1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Karaman Şehir Stadyumu Projesi'nde Çalışmalar Başladı
Karaman Şehir Stadyumu Projesi'nde Çalışmalar Başladı

Karaman Şehir Stadyumu Projesi'nde Çalışmalar Başladı

KARAMAN (AA) - Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, kente yapılacak Şehir Stadyumu Projesi'ni hayata geçirmeye başladıklarını bildirdi.Çalışkan,...

A+A-

KARAMAN (AA) - Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, kente yapılacak Şehir Stadyumu Projesi'ni hayata geçirmeye başladıklarını bildirdi.

Çalışkan, yaptığı yazılı açıklamada, Şehir Stadyumu'nun Karaman Belediyesi ve Gençlik Spor Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü bir proje olduğunu belirtti.

Yeni Şehir Stadyumu Projesi'nin yaklaşık 100 milyon liralık bir proje olduğunu ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"57 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek stadyum içerisinde futbol sahasının yanı sıra, bireysel sporların yapılabileceği salonlar, antrenman sahaları, alışveriş merkezleri, toplantı ve seminerlerin yapılabileceği salonlar bulunacak. Arsası belediyemiz tarafından tahsis edilen, Türkiye'de modern stadyumları arasına girecek bir spor kompleksini Karaman'a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her zaman dediğimiz gibi Karamanımız her şeyin en iyisine layık. Şehrimizin her alanda büyümesi ve gelişmesi için durmadan, bıkmadan, azim ve kararlılıkla çalışmaya, hizmet üretmeye devam edeceğiz."

HABERE YORUM KAT