1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Euromoney’den İş Bankası Özel Bankacılık’a İki Ödül
Euromoney’den İş Bankası Özel Bankacılık’a İki Ödül

Euromoney’den İş Bankası Özel Bankacılık’a İki Ödül

İSTANBUL (AA) - İş Bankası Özel Bankacılık, Euromoney tarafından yapılan "Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi" araştırmasında "Yatırım Bankacılığı...

A+A-

İSTANBUL (AA) - İş Bankası Özel Bankacılık, Euromoney tarafından yapılan "Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi" araştırmasında "Yatırım Bankacılığı Hizmetleri" ile "Varlık Yönetimi Tavsiyesi ve Fonları" kategorilerinde Türkiye'nin en iyi bankası seçildi.

İş Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, banka, özel bankacılık müşterilerine yönelik tasarladığı 14 ihtisas şubesinde, profesyonel bir kadro ile üst düzey standartlarda kişiye özel finansal çözümler sunuyor.

Müşteriler, bu şubelerde risk profillerine uygun olarak yapılandırılmış ürünlere ve geniş yatırım seçeneklerine rahatlıkla ulaşabiliyor, İş Portföy tarafından sunulan portföy yönetimi hizmetinden de faydalanarak, finansal piyasalardaki fırsatları kolay ve güvenli bir şekilde değerlendirme imkanı bulabiliyor.

Bunun yanında, yatırımlarının büyüklüğü belirli bir miktara ulaşan ve nesiller arası güvenilir bir servet yönetimi imkanı elde etmek isteyen yatırımcılara yine İş Portföy Yönetimi aracılığı ile "Özel Fon" kuruluşu hizmeti de sunuluyor.

İş Bankası'na, "Yatırım Bankacılığı Hizmetleri" ile "Varlık Yönetimi Tavsiyesi ve Fonları" kategorilerindeki birincilik ödülleri, Londra'da düzenlenen törenle verildi.

HABERE YORUM KAT