1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (2)
Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)15.900,00-6,43
İş Bankası (B)1.335,20-0,806,78
İş Bankası (C)6,510,00-2,54
İş Bankası (Kur.)6.510,00-15,84
İş Fin.Kir.3,734,19150,34
İş Girişim1,89-5,038,62
İş GMYO1,260,00-1,86
İş Y. Men. Değ.2,080,97-2,46
İş Yat. Ort.0,82-1,203,93
İşbir Holding254,005,8337,22
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,362,86-10,00
İttifak Holding2,862,8822,75
İz Hayvancılık Tarım2,451,2428,95
İzmir Demir Çelik2,611,16-19,44
İzmir Fırça6,723,54-27,35
İzocam25,66-0,08-2,95
Jantsa Jant Sanayi30,280,80-6,43
Kapital Yat. Holding1,90-1,5553,23
Kaplamin4,00-0,502,04
Kardemir (A)3,572,0021,02
Kardemir (B)3,573,1821,84
Kardemir (D)3,964,4923,36
Karel Elektronik7,402,4927,37
Karsan Otomotiv2,055,1331,41
Karsu Tekstil1,391,46-29,80
Karsusan Su Ürünleri San.6,00-7,2621,21
Kartonsan270,000,00-2,96
Katmerciler Ekipman10,341,97-13,55
Kent Gıda136,400,96-0,07
Kerevitaş Gıda91,65-4,08-22,53
Kervansaray Yat. Holding0,540,0054,29
Kiler GMYO3,244,85-11,48
Kipa Ticaret3,28-2,6727,13
Klimasan Klima7,600,0029,91
Koç Holding14,70-1,01-18,74
Konfrut Gıda18,381,2728,53
Konya Çimento235,301,29-7,73
Kordsa Teknik Tekstil7,360,820,25
Koza Altın48,54-0,7027,07
Koza Madencilik6,120,49-4,97
Körfez GMYO1,491,36-10,24
Kristal Kola1,762,33-2,22
Kron Telekomünikasyon14,362,21-22,38
Kuştur Kuşadası Turizm12,000,0020,00
Kuyumcukent Gayrimenkul4,640,0011,81
Kütahya Porselen5,752,31-19,80
Lider Faktoring4,401,85-0,23
Link Bilgisayar11,605,45-18,65
Logo Yazılım44,98-0,13-23,44
Lokman Hekim Sağlık6,872,5411,53
Lüks Kadife4,503,93-4,46
Makina Takım1,551,97-22,50
Mardin Çimento4,531,345,59
Marka Yatırım Holding1,25-0,79-26,04
Marmaris Altınyunus16,511,29-13,11
Marshall51,854,370,10
Martı GMYO1,074,90-49,53
Martı Otel0,944,442,17
Mavi Giyim49,880,97-14,00
Mazhar Zorlu Holding7,579,7189,72
MCT Danışmanlık11,5619,9292,67
Mega Polietilen1,451,4027,19
Menderes Tekstil1,106,8032,53
Merit Turizm7,456,4326,49
Merko Gıda1,221,67-8,27
Metal Gayrimenkul1,610,0023,85
Metemtur Otelcilik1,464,29-1,35
Metro Holding0,987,69-1,01
Metro Petrol ve Tesisleri2,183,32-20,73
Migros Ticaret22,180,82-19,52
Milpa1,620,62-25,00
Mish Dekorasyon0,200,00-16,67
Mistral GMYO6,11-0,65-17,32
MLP Sağlık18,200,00
MMC San. Ve Tic. Yat.1,441,413,60
Mondi Tire Kutsan1,643,14-9,39
Net Holding2,150,94-2,71
Netaş Telekom.13,511,12-14,71
Niğbaş Niğde Beton1,6220,0072,34
Nuh Çimento10,370,294,01
Nurol GMYO4,380,46-7,79
Odaş Elektrik6,29-0,794,83
Olmuksan-IP4,601,100,57
Orge Enerji Elektrik9,032,50-10,68
Orma Orman Mahsulleri1,150,001,77
Osmanlı Menkul2,840,71-9,55
Ostim Endüstriyel Yat1,351,50-17,18
Otokar100,502,55-16,75
Oyak Yat. Ort.1,072,885,94
Oylum Sınai Yatırımlar1,740,582,35
Özak GMYO2,542,428,55
Özbal Çelik Boru1,492,05-9,70
Özderici GMYO12,0319,35671,15
Özerden Plastik3,7417,2425,50
Panora GMYO4,710,214,50
Park Elek.Madencilik3,782,16-9,35
Parsan15,809,7235,04
Pegasus32,401,00-4,14
Peker GMYO7,41-2,50
Penguen Gıda1,892,16-15,25
Pera GMYO0,911,113,41
Pergamon Dış Ticaret6,324,1265,02
Petkim7,792,370,26
Petrokent Turizm58,950,4324,16
Pınar Et Ve Un9,900,512,27
Pınar Su1,720,58-4,44
Pınar Süt12,060,50-3,52
Plastikkart2,72-0,37-5,88
Polisan Holding6,122,00-29,82
Politeknik Metal41,643,3325,05
Prizma Press Matbaacılık1,690,604,32
QNB Finans Fin. Kir.4,32-0,9210,77
QNB Finansbank5,651,072,73
Ral Yatırım Holding1,190,00-26,99
Ray Sigorta1,37-0,72-24,31
Reysaş GMYO1,353,056,30
Reysaş Lojistik1,023,03-20,31
Rhea Girişim0,921,10-17,86
Rodrigo Tekstil1,431,42-52,17
Royal Halı0,893,49-2,20
RTA Laboratuvarları2,152,38-22,10
Sabancı Holding10,101,00-6,49
Safkar Ege Soğutmacılık1,961,03
Salix Yatırım Holding4,00-2,44-48,72
Sanel Mühendislik1,601,91-6,43
Sanifoam Sünger1,700,591,19
Sanko Pazarlama3,89-0,2614,75
Saray Matbaacılık1,093,811,87
Sarkuysan3,511,156,36
Sasa Polyester12,6311,979,92
Say Reklamcılık1,420,71-14,97
Sekuro Plastik13,310,3054,77
Selçuk Ecza Deposu3,530,280,79
Selçuk Gıda0,4820,0071,43
Senkron Güvenlik1,370,74-26,34
Serve Kırtasiye0,563,70-9,68
Servet GMYO3,49-1,1314,80
Seyitler Kimya8,66-0,12-3,56
Silverline Endüstri2,281,334,11
Sinpaş GMYO0,680,00-11,69
Soda Sanayii5,090,990,99
Sodaş Sodyum Sanayii4,230,7124,10
Söktaş1,691,811,81
Sönmez Filament4,000,00-3,61
Sönmez Pamuklu4,061,002,53
Sumaş Suni Tahta4,8211,32
Şeker Fin. Kir.2,460,82-4,28
Şekerbank1,583,95-13,66
Şişe Cam4,80-0,832,13
T. Halk Bankası9,052,61-16,05
T. Kalkınma Bank.5,30-0,19-4,33
T.S.K.B.1,431,421,87
T.Tuborg11,960,1718,42
Taç Tarım Ürünleri2,361,29-2,88
Tat Gıda5,351,134,18
TAV Havalimanları24,60-1,9114,63
Taze Kuru Gıda8,001,91-1,84
Tek-Art Turizm0,913,4120,91
Tekfen Holding17,233,175,19
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,334,34-15,92
Temapol Polimer Plastik3,981,53-16,56
TGS Dış Ticaret5,320,7646,56
Tofaş Oto. Fab.26,92-0,66-13,57
Torunlar GMYO2,761,85-17,12
Trabzon Liman13,971,97
Trabzonspor Sportif1,770,57-19,55
Trakya Cam4,970,407,58
Transtürk Hold.0,536,00-13,11
Trend GMYO1,461,39
TSKB GMYO0,741,371,37
Tuğçelik3,152,61-0,94
Tukaş1,892,72-15,25
Turcas Petrol2,230,90-6,30
Turkcell14,160,43-8,53
Tümosan Motor ve Traktör7,275,82-4,22
Tüpraş113,000,274,77
Türk Hava Yolları19,154,8722,05
Türk Prysmian Kablo2,161,41-14,96
Türk Telekom6,100,33-5,28
Türk Traktör70,60-0,280,16
Türker Proje Gayrimenkul37,900,800,91
Ufuk Yatırım2,28-0,87-25,73
Ulaşlar Turizm Yat.1,732,981,17
Ulusoy Elektrik18,211,79-2,41
Ulusoy Un Sanayi2,531,20-8,99
Umpaş Holding0,603,45-4,76
Uşak Seramik2,122,42-13,47
Utopya Turizm4,162,97-7,35
Uzertaş Boya1,02-10,53
Ülker Bisküvi21,102,137,27
Ünye Çimento4,821,6915,87
Vakıf Fin. Kir.2,051,49-1,44
Vakıf GMYO2,531,61-2,69
Vakıf Yat. Ort.1,420,000,00
Vakıflar Bankası6,261,95-7,53
Vakko Tekstil4,510,8946,43
Vanet Gıda2,586,17-19,38
Verusa Holding26,180,3114,22
Verusaturk Girisim2,233,24-5,51
Vestel9,956,0831,44
Vestel Beyaz Eşya10,872,7413,58
Viking Kağıt1,350,0012,50
Yapı Kredi Koray GMYO2,031,00-12,50
Yapı ve Kredi Bank.4,321,41-0,46
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,344,00-6,02
Yataş30,601,328,13
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,544,7646,70
Yeni Gimat GMYO12,17-1,46-2,66
Yeşil GMYO0,623,33-1,59
Yeşil Yapı0,640,00-37,25
Yeşil Yatırım Holding19,3313,5120,81
Yibitaş İnşaat Malzeme2.540,100,7839,57
Yonga Mobilya1.706,40-4,11614,27
Yünsa6,630,4547,33
Zorlu Enerji1,883,3018,99

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT