Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Koronavirüs sebebiyle online olarak düzenlenen, Taekwondo/Poomse, Karate, Wushu ve Satranç turnuvalarında dereceye giren sporculara ödülleri verildi. Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Uluslararası Gençlik Akademisinde yapılan törene Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin ile şube müdürleri katıldı.
ÖDÜL ALAN İSİMLER
WUSHU
Tao Minikler Modern Kızlar Kategorisi: 1.Elfin Gökalp, 2.Nisa Bengisu Bal,
Tao Minikler Modern Erkekler Kategori: 1.Hanifi Taha Acar, 2.Mehmet Emir Gündüz,
Tao Minikler Geleneksel Erkekler kategorisi: 1.Emin Koraylı
Tao Yıldızlar Geleneksel Kızlar kategorisi 1.Fadime Yenitürk, 2.Cansu İrem Kaşdemir, 3,Nekiye Kayra Alkış,
Tao Yıldızlar Geleneksel Kızlar kategorisi: 1.Nadire Nur Orhan, 2.Fadim Karaaslan
Tao Yıldızlar Geleneksel Kızlar kategorisi: 1.Osman Özkay
Tao Yıldızlar Modern Kızlar kategori: 1.kardelen Amine Öden, 2.Ethem Gökalp, 3.Eslem Çelik
Tao Gençler Geleneksel Kızlar kategorisi:1.Kadriye Soylu
Gençler Geleneksel Bayan kategorisi: 1.Sıla Özge Özden
Gençler Modern Bayan kategorisi: 1.Hatice Nur Küçüktanık
Yıldız Erkekler Antreman kategorisi: 1.Selehattin Doruk Gündüz, 2.İbrahim Dilbaz, 3.Mustafa Gümüştekin oldu.
TAEKWONDO/POOMSE
Erkekler 1. Grup kategorisi: 1.Bahadır Nur Odacı, 2.Kaan Parlar, 3.Ahmet Furkan Özdemir,
Erkekler 2. Grup kategorisi: 1.Emre Öztemiz, 2.Ali Eren Ağralı, 3.Berke Toyga Şen
Kızlar 1. Grup kategorisi: 1.Aleyna Nur İli, 2.Zeynep Gökçen Çetin, 3.İrem Basılgan
Kızlar 2. Grup kategorisi: 1.Hatice Kübra Uyar, 2.Ayşe Münire Çiçek, 3.Sena Arı
SATRANÇ
Erkekler: Hüseyin İlhan, Süleyman Uymaz, Rıza Cem İnal, Enes Muzaffer Kandur, Kerem Bilge Gedik, Avni Oflaz, Emre Çoban, Ali Talha Öğütçü Alaaddin Koçak, Batuhan Uzunel, Yücel Göker
Kızlar: Fatma Zehra Oflaz, Zeynep Ay, Özge Akın, Zeynep Ören, Betül Gökçepınar
KARATE
Erkekler Kata
Küçükler 2011-2010-2009: 1. Abdurrahim Umar, 2. Emirhan Ece, 3. Halil Çağlar Işık
Yıldız 2008-2007- 2006: 1. Muhammed Kuş, 2. Dursun Ali Dedeoğlu, 3. Kerem Kısaoğlu
Gençler 2005-2004-2003: 1. Mehmet Koç, 2. Enes Beşbadem
Kızlar Kata
Küçükler 2011-2010-2009: 1. Zeynep Baltacıoğlu, 2. Ayşe Suna Nurkoviç, 3.Tuana Akgül
Yıldızlar 2008-2007-2006: 1. Sude Nur Koç, 2. Defne Seven, 3. Nazlı Buse Yüce
Gençler 2005-2004-2003: 1. Güler Özçelik, 2. Berin Baltacıoğlu, 3. Sıla Gündüz
SEM: 1. Ali Talha Öğütçü, 2. Alaaddin Koçak, 3. Batuhan Uzunel
TOHM: 1. Yücel Göker, 2. Güzide Elveda Koykaç, 3.Yunus Emre Kızıl