1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Sakarya'da Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı
Sakarya'da Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı

Sakarya'da Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı

SAKARYA (AA) - Sakarya, Kocaeli ve Düzce'de meydana gelen trafik kazaları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca görüntülendi. Emniyet...

A+A-

SAKARYA (AA) - Sakarya, Kocaeli ve Düzce'de meydana gelen trafik kazaları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca görüntülendi.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nce basınla paylaşılan görüntülerde, Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde bir otomobilin, Kuzey Terminal Kavşağı'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarındaki kaldırıma ve ardından park halindeki otomobile çarpması yer alıyor.

Adapazarı ilçesindeki Demokrasi Meydanı ışıklarında hafif ticari aracın otomobille çarpıştığı an görülüyor.

Kocaeli'de çekilen kayıtlarda ise bir hafif ticari aracın D-100 Karayolu Kartepe ilçesi Köseköy ışıklarında başka bir hafif ticari araçla çarpışması yer alıyor. Bir başka kazada ise Kartepe ilçesinde tali yoldan çıkan bir kamyonetin ana yolda ilerleyen kamyonetle çarpışması MOBESE kameralarınca kaydedildi. Çarpışmasının etkisiyle kamyonetin bir süre çift teker üzerinde seyrettikten sonra dengesini sağladığı görülüyor.

Düzce'de merkez ilçede bulunan AFAD Kavşağı'ndaki kazanın yansıdığı görüntülerde ise bir otomobilin sürücüsünün hakimiyetini kaybetmesi sonucu bir süre ıslak zeminde kaydıktan sonra yoldan çıkması yer alıyor.

HABERE YORUM KAT