1. HABERLER

  2. YEREL

  3. ÇELİKKAYALAR 18. ŞUBESİYLE HİZMETTE
ÇELİKKAYALAR 18. ŞUBESİYLE HİZMETTE

ÇELİKKAYALAR 18. ŞUBESİYLE HİZMETTE

Çelikkayalar Marketler Zinciri 18. Şubesinin açılışını yoğun katılım ve büyük indirimlerle gerçekleştirdi. Eski Afra olarak bilinen AVM’de açılan Çelikkayalar Alışveriş Merkezi 18. Şubesini düzenlenen törenle hizmete sundu.

A+A-

Çelikkayalar Marketler Zinciri 18. Şubesinin açılışını yoğun katılım ve büyük indirimlerle gerçekleştirdi. Eski Afra olarak bilinen AVM’de açılan Çelikkayalar Alışveriş Merkezi 18. Şubesini düzenlenen törenle hizmete sundu. Açılışa Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Çelikkayalar Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kaya, Çelikkayalar Genel Müdürü Ali Kaya katıldı.

Enflasyonla Mücadeleye Destek Veriyoruz

Açılışta konuşan Çelikkayalar Marketler Zinciri Genel Müdürü Ali Kaya, “ Bulunduğumuz yer Konya’nın ilk AVMlerinden biri ve Konya’nın bir değeridir. Burayı Çelikkayalar bünyesine katmak büyük bir gururdur. Mağazamız 3 bin 500 metrekare alana sahip ve 100 kişiyi istihdam ediyoruz. Gıda dışında manav, şarküteri ve elektronik grubu satışlarımız da var. Hem Türkiye hem Konya ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Son dönemde yaşanan ekonomik savaşa Çelikkayalar olarak destek verdik ve destek vermeye devam ediyoruz. İndirim çağrılarına cevapsız kalmadık, ülkemizin ve devletimizin her daim yanındayız” dedi.

Bugünlere Gelmenin Gururunu Yaşıyoruz

Çelikkayalar Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kaya ise, “ 800’e yakın çalışana istihdam sağlıyoruz. Ufak bir bakkal dükkânıyla bu işe başladık ve bugünlere geldik. Yerel firmalara elimizden gelen her desteği sağlıyoruz. Buraya gelmenin gururu ve sevincini yaşamaktan çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

İstihdamın ve İşyerlerinin Önemini En İyi Bilenlerden Biriyim

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak Hakkâri’den gelen bir vali olarak istihdam ve işyerlerinin önemini en iyi bilenlerden birisiyim diyerek şunları söyledi; “ Çelikkayalar Marketler Zinciri 3 kardeş olarak 91 senesinde küçük bir işletmeyle iş hayatlarına başlamışlar bugün ne mutlu ki 18. İş yerlerini hep beraber açıyoruz. Benim için önemli olan kısım ise 800 tane vatandaşa iş imkânı sağlamaları. Kaliteleri ve müşteri memnuniyetleriyle, Konyalılara kendilerini sevdirmişler. 100 tane arkadaşımız burada istihdam edilecek bu çok ciddi bir rakam. İnşallah hayırlara vesile olur.”

(Ebrar Küçükakın)

HABERE YORUM KAT

5 Yorum