1. HABERLER

  2. KKTC Başbakanı Özkan Yorgancıoğlu, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nü Tebrik Etti
KKTC Başbakanı Özkan Yorgancıoğlu, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nü Tebrik Etti

KKTC Başbakanı Özkan Yorgancıoğlu, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nü Tebrik Etti

Kuzey Kıbrıs Türkiye Başbakanı Özkan Yorgancıoğlu, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nün Euro League 3 Cup B Grubu maçlarını ilk sırada tamamlayarak büyük başarıya imza atmasından ötürü tebrik etti. Ga...

A+A-

Kuzey Kıbrıs Türkiye Başbakanı Özkan Yorgancıoğlu, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nün Euro League 3 Cup B Grubu maçlarını ilk sırada tamamlayarak büyük başarıya imza atmasından ötürü tebrik etti. Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi maçında KKTC Turkcell ile Yalova Ortopedikler Spor Kulübü arasında oynanan maçı izleyen Yorgancıoğlu, Yalovalı oyunculara Hollanda’nın Arnhem kentinde yapılacak Challange Kupasında başarılar diledi.

Kuzey Kıbrıs Türkiye Başbakanı Özkan Yorgancıoğlu’nun jestinden ötürü büyük mutluluk duyduklarını belirten Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Erkoç," Kuzey Kıbrıs Türkiye Başbakanı Özkan Yorgancıoğlu’na teşekkür ediyorum. KKTC Turkcell maçı öncesinde ve sonrasında bizleri çok güzel ağırladı ve uğurladı. Avrupa’da elde ettiğimiz başarıdan ötürü de tebrik etti. Bizler Yalova Ortopedikler Spor Kulübü olarak Yalova’nın gurur kaynağı olmaya devam ediyoruz. Hollanda’da da iki Türk takımı Challange Kupası mücadelesi verecek. Bu hem ülkemiz hemde Kıbrıs için büyük onur" diyerek sözlerini tamamladı.

HABERE YORUM KAT