1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yatırımcı Rehberi (8)
Yatırımcı Rehberi (8)

Yatırımcı Rehberi (8)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,26-1,56-2,33
ABD Dolar BYF368,701,120,03
Acıpayam Selüloz2,702,661,89
Adana Çimento (A)6,18-0,483,00
Adana Çimento (B)4,30-1,601,90
Adana Çimento (C)1,02-27,1421,43
Adel Kalemcilik16,06-2,37-2,43
Adese Alışveriş Ticaret2,162,868,54
Afyon Çimento7,720,26-0,77
AG Anadolu Grubu Holding28,48-2,7320,17
Ak Enerji0,93-3,122,20
Akbank10,53-0,386,90
Akçansa10,69-2,20-1,75
Akdenız Güvenlık Hız.5,840,86-1,52
Akfen GMYO2,274,61-5,81
Akın Tekstil11,44-4,67-18,92
Akiş GMYO3,35-5,377,03
Akmerkez GMYO20,500,390,20
Aksa15,606,9221,40
Aksa Enerji4,76-1,6515,25
Aksel Yat. Hol.0,55
Aksigorta4,182,9626,28
Aksu Enerji6,392,4020,58
Akyürek Pazarlama0,20-4,76-23,08
Alarko Carrıer58,00-1,53-4,21
Alarko GMYO50,900,790,10
Alarko Holding6,92-1,28-4,68
Albaraka Batışehir GYF1.118,400,151,19
Albaraka Dükkan GYF1.053,800,151,19
Albaraka One Tower GYF1.067,900,151,18
Albaraka Türk1,590,002,58
Alcatel Lucent Teletaş7,812,23-2,13
Alkim Kağıt4,40-3,72-13,73
Alkim Kimya24,36-3,26-2,56
Altınyağ1,122,75-9,68
Altınyunus Çeşme5,00-5,66-0,99
Anadolu Cam3,170,6320,53
Anadolu Efes26,441,859,26
Anadolu Hayat Emek.7,501,35-9,09
Anadolu Isuzu12,82-4,4740,88
Anadolu Sigorta4,144,5533,55
Anel Elektrik3,620,00-3,98
Anel Telekom0,49-2,00-2,00
Arçelik18,97-0,58-11,85
Arena Bilgisayar3,990,25-5,67
Armada Bilgisayar6,39-2,89-5,75
Arsan Tekstil1,740,00-0,57
Artı Yatırım Holding2,60-7,47176,60
Aselsan32,160,001,13
Aslan Çimento39,66-0,503,82
Ata GMYO3,860,52-19,42
Atakule GMYO1,82-4,71-11,22
Atlantik Petrol Ürünleri1,40-0,710,72
Atlantis Yatırım Holding0,521,966,12
Atlas Yat. Ort.0,960,00-2,04
AvivaSA Emeklilik Hayat17,76-1,66-1,99
Avrasya GMYO1,628,002,53
Avrasya Petrol ve Tur.1,678,44-0,60
Avrupa Yatırım Holding1,914,374,37
Ayen Enerji10,898,47125,47
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,902,7011,76
Aygaz15,325,22-4,67
Bagfaş9,60-0,52-8,57
Bak Ambalaj5,951,1915,76
Balatacılar Balatacılık0,530,00-5,36
Bantaş Ambalaj3,26-19,51-20,29
Banvit19,16-4,20-10,55
Baştaş Başkent Çimento2,55-1,923,66
Batı Çimento8,81-2,11-10,83
Batısöke Çimento1,737,45-2,81
Bera Holding2,44-14,69-21,29
Berkosan Yalıtım2,280,002,24
Beşiktaş Futbol Yat.3,830,00-6,36
Beyaz Filo127,0011,9971,74
Bilici Yatırım2,0310,9329,30
Bim Mağazalar73,10-0,48-6,40
Bimeks0,26-10,34-7,14
Birko Mensucat0,40-4,76-2,44
Birlik Mensucat1,522,017,80
Bısaş Tekstil1,003,09-38,65
Bizim Mağazaları7,18-1,24-6,75
Bizim Portföy Altın BYF149,65-0,831,73
Bolu Çimento6,302,4417,10
Bomonti Elektrik0,98-2,00-9,26
Borusan Mannesmann12,86-2,439,54
Borusan Yat. Paz.42,200,05-4,09
Bosch Fren Sistemleri198,60-1,192,64
Bossa6,2112,9153,33
Boyner Perakende Yat.8,65-1,70-5,77
Brisa7,13-5,31-1,93
Burçelik4,104,866,49
Burçelik Vana1,803,452,86
Bursa Çimento5,590,726,48
Carrefoursa5,783,403,58
Coca Cola İçecek34,606,461,11
Componenta Dökümcülük11,39-4,853,55
Cosmos Yat. Holding1,12-1,75-4,27
Credıtwest Faktorıng1,450,006,62
Çelebi34,04-1,05-7,95
Çelik Halat5,908,8652,06
Çemaş Döküm3,506,0689,19
Çemtaş4,52-0,4410,78
Çimbeton40,84-6,7610,62
Çimentaş13,060,1512,68
Çimsa13,811,620,88
Çuhadaroğlu Metal2,861,06-2,39
Dagi Giyim2,10-3,23-7,49
Dagi Yatırım Holding1,62-8,4713,29
Dardanel1,63-6,86-16,41
Datagate Bilgisayar17,065,0562,94
Demısaş Döküm2,516,8137,16
Denge Holding16,06-5,8686,74
Deniz GMYO3,16-6,7817,04
Denizbank6,66-9,5181,47
Denizli Cam12,160,502,44
Derimod12,60-1,9567,78
Desa Deri1,052,943,96
Despec Bilgisayar3,845,796,96
Deva Holding4,240,24-3,20
Diriteks Diriliş Tekstil1,06-0,93-9,40
Ditaş Doğan6,68-0,3010,05
DJ İstanbul 20 HY BYF39,880,781,04
DO-CO235,50-1,2612,04
Doğan Burda3,562,597,23
Doğan Gazetecilik4,3036,5155,80
Doğan Holding0,79-1,25-9,20
Doğtaş Kelebek Mobilya3,190,95-12,36
Doğusan1,613,2110,27
Doğuş GMYO3,160,96-2,47
Doğuş Otomotiv8,42-5,392,18
Duran Doğan Basım4,6913,2924,40
Dyo Boya6,09-3,79-19,97
Eczacıbaşı İlaç4,20-1,41-4,76
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,09-0,95-2,79
Eczacıbaşı Yatırım10,25-0,87-6,14
Edip Gayrimenkul1,19-0,830,85
Ege Endüstri324,70-2,200,84
Ege Gübre32,000,5720,66
Ege Profil11,03-2,2210,52
Ege Seramik4,12-4,85-10,43
Egeli & Co Tarım Girişim0,65-27,78-5,80
Egeli&Co Girişim Sermaye0,482,132,13
Egeli&Co Yatırım Holding0,16-11,11-20,00
Egeplast5,100,008,97
Ekiz Kimya0,510,00-10,53
Emek Elektrik1,62-2,991,89
Eminiş Ambalaj4,31-0,23-7,11
Emlak Konut GMYO2,583,61-8,19
Enerjisa Enerji7,1910,11
Enka İnşaat5,54-1,95-8,13
Erbosan81,25-4,92-2,46
Ereğli Demir Celik10,774,067,49
Ersu Gıda1,16-0,85-11,45
Escort Teknoloji1,13-1,74-10,32
Esem Spor Giyim0,48-12,7329,73
Etiler Gıda4,17-3,02-11,09
Euro Kapital Yat. Ort.1,13-1,740,00
Euro Trend Yat. Ort.0,96-3,030,00
Euro Yat. Ort.0,83-3,49-3,49
Euro Yatırım Holding0,59-3,28-3,28
Fenerbahçe Futbol37,708,029,91
Finans Fin. Kir.4,020,253,08
Finans Por. Banka HY BYF18,68-1,225,18
Finans Por. BIST30 HY BYF57,980,871,33
Finans Portföy Altın BYF14,79-0,872,00
Finans Portföy Gümüş BYF13,46-0,44-2,39
Flap Kongre Toplantı Hiz.22,006,8059,30
F-M İzmit Piston17,97-10,6032,72
Fonet Bilgi Teknolojileri4,84-5,28-1,63
Ford Otosan61,304,341,74
Frigo Pak Gıda0,963,231,05
FTSE İst. Bono FBIST BYF273,100,401,71
Galatasaray Sportif6,100,16-1,93
Garanti Bankası11,83-0,7610,35
Garanti Faktoring2,920,69-10,43
Garanti Yat. Ort.0,750,000,00
Gedik Girişim1,18-0,84-0,84
Gedik Y. Men. Değ.2,631,154,37
Gedik Yatırım Holding1,41-0,702,17
Gediz Ambalaj7,111,86-1,66
Gentaş1,69-1,170,60
Gersan Elektrik5,07-3,247,64
Global Men. Değ.0,512,0013,33
Global Yat. Holding4,100,2413,57
Good-Year4,06-0,25-4,47
Göltaş Çimento62,40-1,58-4,44
Gözde Girişim5,24-0,57-7,42
GSD Denizcilik1,510,6711,85
GSD Holding0,850,0018,06
Gübre Fabrik.4,571,338,04
Güler Yat. Holding2,096,6380,17
Güneş Sigorta1,820,0010,30
Halk GMYO0,931,09-3,12
Halk Sigorta1,511,34-6,79
Hatay Tekstil4,97-1,780,00
Hedef Girişim2,23-5,51-8,61
Hektaş9,157,2730,71
Hürriyet Gzt.1,10-0,90-17,91
ICBC Turkey Bank4,17-2,80-8,55
İdealist GMYO2,366,3115,69
İhlas Ev Aletleri0,47-4,08-7,84
İhlas Gayrimenkul1,76-6,88-10,20
İhlas Gazetecilik1,07-2,73-9,32
İhlas Holding0,48-2,04-9,43
İhlas Yayın Holding0,48-4,00-5,88
İndeks Bilgisayar16,607,9344,35
Info Yatırım1,17-2,50-0,85
İntema41,46-4,0770,34
İpek Doğal Enerji5,07-4,34-5,59


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT