1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Müsiad Karaman Şubesinden İftar
Müsiad Karaman Şubesinden İftar

Müsiad Karaman Şubesinden İftar

KARAMAN (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karaman Şubesi, üyelerine iftar verdi. Karaman Valisi Süleyman Tapsız, bir otelde düzenlenen...

A+A-

KARAMAN (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karaman Şubesi, üyelerine iftar verdi.

Karaman Valisi Süleyman Tapsız, bir otelde düzenlenen iftar yemeğinde, ramazan ayının rahmet, mağfiret ve kurtuluş ayı olduğunu söyledi.

Bu ayda sosyal yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberliğe daha fazla önem verilmesi gerektiğini ifade eden Tapsız, şunları kaydetti:

"Özellikle bu ayda hepimiz sabretmeyi, nefsi, hoşgörüyü öğreniyoruz. Affı, affetmeyi öğreniyoruz. 'Komşusu açken tok yatan bizden değildir' düsturunu tekrar ayağa kaldırmayı öğreniyoruz. Bu ay, Kur’an-ı Kerim’in indirildiği aydır. Kadir Gecenizi tebrik ediyorum. Yaklaşan bayramınızı tebrik ediyorum."

MÜSİAD Karaman Şube Başkanı Ali Osman Cevher ise MÜSİAD’ın gün geçtikçe iş dünyasında karşılığını bulduğunu ve bu sayede bugünkü dev yapısına ulaştığını belirterek, "MÜSİAD her geçen gün daha da büyümektedir. MÜSİAD sadece İslam coğrafyasında değil tüm coğrafyalara hizmet etmektedir." dedi.

Programa, AK Parti Karaman milletvekilleri Recep Konuk ve Recep Şeker, daire müdürleri, şehit aileleri, gaziler de katıldı.

HABERE YORUM KAT