1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Selçuk Hukuk yeniden yapılanıyor
Selçuk Hukuk yeniden yapılanıyor

Selçuk Hukuk yeniden yapılanıyor

Selçuk Üniversitesi'ndeki FETÖ/PDY Operasyonlarının en yoğun olduğu fakültelerden birisi olan Hukuk Fakültesi'nde yeni yapılanma çalışmaları sürüyor

A+A-

Selçuk Üniversitesi'ndeki FETÖ/PDY Operasyonlarının en yoğun olduğu fakültelerden birisi olan Hukuk Fakültesi'nde yeni yapılanma çalışmaları sürüyor. Üniversite yönetimi soruşturma kapsamında açığa alınan fakülte dekanı Ömer Ulukapı ve diğer akademisyenlerin ismini resmi siteden kaldırırken, fakülte yönetimindeki dekan kısmı şimdilik boş kaldı.Hukuk Fakültesi'nin sitesinde yönetim bölümünde dekan yardımcıları Doç. Dr. Ümit Süleyman Üstün ve Yard. Doç. Dr. Ayşe Arat ile Fakülte Sekreteri Salih Zeki Urbaş'ın isimleri yer alıyor.

Bilindiği gibi Hukuk Fakültesi Dekanı Ömer Ulukapı 25 Temmuz'da Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açığa alınmış, Ulukapı'nın ismi mahkeme tarafından malvarlığına el konulan 119 isim arasında da yer almıştı.Bu gelişmelerin ardından Hukuk Fakültesi'ndeki dekanlık değişimi kesinleşti.  YÖK kanalıyla yeni atamaların kısa süre içerisinde yapılacağı öğrenildi.

hukuk-001.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

1 Yorum