3,29-0,309,67
Selçuk Gıda0,27-3,57-10,00
Senkron Güvenlik1,993,115,29
Serve Kırtasiye0,60-4,761,69
Servet GMYO2,900,001,75
Seyitler Kimya5,20-0,38156,16
Silverline Endüstri2,00-1,4878,57
Sinpaş GMYO0,730,0025,86
Soda Sanayii4,92-0,2016,50
Sodaş Sodyum Sanayii3,54-0,2846,84
Söktaş1,50-2,60-21,52
Sönmez Filament3,800,0053,85
Sönmez Pamuklu4,16-0,48102,93
Şeker Fin. Kir.2,237,7390,87
Şekerbank1,27-1,557,63
Şişe Cam4,21-1,8623,77
T. Halk Bankası8,801,73-4,30
T. Kalkınma Bank.5,30-1,3087,28
T.S.K.B.1,30-1,5211,00
T.Tuborg10,20-2,8634,16
Taç Tarım Ürünleri2,29-1,72-4,58
Tat Gıda4,46-0,67-20,05
TAV Havalimanları19,030,1141,92
Taze Kuru Gıda7,01-14,51
Tek-Art Turizm0,690,0013,11
Tekfen Holding14,611,11134,65
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,27-1,8426,33
Temapol Polimer Plastik4,200,48-55,27
TGS Dış Ticaret3,411,19-8,33
Tofaş Oto. Fab.31,60-2,1731,63
Torunlar GMYO6,51-0,1560,20
Trabzonspor Sportif2,010,00-29,23
Trakya Cam4,000,7676,21
Transtürk Hold.0,330,00-13,16
TSKB GMYO0,64-3,03-3,03
Tuğçelik2,89-1,37-27,39
Tukaş2,00-0,9948,15
Turcas Petrol2,10-3,6747,40
Turkcell14,673,6062,08
Tümosan Motor ve Traktör6,98-5,68-5,80
Tüpraş120,50-1,8783,07
Türk Hava Yolları11,906,44137,52
Türk Prysmian Kablo2,502,4623,85
Türk Telekom5,30-0,560,38
Türk Traktör74,10-0,344,81
Türker Proje Gayrimenkul37,980,009,77
Ufuk Yatırım2,758,27141,23
Ulaşlar Turizm Yat.1,43-1,3822,22
Ulusoy Elektrik16,68-0,30134,81
Ulusoy Un Sanayi2,41-1,6335,39
Umpaş Holding0,60-1,6436,36
Uşak Seramik2,03-0,9847,10
Utopya Turizm3,204,9244,14
Uzertaş Boya0,85-5,56-1,16
Ülker Bisküvi17,90-0,6711,95
Ünye Çimento4,390,468,96
Vakıf Fin. Kir.1,740,5841,56
Vakıf GMYO2,37-1,254,76
Vakıf Yat. Ort.1,21-0,827,08
Vakıflar Bankası5,531,1028,05
Vakko Tekstil2,72-2,1633,33
Vanet Gıda1,804,65-23,40
Verusa Holding18,100,1125,39
Verusaturk Girisim2,07-0,48-31,92
Vestel6,76-1,026,46
Vestel Beyaz Eşya8,80-0,79-20,78
Viking Kağıt1,150,8825,79
Yapı Kredi Koray GMYO2,07-1,4372,50
Yapı ve Kredi Bank.4,050,5018,08
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,581,1861,25
Yataş25,54-1,01385,55
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,880,00-16,81
Yazıcılar Holdıng20,702,9161,92
Yeni Gimat GMYO12,59-0,87-2,44
Yeşil GMYO0,55-1,79-3,51
Yeşil Yapı0,88-3,30-1,12
Yeşil Yatırım Holding14,30-0,691643,90
Yibitaş İnşaat Malzeme1.730,004,20
Yonga Mobilya285,0016,80
Yünsa3,67-1,8746,80
Zorlu Enerji1,30-1,5211,53

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT