1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (2)
Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)15.900,00-6,43
İş Bankası (B)1.257,00-5,860,53
İş Bankası (C)6,41-1,54-4,04
İş Bankası (Kur.)6.510,00-15,84
İş Fin.Kir.3,55-4,83138,26
İş Girişim1,76-6,881,15
İş GMYO1,23-2,38-4,20
İş Y. Men. Değ.2,04-1,92-4,33
İş Yat. Ort.0,820,003,93
İşbir Holding239,60-5,6729,44
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,35-2,78-12,50
İttifak Holding2,74-4,2017,60
İz Hayvancılık Tarım2,37-3,2724,74
İzmir Demir Çelik2,52-3,45-22,22
İzmir Fırça6,61-1,64-28,54
İzocam25,22-1,71-4,61
Jantsa Jant Sanayi29,24-3,43-9,64
Kapital Yat. Holding1,69-11,0536,29
Kaplamin3,87-3,25-1,28
Kardemir (A)3,43-3,9216,27
Kardemir (B)3,42-4,2016,72
Kardemir (D)3,80-4,0418,38
Karel Elektronik7,26-1,8924,96
Karsan Otomotiv1,99-2,9327,56
Karsu Tekstil1,390,00-29,80
Karsusan Su Ürünleri San.5,79-3,5016,97
Kartonsan261,80-3,04-5,91
Katmerciler Ekipman10,17-1,64-14,97
Kent Gıda133,50-2,13-2,20
Kerevitaş Gıda84,95-7,31-28,19
Kervansaray Yat. Holding0,540,0054,29
Kiler GMYO3,13-3,40-14,48
Kipa Ticaret3,11-5,1820,54
Klimasan Klima7,09-6,7121,20
Koç Holding14,800,68-18,18
Konfrut Gıda17,68-3,8123,64
Konya Çimento229,20-2,59-10,12
Kordsa Teknik Tekstil7,16-2,72-2,48
Koza Altın46,76-3,6722,41
Koza Madencilik5,85-4,41-9,16
Körfez GMYO1,490,00-10,24
Kristal Kola1,72-2,27-4,44
Kron Telekomünikasyon13,93-2,99-24,70
Kuştur Kuşadası Turizm11,40-0,1019,88
Kuyumcukent Gayrimenkul4,640,0011,81
Kütahya Porselen5,57-3,13-22,32
Lider Faktoring4,25-3,41-3,63
Link Bilgisayar11,18-3,62-21,60
Logo Yazılım45,160,40-23,13
Lokman Hekim Sağlık6,70-2,478,77
Lüks Kadife4,40-2,22-6,58
Makina Takım1,7814,84-11,00
Mardin Çimento4,46-1,553,96
Marka Yatırım Holding1,250,00-26,04
Marmaris Altınyunus16,14-2,24-15,05
Marshall50,00-3,57-3,47
Martı GMYO1,05-1,87-50,47
Martı Otel0,89-5,32-3,26
Mavi Giyim49,44-0,88-14,76
Mazhar Zorlu Holding7,570,0089,72
MCT Danışmanlık9,75-15,6662,50
Mega Polietilen1,42-2,0724,56
Menderes Tekstil1,05-4,5526,51
Merit Turizm7,00-6,0418,85
Merko Gıda1,19-2,46-10,53
Metal Gayrimenkul1,631,2425,38
Metemtur Otelcilik1,42-2,74-4,05
Metro Holding0,95-3,06-4,04
Metro Petrol ve Tesisleri2,12-2,75-22,91
Migros Ticaret21,50-3,07-21,99
Milpa1,57-3,09-27,31
Mish Dekorasyon0,19-5,00-20,83
Mistral GMYO5,89-3,60-20,30
MLP Sağlık17,75-2,47
MMC San. Ve Tic. Yat.1,40-2,780,72
Mondi Tire Kutsan1,59-3,05-12,15
Net Holding2,07-3,72-6,33
Netaş Telekom.12,65-6,37-20,14
Niğbaş Niğde Beton1,9017,28102,13
Nuh Çimento10,27-0,963,01
Nurol GMYO4,37-0,23-8,00
Odaş Elektrik6,22-1,113,67
Olmuksan-IP4,59-0,220,35
Orge Enerji Elektrik8,71-3,54-13,85
Orma Orman Mahsulleri1,13-1,740,00
Osmanlı Menkul2,74-3,52-12,74
Ostim Endüstriyel Yat1,403,70-14,11
Otokar98,30-2,19-18,57
Oyak Yat. Ort.1,04-2,802,97
Oylum Sınai Yatırımlar1,69-2,87-0,59
Özak GMYO2,550,398,97
Özbal Çelik Boru1,47-1,34-10,91
Özderici GMYO12,151,00678,85
Özerden Plastik3,54-5,3518,79
Panora GMYO4,59-2,551,84
Park Elek.Madencilik3,67-2,91-11,99
Parsan15,900,6335,90
Pegasus31,10-4,01-7,99
Peker GMYO7,20-2,83
Penguen Gıda1,83-3,17-17,94
Pera GMYO0,89-2,201,14
Pergamon Dış Ticaret6,320,0065,02
Petkim7,60-2,44-2,19
Petrokent Turizm57,50-2,4621,10
Pınar Et Ve Un9,73-1,720,52
Pınar Su1,68-2,33-6,67
Pınar Süt11,96-0,83-4,32
Plastikkart2,69-1,10-6,92
Polisan Holding6,06-0,98-30,50
Politeknik Metal40,48-2,7921,56
Prizma Press Matbaacılık1,690,004,32
QNB Finans Fin. Kir.4,3210,77
QNB Finansbank5,53-2,120,55
Ral Yatırım Holding1,10-7,56-32,52
Ray Sigorta1,32-3,65-27,07
Reysaş GMYO1,31-2,963,15
Reysaş Lojistik1,00-1,96-21,88
Rhea Girişim0,89-3,26-20,54
Rodrigo Tekstil1,38-3,50-53,85
Royal Halı0,890,00-2,20
RTA Laboratuvarları2,11-1,86-23,55
Sabancı Holding10,07-0,30-6,77
Safkar Ege Soğutmacılık1,92-2,04
Salix Yatırım Holding3,90-2,50-50,00
Sanel Mühendislik1,57-1,88-8,19
Sanifoam Sünger1,66-2,35-1,19
Sanko Pazarlama3,81-2,0612,39
Saray Matbaacılık1,090,001,87
Sarkuysan3,45-1,714,55
Sasa Polyester12,841,6611,75
Say Reklamcılık1,36-4,23-18,56
Sekuro Plastik13,390,6055,70
Selçuk Ecza Deposu3,52-0,280,51
Selçuk Gıda0,5616,67100,00
Senkron Güvenlik1,36-0,73-26,88
Serve Kırtasiye0,52-7,14-16,13
Servet GMYO3,490,0014,80
Seyitler Kimya8,65-0,12-3,67
Silverline Endüstri2,23-2,191,83
Sinpaş GMYO0,67-1,47-12,99
Soda Sanayii5,04-0,980,00
Sodaş Sodyum Sanayii4,230,0024,10
Söktaş1,63-3,55-1,81
Sönmez Filament3,94-1,50-5,06
Sönmez Pamuklu4,01-1,231,26
Sumaş Suni Tahta4,48-7,05
Şeker Fin. Kir.2,470,41-3,89
Şekerbank1,55-1,90-15,30
Şişe Cam4,73-1,460,64
T. Halk Bankası8,77-3,09-18,65
T. Kalkınma Bank.5,21-1,70-5,96
T.S.K.B.1,40-2,10-0,27
T.Tuborg11,980,1718,61
Taç Tarım Ürünleri2,28-3,39-6,17
Tat Gıda5,25-1,872,23
TAV Havalimanları25,102,0316,96
Taze Kuru Gıda7,73-3,37-5,15
Tek-Art Turizm0,88-3,3016,93
Tekfen Holding16,63-3,481,53
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,24-2,08-17,67
Temapol Polimer Plastik3,81-4,27-20,13
TGS Dış Ticaret5,421,8849,31
Tofaş Oto. Fab.26,72-0,74-14,22
Torunlar GMYO2,66-3,62-20,12
Trabzon Liman13,27-5,01
Trabzonspor Sportif1,72-2,82-21,82
Trakya Cam4,84-2,624,76
Trend GMYO1,42-2,74
TSKB GMYO0,72-2,70-1,37
Tuğçelik3,12-0,95-1,89
Tukaş1,82-3,70-18,39
Turcas Petrol2,14-4,04-10,08
Turkcell14,200,28-8,27
Tümosan Motor ve Traktör7,02-3,44-7,51
Tüpraş111,90-0,973,75
Türk Hava Yolları18,20-4,9616,00
Türk Prysmian Kablo2,10-2,78-17,32
Türk Telekom6,140,66-4,66
Türk Traktör69,00-2,27-2,11
Türker Proje Gayrimenkul37,28-1,64-0,75
Ufuk Yatırım2,20-3,51-28,34
Ulaşlar Turizm Yat.1,69-2,31-1,17
Ulusoy Elektrik17,75-2,53-4,88
Ulusoy Un Sanayi2,46-2,77-11,51
Umpaş Holding0,59-1,67-6,35
Uşak Seramik2,06-2,83-15,92
Utopya Turizm3,98-4,33-11,36
Uzertaş Boya1,020,00-10,53
Ülker Bisküvi20,72-1,805,34
Ünye Çimento4,78-0,8314,90
Vakıf Fin. Kir.2,196,835,29
Vakıf GMYO2,48-1,98-4,62
Vakıf Yat. Ort.1,420,000,00
Vakıflar Bankası6,14-1,92-9,31
Vakko Tekstil4,31-4,4339,94
Vanet Gıda2,50-3,10-21,88
Verusa Holding25,62-2,1411,78
Verusaturk Girisim2,15-3,59-8,90
Vestel9,91-0,4030,91
Vestel Beyaz Eşya10,66-1,9311,39
Viking Kağıt1,350,0012,50
Yapı Kredi Koray GMYO1,96-3,45-15,52
Yapı ve Kredi Bank.4,23-2,08-2,53
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,30-1,71-7,63
Yataş29,70-2,944,95
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,45-5,8438,12
Yeni Gimat GMYO12,15-0,16-2,82
Yeşil GMYO0,60-3,23-4,76
Yeşil Yapı0,63-1,56-38,24
Yeşil Yatırım Holding21,008,6431,25
Yibitaş İnşaat Malzeme2.680,005,5147,25
Yonga Mobilya1.526,60-10,54539,01
Yünsa6,792,4150,89
Zorlu Enerji1,80-4,2613,92

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT