1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günün İlk Yarısı (2)
Borsada Günün İlk Yarısı (2)

Borsada Günün İlk Yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)15.111,000,76
İş Bankası (B)1.179,100,0120,98
İş Bankası (C)7,471,2250,07
İş Bankası (Kur.)9.150,0047,66
İş Fin.Kir.1,272,4222,84
İş Girişim1,810,0020,67
İş GMYO1,411,442,01
İş Yat. Men. Değ.1,77-1,1253,93
İş Yat. Ort.0,910,008,33
İşbir Holding116,401,5715,14
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,49-2,0075,00
İttifak Holding2,031,0014,04
İz Hayvancılık Tarım1,931,5841,91
İzmir Demir Çelik3,67-0,2738,49
İzmir Fırça4,34-1,14181,82
İzocam24,240,17-1,22
Jantsa Jant Sanayi32,620,4358,46
Kapital Yat. Holding0,794,6996,91
Kaplamin3,411,79251,55
Kardemir (A)2,483,7775,89
Kardemir (B)2,734,6084,46
Kardemir (D)2,331,30102,61
Karel Elektronik6,031,86219,05
Karsan Otomotiv1,435,9332,41
Karsu Tekstil1,610,63283,33
Karsusan Su Ürünleri San.4,82-0,6296,73
Kartonsan315,500,5122,84
Katmerciler Ekipman12,935,9876,64
Kent Gıda161,302,8724,56
Kerevitaş Gıda47,90-0,6635,23
Kervansaray Yat. Holding0,37-5,1368,18
Kiler GMYO5,165,31239,47
Klimasan Klima6,123,55-19,69
Koç Holding17,271,0527,75
Konfrut Gıda14,360,0016,75
Konya Çimento270,500,744,28
Kordsa Global7,79-0,3825,20
Koza Altın31,46-1,6992,53
Koza Madencilik5,610,54162,15
Körfez GMYO2,02-0,4934,67
Kristal Kola3,250,93127,27
Kron Telekomünikasyon16,24-1,64223,72
Kuştur Kuşadası Turizm10,0029,19
Kuyumcukent Gayrimenkul3,67-0,2718,36
Kütahya Porselen5,941,71-17,94
Lider Faktoring4,86-0,414,97
Link Bilgisayar6,890,7312,95
Logo Yazılım55,150,001,47
Lokman Hekim Sağlık5,181,3733,46
Lüks Kadife5,375,2937,69
Makina Takım2,030,0043,97
Mardin Çimento4,360,930,28
Marka Yatırım Holding2,21-3,49145,56
Marmaris Altınyunus16,742,95-12,36
Marshall35,840,963,88
Martı GMYO0,784,00105,26
Martı Otel0,936,90158,33
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret45,80-0,43
Mazhar Zorlu Holding3,98-6,35240,17
MCT Danışmanlık5,17-0,583,19
Mega Polietilen1,17-1,6825,81
Menba Holding0,78-21,21
Menderes Tekstil0,856,2541,67
Mensa0,147,69
Merit Turizm7,440,0083,70
Merko Gıda1,22-0,817,96
Metal Gayrimenkul0,88-1,1217,33
Metemtur Otelcilik1,46-2,012,82
Metro Holding1,070,0018,89
Metro Petrol ve Tesisleri2,620,77-10,88
Migros Ticaret29,561,3068,15
Milpa2,242,28133,33
Mish Dekorasyon0,240,00-4,00
Mistral GMYO6,3414,86
MMC San. Ve Tic. Yat.1,02-0,97104,00
Mondi Tire Kutsan1,880,5356,67
Net Holding3,14-0,322,72
Net Turizm2,220,4568,18
Netaş Telekom.13,380,8333,93
Niğbaş Niğde Beton1,104,7644,74
Nuh Çimento10,010,607,89
Nurol GMYO4,921,0319,42
Odaş Elektrik5,07-0,3971,11
Olmuksan-IP10,450,1012,97
Orge Enerji Elektrik9,870,2070,05
Orma Orman Mahsulleri1,0912,37
Osmanlı Menkul2,420,41-19,06
Ostim Endüstriyel Yat2,250,00-16,67
Otokar112,80-0,09-13,67
Oyak Yat. Ort.1,130,8954,79
Oylum Sınai Yatırımlar1,820,55-3,19
Özak GMYO2,681,9043,32
Özbal Çelik Boru2,770,0087,16
Özderici GMYO1,760,5739,68
Özerden Plastik2,330,00-4,04
Panora GMYO3,920,51-2,11
Park Elek.Madencilik4,00-0,2596,08
Parsan10,270,7923,14
Pegasus26,661,6088,41
Penguen Gıda1,981,022,59
Pera GMYO1,101,85175,00
Pergamon Dış Ticaret3,981,5312,55
Petkim6,211,3182,34
Petrokent Turizm55,95-0,0927,16
Pimaş5,042,6585,98
Pınar Et Ve Un10,03-0,506,68
Pınar Su1,881,626,21
Pınar Süt13,880,07-6,82
Plastikkart2,960,347,64
Polisan Holding7,680,2615,25
Politeknik Metal34,30-0,2996,39
Prizma Press Matbaacılık1,74-0,57-25,32
Ray Sigorta1,18-0,84103,45
Reysaş GMYO1,235,1383,58
Reysaş Lojistik1,235,1355,70
Rhea Girişim1,090,93-0,91
Rodrigo Tekstil1,86-1,06-25,00
Royal Halı1,03-1,907,29
RTA Laboratuvarları2,59-0,7729,18
Sabancı Holding10,360,7815,53
Salix Yatırım Holding5,003,0937,36
Sanel Mühendislik1,840,003,95
Sanifoam Sünger2,03-1,4669,17
Sanko Pazarlama3,06-0,3345,86
Saray Matbaacılık1,190,8517,82
Sarkuysan2,991,3662,18
Sasa Polyester7,72-0,39231,83
Say Reklamcılık1,691,200,00
Sekuro Plastik4,54-0,22-48,41
Selçuk Ecza Deposu3,870,2629,00
Selçuk Gıda0,313,33
Senkron Güvenlik2,711,1243,39
Serve Kırtasiye0,57-3,39
Servet GMYO3,970,2539,30
Seyitler Kimya3,63-0,2778,82
Silverline Endüstri1,955,4174,11
Sinpaş GMYO0,782,6334,48
Soda Sanayii5,280,0025,02
Sodaş Sodyum Sanayii3,65-0,5451,41
Söktaş2,16-3,1413,01
Sönmez Filament3,74-0,8051,42
Sönmez Pamuklu3,531,1572,20
Şeker Fin. Kir.2,213,2789,16
Şekerbank1,321,5411,86
Şişe Cam4,381,1528,77
T. Halk Bankası14,650,1459,32
T. Kalkınma Bank.4,62-0,6563,25
T.S.K.B.1,440,7022,96
T.Tuborg11,011,0144,82
Taç Tarım Ürünleri2,780,3615,83
Tat Gıda5,79-2,033,79
TAV Havalimanları20,44-0,2052,44
Taze Kuru Gıda7,700,00-6,10
Tek-Art Turizm1,120,0083,61
Tekfen Holding12,34-0,6498,19
Teknosa İç ve Dış Ticaret5,420,5660,36
Temapol Polimer Plastik5,230,38-44,30
Tesco Kipa2,84-1,0582,05
TGS Dış Ticaret4,640,4324,73
Tofaş Oto. Fab.31,78-0,2532,38
Torunlar GMYO5,391,3232,64
Trabzonspor Sportif2,842,900,00
Trakya Cam3,720,5463,87
Transtürk Hold.0,420,0010,53
TSKB GMYO0,692,994,55
Tuğçelik3,520,57-11,56
Tukaş2,590,0091,85
Turcas Petrol2,141,9046,58
Turkcell12,730,4735,69
Tümosan Motor ve Traktör7,371,52-0,54
Tüpraş115,200,1775,02
Türk Hava Yolları9,310,5485,83
Türk Prysmian Kablo2,552,8222,64
Türk Telekom7,00-0,2832,58
Türk Traktör82,951,6517,32
Türker Proje Gayrimenkul38,86-0,0512,31
Ufuk Yatırım1,343,0817,54
Ulaşlar Turizm Yat.1,79-0,5652,99
Ulusoy Elektrik14,782,92102,19
Ulusoy Un Sanayi3,980,00123,60
Umpaş Holding0,551,8525,00
Usaş Yatırımlar Holding0,610,0069,44
Uşak Seramik2,98-0,33115,94
Utopya Turizm4,17-0,2487,84
Uzertaş Boya1,01-2,8817,44
Ülker Bisküvi21,420,5633,96
Ünye Çimento4,210,244,49
Vakıf Fin. Kir.2,660,3872,73
Vakıf GMYO3,090,9836,59
Vakıf Yat. Ort.1,571,2938,94
Vakıflar Bankası7,040,7263,02
Vakko Tekstil3,552,9074,02
Vanet Gıda2,06-1,44-12,34
Verusa Holding14,94-0,532,47
Verusaturk Girisim2,660,00-12,51
Vestel8,212,5029,29
Vestel Beyaz Eşya11,032,04-0,71
Viking Kağıt0,630,0023,53
Yapı Kredi Koray GMYO2,92-2,67143,33
Yapı ve Kredi Bank.4,330,7026,24
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,8175,63
Yataş12,562,78138,78
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,640,3816,81
Yazıcılar Holdıng23,681,5482,29
Yeni Gimat GMYO11,940,34-7,47
Yeşil GMYO1,09-1,8091,23
Yeşil Yapı2,093,98134,83
Yeşil Yatırım Holding4,485,41446,34
Yibitaş İnşaat Malzeme1.798,008,30
Yonga Mobilya265,008,60
Yünsa3,140,6425,60
Zorlu Enerji1,683,7044,13

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT