Futbolseverler Süper Lig’deki İH Konyaspor-Göztepe maçı başta olmak üzere, Kadınlar 3.Lig ve Konya Amatör Futbol Liglerine dair maçların heyecanına ortak olabilecek. (M. Mustafa Özdemir)
ŞUBAT 2020 CUMARTESİ
Saat Müsabaka Lig Saha
17.00 İH Konyaspor-Göztepe Süper Lig Konya Büyükşehir
12.00 İH Konyaspor-Göztepe U-17 Gelişim Tatlıcak Çim
14.30 İH Konyaspor -Osmanlıspor U-19 Gelişim Tatlıcak Çim
12.00 Demirspor-Seydişehir Gücü U-19-1-B Şht. S. Ballan
14.00 Tümosanspor-Ilgın Bld. U-19-1-A Şht. S. Ballan
16.00 Hilalspor-Ç.Çumra Bld. U-15-A Şht. S. Ballan
10.00 1922 Konyaspor-Toki İY U-17-B Şht. M. Samur
12.00 Kadıköyspor-Karabağ GB U-15-C Şht. M. Samur
14.00 Konya İY-Mersin Camspor Kadınlar 3.Lig Şht. M. Samur
10.00 ÜlkümSpor-Kasırgaspor U-17-C Dumlupınar
12.00 Kasırgaspor-Akşehir Martı U-15-C Dumlupınar
14.00 Pema Koleji -Ülküm Spor Kadınlar 3.Lig Dumlupınar
16.00 Anadolu Kartal-M.Karakartallar U-15-B Dumlupınar
11.00 Telekomspor-Ilgın İY U-17-A Cumhuriyet
13.00 Yıldırımspor-Ereğli Yeşilyurt U-17-C Cumhuriyet
13.00 Beyşehir Gölspor- Ereğlispor U-19-1-B Beyşehir Çim
13.00 Akşehirspor-Akşehir Gençlikspor U-19-1-A Akşehir Sentetik
13.00 Cihanbeyli Bld.-Selçuklu Bld. U-19-1-A Cihanbeyli
13.00 Kadınhanı Bld.-Yeşil Beyazspor U-17-A Kadınhanı
16 ŞUBAT 2020 PAZAR
10.00 1922 Konyaspor- Havzanspor U-15-C Şht. M. Samur
12.00 Havzanspor-Karapınar Bld. Süper Küme Şht. M. Samur
14.00 Selçuklu İY-Ergesspor 1 Küme A Şht. M. Samur
16.00 M Karakartallar- Ereğlispor U-17-C Şht. M. Samur
11.00 Ülküm Spor-Seydişehir Gücü 1 Küme B Dumlupınar
13.00 Kasırga Gücü-Selçuklu Bld. U-15-B Dumlupınar
15.00 Anadolu Kartalspor-Huğluspor 1 Küme B Dumlupınar
10.00 TOKİ İY- Selçuklu Dirilişspor U-15-A Şht. S. Ballan
12.00 Tümosanspor-Selçuklu Diriliş U-17-B Şht. S. Ballan
14.00 Hilalspor-Ereğli Anadolu 1 Küme A Şht. S. Ballan
16.00 Monivaspor-Taşkentspor 1 Küme B Şht. S. Ballan
11.00 Kadıköyspor-Selçuklu Bld. U-17-B Cumhuriyet
13.00 Konya 1907 -Akşehir Gençlik U-17-A Cumhuriyet
15.00 Telekomspor- Demirspor U-15-A Cumhuriyet
14.00 Ereğlispor-Kestelspor BAL Ereğli
13.00 A.Kültürspor Gölyazı Bld. Süper Küme Akören
13.00 Kulu Bld.-Ilgın Bld. Süper Küme Kulu
13.00 Kadınhanı Bld.-Seydişehir Bld. Süper Küme Kadınhanı
13.00 Ç.Çumra Bld.-Cihanbeyli Bld. Süper Küme Çumra
13.00 İ.Çumra Bld.-Sarayönüspor 1 Küme A İçeri Çumra
13.00 Y. Doğanhisarspor-Bozkır GB 1 Küme B Doğanhisar
13.00 Seydişehir Bld.-Tümosanspor U-15-B Seydişehir Atatürk