1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günün İlk Yarısı (1)
Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,140,88-7,32
Acıpayam Selüloz2,840,71-6,37
Adana Çimento (A)6,24-0,64-0,31
Adana Çimento (B)4,44-0,451,64
Adana Çimento (C)0,861,186,68
Adel Kalemcilik18,521,1520,90
Adese Alışveriş Ticaret2,060,4914,44
Afyon Çimento8,520,247,71
Ak Enerji1,050,0023,53
Akbank10,08-0,6932,29
Akçansa11,21-0,44-10,01
Akdenız Güvenlık Hız.4,69-0,2197,11
Akfen GMYO1,992,5853,08
Akın Tekstil11,380,0021,84
Akiş GMYO3,32-1,4841,88
Akmerkez GMYO20,94-0,575,70
Aksa12,76-0,5553,39
Aksa Enerji3,97-1,9833,22
Aksel Yat. Hol.0,54-1,82-28,95
Aksigorta3,090,0035,53
Aksu Enerji9,58-0,1010,75
Akyürek Pazarlama0,350,006,06
Alarko Carrıer51,150,4942,52
Alarko GMYO41,820,0014,02
Alarko Holding6,370,6355,54
Albaraka Türk1,40-0,7122,42
Alcatel Lucent Teletaş8,770,3429,35
Alkim Kağıt4,701,08100,45
Alkim Kimya23,38-0,2633,67
Altınyağ1,066,0020,45
Altınyunus Çeşme5,651,0741,25
Anadolu Cam2,313,5952,19
Anadolu Efes21,320,1922,35
Anadolu Hayat Emek.6,59-0,1541,22
Anadolu Isuzu9,083,1854,67
Anadolu Sigorta2,781,8347,70
Anel Elektrik2,410,4272,14
Anel Telekom0,68-1,4536,00
Arçelik24,40-0,6518,38
Arena Bilgisayar4,09-0,49-1,74
Armada Bilgisayar5,470,18-13,59
Arsan Tekstil1,861,0936,76
Artı Yatırım Holding0,78-10,3436,84
Aselsan26,380,08107,79
Asil Çelik5,350,0042,29
Aslan Çimento39,320,82-2,24
Ata GMYO4,05-0,98-12,15
Atakule GMYO2,910,0011,92
Atlantik Petrol Ürünleri1,540,6537,50
Atlantis Yatırım Holding0,603,45-10,45
Atlas Yat. Ort.1,250,8127,55
AvivaSA Emeklilik Hayat20,400,297,11
Avrasya GMYO1,93-1,0354,40
Avrasya Petrol ve Tur.1,910,00-26,54
Avrupa Yatırım Holding2,09-2,347,18
Ayen Enerji4,931,650,82
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,55-0,6418,52
Aygaz15,10-0,3339,47
Bagfaş10,810,759,52
Bak Ambalaj5,500,1891,64
Balatacılar Balatacılık0,60-3,23
Bantaş Ambalaj2,420,00-13,78
Banvit16,5219,97156,52
Baştaş Başkent Çimento2,310,4310,04
Batı Çimento7,872,2119,06
Batısöke Çimento1,270,005,09
Bera Holding2,833,2880,25
Berkosan Yalıtım2,070,00-26,60
Beşiktaş Futbol Yat.4,740,4218,50
Beyaz Filo6,87-1,864,98
Bilici Yatırım1,811,6956,03
Bim Mağazalar72,853,3350,79
Bimeks0,590,00-32,95
Birko Mensucat0,460,00-9,87
Birlik Mensucat1,410,0056,67
Bısaş Tekstil1,030,00139,53
Bizim Mağazaları12,040,6711,48
Bolu Çimento5,49-0,36-8,06
Bomonti Elektrik1,10-0,90-50,45
Borusan Mannesmann10,88-2,1644,38
Borusan Yat. Paz.40,560,1036,88
Bosch Fren Sistemleri230,0011,4972,87
Bossa4,07-0,2564,11
Boyner Perakende Yat.9,090,22-48,71
Brisa6,790,159,87
Burçelik3,900,5216,07
Burçelik Vana1,88-0,5330,56
Bursa Çimento5,380,37-10,13
Carrefoursa7,600,665,26
Coca Cola İçecek40,320,4522,47
Componenta Dökümcülük5,061,8124,63
Cosmos Yat. Holding1,2512,6126,26
Credıtwest Faktorıng1,76-0,5610,00
Çelebi29,08-0,6233,37
Çelik Halat3,77-0,2662,30
Çemaş Döküm2,070,9859,23
Çemtaş4,21-0,4775,42
Çimbeton37,400,003,20
Çimentaş13,20-0,6847,49
Çimsa14,14-0,42-2,15
Çuhadaroğlu Metal3,07-2,2318,57
Dagi Giyim2,240,4577,78
Dagi Yatırım Holding1,600,0018,52
Dardanel2,500,0093,80
Datagate Bilgisayar5,82-0,3445,41
Demısaş Döküm1,950,0059,84
Denge Holding2,850,3537,02
Deniz GMYO2,881,0553,19
Denizbank4,351,40-8,81
Denizli Cam10,920,65-17,89
Derimod7,36-0,54-4,29
Desa Deri1,00-0,9912,36
Despec Bilgisayar3,580,8526,89
Deva Holding4,07-0,4915,63
Diriteks Diriliş Tekstil1,33-1,48-21,76
Ditaş Doğan6,490,3162,25
DO-CO233,80-5,880,26
Doğan Burda4,460,6850,17
Doğan Gazetecilik2,930,6915,35
Doğan Holding0,810,006,58
Doğtaş Kelebek Mobilya3,62-0,28114,20
Doğusan1,330,7631,68
Doğuş GMYO3,110,650,94
Doğuş Otomotiv9,050,563,08
Duran Doğan Basım3,574,3970,81
Dyo Boya5,310,5756,18
Eczacıbaşı İlaç4,50-0,8863,26
Eczacıbaşı Yat. Ort.1,540,0024,90
Eczacıbaşı Yatırım11,35-0,4442,83
Edip Gayrimenkul1,15-0,8645,57
Ege Endüstri259,000,3520,87
Ege Gübre26,541,5330,61
Ege Profil9,03-1,1044,89
Ege Seramik4,80-0,6258,71
Egeli & Co Tarım Girişim0,630,005,00
Egeli&Co Girişim Sermaye0,541,89-3,57
Egeli&Co Yatırım Holding0,244,3550,00
Egeplast5,14-0,77163,59
Ekiz Kimya0,591,7259,46
Emek Elektrik1,360,0024,32
Eminiş Ambalaj4,57-2,777,78
Emlak Konut GMYO2,94-0,34-1,67
Enka İnşaat5,26-0,579,26
Erbosan69,70-0,7892,32
Ereğli Demir Celik7,69-0,9060,60
Ersu Gıda1,130,0037,80
Escort Teknoloji1,271,6013,39
Esem Spor Giyim0,660,00153,85
Etiler Gıda10,0011,1153,85
Euro Kapital Yat. Ort.1,16-3,3328,60
Euro Trend Yat. Ort.0,94-3,0919,93
Euro Yat. Ort.1,01-0,9828,68
Euro Yatırım Holding0,741,3723,33
Fenerbahçe Futbol36,00-0,55-7,69
Finans Fin. Kir.4,527,88
Finansbank6,13-1,2927,97
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,86-1,3844,74
F-M İzmit Piston13,651,947,05
Fonet Bilgi Teknolojileri4,662,19
Ford Otosan47,360,3460,00
Frigo Pak Gıda1,052,9459,09
Galatasaray Sportif6,640,91-10,00
Garanti Bankası10,52-0,9442,47
Garanti Faktoring4,14-0,2498,09
Garanti Yat. Ort.0,770,0022,17
Gedik Girişim1,14-0,87-1,72
Gedik Y. Men. Değ.2,401,698,11
Gedik Yatırım Holding1,320,00-2,22
Gediz Ambalaj7,130,009,69
Gentaş1,490,686,81
Gersan Elektrik1,901,0618,75
Global Men. Değ.0,482,1333,33
Global Yat. Holding3,733,32131,68
Good-Year4,55-0,4430,66
Göltaş Çimento76,401,061,73
Gözde Girişim3,88-0,26116,76
GSD Denizcilik1,550,6540,91
GSD Holding0,780,0041,82
Gübre Fabrik.5,03-0,4014,84
Güler Yat. Holding1,083,8520,00
Güneş Sigorta1,292,3822,86
Halk GMYO1,040,9719,05
Halk Sigorta2,660,76-3,27
Hatay Tekstil4,580,2227,22
Hedef Girişim3,530,28252,87
Hektaş5,970,6786,56
Hürriyet Gzt.0,951,0628,38
ICBC Turkey Bank3,480,87120,40
İdealist GMYO2,56-2,2960,00
İhlas Ev Aletleri0,650,00124,14
İhlas Gayrimenkul2,18-0,46215,94
İhlas Gazetecilik1,12-0,88115,38
İhlas Holding0,650,00116,67
İhlas Yayın Holding0,75-1,32226,09
İndeks Bilgisayar9,74-1,4223,80
Info Yatırım1,350,7527,29
İntema19,10-0,16-7,55
İpek Doğal Enerji4,48-2,61113,33
İskenderun Demir ve Çelik3,76-0,53108,02

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT