1. HABERLER

  2. YEREL

  3. MEHMET KÖSEOĞLU'NDAN SÜRPRİZ KARAR
MEHMET KÖSEOĞLU'NDAN SÜRPRİZ KARAR

MEHMET KÖSEOĞLU'NDAN SÜRPRİZ KARAR

Konya Büyükşehir Belediyesi'nde eski başkan Mustafa Özkafa’nın Genel Sekreteri ve Konyaspor Kulübü’nün şampiyon apoletli başkanlarından Mehmet Köseoğlu emekliliğe hazırlanıyor.

A+A-

Konya Büyükşehir Belediyesi'nde yeni yapılanma çerçevesinde adımlar atılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay yeni dönem için çalışma arkadaşlarını belirlemeye devam ederken, daire başkanlıklarında değişim rüzgârları da esmeye başladı Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanı Mustafa Esgi ve Park ve Bahçeler Şube Müdürü Ceylani Kılıç görevlerinden ayrıldı. 

KÖSEOĞLU EMEKLİ OLUYOR

Büyükşehir Belediyesinin en tecrübeli isimlerinden eski başkan Mustafa Özkafa’nın Genel Sekreteri ve Konyaspor Kulübü’nün şampiyon apoletli başkanlarından Mehmet Köseoğlu da emekliliğe hazırlanıyor. Uzunca bir süredir KOSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Köseoğlu’nun izne ayrıldığı ve izin dönüşünde emeklilik işlemlerini başlatacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi'ndeki yeni görevlendirmelerin de kısa sürede yapılacağı öğrenildi.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum