1. HABERLER

  2. YEREL

  3. MHP Selçuklu İlçe Teşkilatı Erken Seçime Hazır
MHP Selçuklu İlçe Teşkilatı Erken Seçime Hazır

MHP Selçuklu İlçe Teşkilatı Erken Seçime Hazır

Milliyetçi Hareket Partisi Selçuklu İlçe Teşkilatı Başkanı Güzide Çipan, uyum yasalarının bir an evvel tamamlanmasını ve erken seçime gidilmesinin toplumsal bir talep olduğunu söyledi.

A+A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında 26 Ağustos 2018 Pazar günü, yani Malazgirt Zaferi ile Büyük Taarruzumuzun yıl dönümlerinde Türk milletinin yeni bir zafer ruhuyla sandığa gidip, hem cumhurbaşkanın hem de milletvekili genel seçiminde Türk ve Türkiye düşmanlarına gereken dersi vermesi gerektiğini belirterek erken seçim çağrısı yapmıştı. Yapılan çağrıya sessiz kalmayan Milliyetçi Hareket Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan erken seçime MHP Selçuklu İlçe Teşkilatının hazır olduğunu, erken seçime gidilmesinin toplumsal bir talep olduğunu söyledi.

ERKEN SEÇİME MHP SELÇUKLU İLÇE TEŞKİLATI HAZIR

16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Referandumunun üzerinden tam bir yıl geçtiğini hatırlatan Başkan Çipan, sözlerine şöyle devam etti: “ Milletimizle buluşmalarımızda, Milletimizin çoğunlukla kabul ettiği bu sisteme bir an önce geçme arzu ve isteği vardır. Bu yüzden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyin 17 Nisan 2018 günü Meclis Grup Toplantısında yaptığı 26 Ağustos 2018 Erken Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi gerekli ve önemlidir. Halkımızda bu çağrının yoğun karşılığı vardır. Gerekirse Meclis Tatili iptal edilerek ‘Uyum Yasalarının’ bir an evvel tamamlanması ve Erken seçime gidilmesi toplumsal bir taleptir. Artık Cumhur’un bekası Cumhur İttifakına. Cumhur İttifakının Namusu ise Cumhur’a emanettir. Yapılacak seçimler, Türk Milletinin ve Devletinin Bekası ile Medeniyetimizin ve Demokrasimizin teminatı olacaktır. Milletimizin, iç ve dış düşmanlarımıza karşı, top yekûn cevap vereceği, 26 Ağustos 2018 Seçimlerine MHP Selçuklu İlçe Teşkilatı hazırdır. Hayırlı olmasını temenni ederim." 

Haber: Uğur Sarı

HABERE YORUM KAT