1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, Konya'da
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, Konya'da

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, Konya'da

FENERBAHÇE Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Konya Fenerbahçeliler Derneği'ni ziyaret etti. Yıldırım, "Hedef 1 Milyon Üye" kampanyası çerçevesinde 50 bin üyeye ulaştıklarını, 1 milyona gelindiği zaman ise Fenerbahçe'nin kimsenin parasına ihtiyacı olmayacağını

A+A-

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Konya Fenerbahçeliler Derneğine ziyarette bulundu. Kent merkezindeki dernek binasına gelen Yıldırım, dernek yöneticileriyle bir süre sohbet etti. Fenerbahçe Kulübünün "Hedef 1 milyon üye" projesi hakkında konuşan Yıldırım, konunun çok önemli olduğunu söyledi. Projenin birkaç senede sonuca ulaşılabilecek bir hedef olmadığını ifade eden Yıldırım, "Maçların da bu sene daha çekişmeli geçmesi durumunda insanlar katkı sağlayacaktır. Bu proje hayata geçirildiği zaman Fenerbahçe'nin maddi yönden hiç kimseye ihtiyacı kalmayacaktır." dedi.

f0cd72c51e62d239627f046fb8aad9dd.jpg

Yıldırım, "Hedef 1 Milyon Üye" kampanyası çerçevesinde 50 bin üyeye ulaştıklarını belirterek, "Temsilci ve normal üye sayısında 50 bine ulaşıldı. Aslında 1 milyona ulaşıldığı zaman ki bu bir senede, iki senede de olmaz. Bir de Türkiye'nin ekonomik şartları ve insanların durumları belli. Maçların daha çekişmeli geçmesi durumunda belki insanlar takviye yapılması için katkı sağlayacaklardır. Onlar da sağlanıp, bu proje hayata geçtiği zaman Fenerbahçe'nin hiç kimsenin parasına, puluna ihtiyacı kalmayacak. Tamamen kendi kendine idare edecek. Onlarla bir taraftan yatırımlar yapılacak, bir taraftan da yatırımlardan gelen paralarla kulüp idame edilecek.  Bütün prensip, anlayış buydu. Ancak maalesef Türkiye'deki şartlar aksamalara neden oldu. İnşallah düzelir" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT