1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrenci-Ordu el ele, Mehmetçiğe tam destek          
Öğrenci-Ordu el ele, Mehmetçiğe tam destek          

Öğrenci-Ordu el ele, Mehmetçiğe tam destek          

Hocacihan Hüseyin Yıldık İlkokulu, öğrenci, öğretmen ve okul yönetimi, Afrin’de yiğitçe mücadele eden Mehmetçiğe tam destek olmak adına önce okulda maddi yardım kampanyası, ardından ise okulda yaptıkları çeşitli etkinlikler ile Türk Ordusu ve askerine tam

A+A-

Hocacihan Hüseyin Yıldık İlkokulu, öğrenci, öğretmen ve okul yönetimi, Afrin’de yiğitçe mücadele eden Mehmetçiğe tam destek olmak adına önce okulda maddi yardım kampanyası, ardından ise okulda yaptıkları çeşitli etkinlikler ile Türk Ordusu ve askerine tam destek verdiler. 670 öğrencisiyle eğitim-öğretimini sürdüren Hocacihan Hüseyin Yıldız İlkokulunda Afrin Harekâtına destek adına okulda çeşitli etkinlikler organize edildi. “Öğrenci- Ordu Elele” sloganıyla okul bahçesinde organize edilen etkinlik İmam Hatip Mustafa Taşkın’ın okuduğu Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Şehitler için okutulan hatim duası ile başladı.

Okul müdürü Durali Göğüş yaptığı açılış konuşmasında şu sözlere yer verdi. “Yüce Türk milleti ve mazlumlar adına Afrin harekâtını başlatan Türk ordusuna destek vermek adına okulumuzda bu etkinliği düzenlemenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlk etkinliğimiz öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katılımıyla maddi yardım kampanyası başlattık ve toplanan yardımı şehit yakınlarına göndereceğiz. Emeği geçenlere okulum adına teşekkür ediyorum.

Okul olarak Türk ordusunun her zaman yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT