1. HABERLER

  2. SPOR

  3. "Karabükspor'u Seven Herkesi Yardıma Bekliyoruz"
"Karabükspor'u Seven Herkesi Yardıma Bekliyoruz"

"Karabükspor'u Seven Herkesi Yardıma Bekliyoruz"

- Kulüp başkanı Mehmet Yüksel:"Bu zor süreci atlatacağımıza inanıyorum, yeter ki herkes bitti gözüyle bakmayıp destek olsun"

A+A-


KARABÜK (AA) - Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Mehmet Yüksel, "Bu zor süreci atlatacağımıza inanıyorum, yeter ki herkes bitti gözüyle bakmayıp destek olsun." dedi.

Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulüpte başkanlığa yeni geldiğini, bütün zorlukları bildiğini ve çıkış yolları için planlar hazırladığını söyledi.

Kentte şimdiye kadar takım üzerinden çok ayrıştırmaların yaşandığını, artık birlik olma zamanının geldiğini vurgulayan Yüksel, "Bunu başarmak için çalışıyoruz. Artık Karabük bir olmalı ve takımına sahip çıkmalı. Her kesimi Karabükspor etrafında yeniden eskiden olduğu gibi birleştirmek için görüşmeler yapıyorum. Olumlu sonuçlar alacağımızı biliyorum. Bu zor süreci atlatacağımıza inanıyorum, yeter ki herkes bitti gözüyle bakmayıp destek olsun. Bu amaçla daha önce başlatılan bir kampanyayı aktif hale getirdik. 'Ateş Daha Mavi Yansın Diye' sloganıyla düzenlenen yardım kampanyasının bilgileri kulübün internet sayfasında var." diye konuştu.

Mehmet Yüksel, ligde gelecek hafta Altay ile karşılaşacaklarını hatırlatarak, altyapı oyuncularıyla çıkmak zorunda kaldıkları bu mücadeleden puan almak istediklerini sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT