1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Suşehri Belediye Başkanı Yüksel'den Hastane Ziyareti
Suşehri Belediye Başkanı Yüksel'den Hastane Ziyareti

Suşehri Belediye Başkanı Yüksel'den Hastane Ziyareti

SİVAS (AA) - Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, ilçe hastanesinde yatan hastaları ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini iletti ve Mevlit Kandillerini...

A+A-

SİVAS (AA) - Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, ilçe hastanesinde yatan hastaları ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini iletti ve Mevlit Kandillerini kutladı.

Yüksel, ziyaretinde hastalarla bir süre sohbet etti ve hasta ile hasta yakınlarının kandillerini kutladı.

Ziyaret sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Yüksel, Suşehri'ne yapılan modern hastane inşaatının hızla devam ettiğini ve 2018'de bitirilmesinin hedeflendiğini söyledi.

Yüksel, "Yeni hastanemizin tamamlanmasıyla sağlıkta çevre ilçelere bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hizmet verilecektir. Hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ve bu mübarek gecelerini kutlamak amacıyla ziyaretimizi gerçekleştirdik." diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu da ilçede sağlık alanında güzel hizmetler yapıldığını belirterek, "Mevcut hastanemizin inşaatı devam ediyor. Bununla birlikte ağız ve diş sağlığı merkezi yapılması için yer tespit çalışması yapılıyor. Sağlık alanında merkezi konumumuzu koruyacağız." dedi.

Yüksel'in ziyaretine eşi Gülseren Yüksel, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sema Gönül Çevik de eşlik etti.

HABERE YORUM KAT