1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Kırıkkale'de Kyk Voleybol Turnuvası Başladı
Kırıkkale'de Kyk Voleybol Turnuvası Başladı

Kırıkkale'de Kyk Voleybol Turnuvası Başladı

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz, Kredi ve Yurtlar Kurumları arasında düzenlenen voleybol turnuvasının açılış törenine katıldı.Başpınar...

A+A-

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz, Kredi ve Yurtlar Kurumları arasında düzenlenen voleybol turnuvasının açılış törenine katıldı.

Başpınar Kapalı Spor Salonu'nda, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan turnuvanın açılışında konuşan Vali Haktankaçmaz, öğrencileri kentte ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu yıl 32'ncisi gerçekleşen turnuvanın öğrenciler için çok önemli olduğunu belirten Haktankaçmaz, "Turnuvada önemli olanın öğrencilerimizin birbirleriyle kaynaşması, dostluklar edinilmesi ve ilimizden güzel anılarla ayrılması. Emeği geçen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Çok güzel düşünülmüş öğrencilerimiz spor yaparak hem kendilerini hem de zihinlerini geliştiriyorlar. Turnuvaya katılan takımlara başarılar diliyorum." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Vali Haktankaçmaz, turnuvaya katılan takımlara hediyeler verdi.

17-20 Nisan tarihleri arasında sürecek turnuvaya Ankara, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Çorum, Eskişehir, Bilecik, Bolu ve Kırıkkale'den 93 öğrenci katılıyor.

HABERE YORUM KAT