1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Vodafone Freezone'dan "Kafana Göre Saati"
Vodafone Freezone'dan "Kafana Göre Saati"

Vodafone Freezone'dan "Kafana Göre Saati"

Vodafone FreeZone'un yeni kampanyası Kafana Göre Saati ile gençler kafasına göre takılsın diye her gün geçerli ve YouTube'dan Instagram'a pek çok platformda internetten yemeyen 1 saat sunuluyor

A+A-

İSTANBUL (AA) - Vodafone Türkiye'nin gençlik markası Vodafone FreeZone, "Kafana Göre Saati" kampanyasıyla her gün geçerli ve YouTube'dan Instagram'a pek çok platformda internetten yemeyen 1 saat sunuyor.

Şirket açıklamasına göre, Vodafone FreeZone, 26 yaş ve altı gençler için sunduğu tarife portföyünü inovatif ürünlerle geliştirmeye devam ediyor. Vodafone FreeZone'un "dünyada bir ilk" olan yeni kampanyası Kafana Göre Saati ile gençler kafasına göre takılsın diye her gün geçerli ve YouTube'dan Instagram'a pek çok platformda internetten yemeyen 1 saat sunuluyor.

Böylece FreeZone'lu gençler, internette en sevdikleri içerikleri kafalarına göre ve özgürce takip edebiliyor. Vodafone FreeZone'luların ayda 9 TL'ye yararlandığı kampanyadan faturasız kullanıcılar ise ilk ay ücretsiz yararlanabiliyor. Dileyen aboneler, günde sadece 2 TL ödeyerek kampanyadan günlük de yararlanabilmekte.

Gençler, saatlik bazda kotadan yararlanmak için tarifelerinin üzerine Kafana Göre Saati paketini alabiliyor. Faturasız kullanıcılar, her gün geçerli 1 saatlik internetini gün içinde parçalara bölerek kullanabiliyor. Kafana Göre Saati alan Vodafone FreeZone'lular, sosyal medya veya video-müzik içeriklerinden birini internetlerinden yemeden 1 saat özgürce kullanabiliyor.

Her gün farklı bir içeriği seçebilen FreeZone'lu gençler, hangi içeriği kullanmak istediklerini ise Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden belirleyebiliyor. Kampanya kapsamında, sosyal medya içerikleri olarak Instagram, Facebook ve Twitter; video-müzik içeriği olarak ise YouTube ve İzlesene sunuluyor.


- "Vodafone FreeZone ile gençlere yeni özgürlük alanları sunuyoruz"


Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone FreeZone ile gençlere her daim yeni fırsatlar sunduklarını belirtti. Aksoy, şu ifadeleri kullandı:

"Her segmentin beklentisinin farklı olmasından hareketle oluşturduğumuz Vodafone FreeZone markasıyla 26 yaş ve altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlı kampanyalar düzenlemeyi sürdürüyoruz. Dünyada bir ilk olan yeni kampanyamız Kafana Göre Saati ile Vodafone FreeZone'lu gençlerin her gün değişen ihtiyaçlarını esnek kullanım şartlarıyla karşılamayı ve genç abonelerimizin her gün Kafana Göre dünyasına geçiş yapabilmelerini hedefliyoruz.

Yeni kampanyamızla, FreeZone'lu gençler YouTube'dan Instagram'a pek çok platformda internetlerinden yemeden her gün 1 saat en sevdikleri video, müzik ve sosyal medya içeriklerini özgürce kullanabiliyor. Vodafone FreeZone ile gençler için yarattığımız özgürlük alanları ile kendilerine çizdikleri özgürlük yolculuğunda onlara yol arkadaşı olmaya devam edeceğiz."

HABERE YORUM KAT