1. HABERLER

  2. YEREL

  3. MHP Konya'da kongre zamanı
MHP Konya'da kongre zamanı

MHP Konya'da kongre zamanı

31 İlçede kongrelerini başarıyla tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanlığında olağan genel kurul programı belli oldu

A+A-

 

MHP Konya’da Kongre Tarihi 21 Mayıs 201731 İlçede kongrelerini başarıyla tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanlığında olağan genel kurulu 21 Mayıs 2017’de Anemon Otel’de yapılacak.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ilçe kongreleri tamamlayan 39 İl Başkanı ile yaptığı toplantı ardından 39 ilin kongresinin 21 Mayıs 2017 tarihinde yapılacağını kararlaştırdı.

MHP Konya İl Başkanı Av. Murat Çiçek, konu hakkında şunları söyledi. “ MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin başkanlığında ilçe seçimlerini tamamlayan 39 il Başkanı bir araya geldi. Yapılan toplantı sonunda alınan karar doğrultusunda 21 Mayıs 2017 tarihinde ilçe kongrelerini tamamlayan 39 ilin kongresi aynı tarih ve saatte yapılacak.

MHP Konya İl Başkanlığı olarak bizlerde 31 ilçemizde kongrelerimizi tamamladık ve 21 Mayıs 2017 tarihinde kongremizi Anemon Otel’de saat: 10.00 delegelerimizin katılımıyla gerçekleştireceğiz.

MHP olarak 39 ilde aynı gün ve aynı saatte yapacağımız kongrelerle Milliyetçi Hareket partisi’nin dinamizminin ne kadar güçlü olduğunu dosta düşmana göstereceğiz.”dedi.

HABERE YORUM KAT