1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. İzocam'dan Ciro Artışı
İzocam'dan Ciro Artışı

İzocam'dan Ciro Artışı

İzocam Genel Direktörü Gökçe:- "2017 yılının ilk 3 ayında fabrikalardaki revizyon çalışmasının ardından yılın son 3 çeyreğinde; bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 30'a yakın bir ciro artışı gerçekleştirdik"

A+A-

İSTANBUL (AA) - İzocam Genel Direktörü Levent Gökçe, "2017 yılının ilk 3 ayında fabrikalardaki revizyon çalışmasının ardından yılın son 3 çeyreğinde; bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 30'a yakın bir ciro artışı gerçekleştirdik." ifadesini kullandı.

İzocam'dan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Gökçe, dünyadaki ve Türkiye'deki trendlere değinerek, Türkiye'deki yalıtım sektörünün uzun vadede sadece kentsel dönüşüm ekseninde değil; renovasyon gibi diğer alanlarda da gelişeceğinin altını çizdi.

Gökçe, sektörün katma değeri yüksek ürün ve uygulamalara ihtiyacı olduğunu aktararak, şunları kaydetti:

"2017 yılının ilk 3 ayında fabrikalardaki revizyon çalışmasının ardından yılın son 3 çeyreğinde; bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 30'a yakın bir ciro artışı gerçekleştirdik. Bu başarıdaki katkılarından dolayı bayilere teşekkür ediyoruz. 5 sene içinde 100 milyon dolar tutarında yatırım yapmayı planlıyoruz. Yeni organizasyon yapımız, Ar-Ge stratejimiz ve planlarımızla yeni hedeflerimize hazırız. Başarının kendisi kadar, sürekliliğinin de son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bunu da ancak yeni inovasyonlara kolayca uyum sağlayarak gerçekleştirebiliriz. Yalıtım sektöründe yeni trendleri öngörebilmeli ve enerji tüketimi düşük binalar, çok konforlu binalar gibi yeni eğilimlere ağırlık vermeliyiz."

HABERE YORUM KAT