1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. "İş ve Sosyal Hayatta Etkili İletişim ve Liderlik" programı
"İş ve Sosyal Hayatta Etkili İletişim ve Liderlik" programı

"İş ve Sosyal Hayatta Etkili İletişim ve Liderlik" programı

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Tepebaşı İlçe Kadın Kolları öncülüğünde kadınlara yönelik ''İş ve Sosyal Hayatta Etkili İletişim ve Liderlik" kursu...

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Tepebaşı İlçe Kadın Kolları öncülüğünde kadınlara yönelik ''İş ve Sosyal Hayatta Etkili İletişim ve Liderlik" kursu başlatıldı.

Tepebaşı Halk Eğitim Merkezi'ndeki kurs açılışında konuşan AK Parti Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Şadan Güneri, Türkiye nüfusunun yarısını oluşturan kadınların ekonomik ve sosyal hayata katılımlarını ve toplumsal, ekonomik kalkınmadan yararlanma düzeylerini iyileştirmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Son dönemlerde çok sayıda kadını siyaset ve iş dünyasında gördüklerini anlatan Güneri, şunları kaydetti:

"Yoğun başvuru aldığımız 'İş ve Sosyal Hayatta Etkili İletişim ve Liderlik' programına, ilk etapta 90 kadın kursiyerimizle başlıyoruz. Sahip olduğumuz kadın kolları teşkilatımız yapılanmasını en iyi şekilde tamamlamış bir kadın örgütüdür. Sadece seçim çalışmalarında değil, diğer faaliyetlerimizde de sahada olacak hatibelerimizi yetiştirmek adına açtığımız bu kurslarda kadınlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri ve sahip olduğu potansiyeli biraz daha öteye taşıması adına bu kurslarımıza süreklilik getirerek ve branş sayısını da arttırarak devam edeceğiz. Neticesinde Tepebaşı'nda 5 bin kişiyi hedef kitle olarak belirledik. Biz istiyoruz ki kadınlarımız hep yönetilen değil yöneten de olsun."

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT