1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Huzurevi Sakinleri Başkan Bahçeci'yi Ziyaret Etti
Huzurevi Sakinleri Başkan Bahçeci'yi Ziyaret Etti

Huzurevi Sakinleri Başkan Bahçeci'yi Ziyaret Etti

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Huzurevi sakinlerinin, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'ye nezaket ziyaretinde bulunduğu bildirildi.Belediyeden yapılan yazılı...

A+A-

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Huzurevi sakinlerinin, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'ye nezaket ziyaretinde bulunduğu bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Bahçeci, huzurevinden gelen yaşlıları makamında ağırladı.

Ziyarette konuşan Başkan Bahçeci, her zaman büyüklerin baş tacı olduğunu vurgulayarak, her türlü sorun ve sıkıntılarında yanlarında olduklarını dile getirdi.

Yaşlıların her zaman güven ve huzur içinde yaşamaları gerektiğine işaret eden Bahçeci, şunları kaydetti:

"Devletimiz yaşlılarımıza hizmette çok önemli mesafeler kat etti. Yaşlılarımızın güven ve huzur içinde olması lazım. Kırşehir’imizdeki huzur evlerimizde çok güzel. Bundan dolayı da il müdürümüze, huzurevi müdürümüze, müdür yardımcılarımıza ve bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Ziyaret ettiğimizde, sorduğumuzda memnun olduklarını söylüyorlar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Güçlü devlet olabilmek, sosyal devlet olabilmek, adil, adaletli devlet olabilmek bu yollardan geçiyor. Eskiden bunların hiç biri yoktu. Türkiye farklı bir ülke idi. Şimdi ise Cumhurbaşkanımızın bu konudaki hassasiyeti çok yüksek."

Başkan Bahçeci, ziyaret anısına yaşlılara çeşitli hediyeler takdim etti.

HABERE YORUM KAT