1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yatırımcı Rehberi (9)
Yatırımcı Rehberi (9)

Yatırımcı Rehberi (9)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İskenderun Demir ve Çelik5,78-0,179,26
İş Bankası (A)16.000,002,13-5,88
İş Bankası (B)1.250,000,73-0,07
İş Bankası (C)7,51-1,187,75
İş Bankası (Kur.)7.100,00-0,70-8,27
İş Fin.Kir.1,550,654,03
İş Girişim1,58-0,63-9,20
İş GMYO1,360,740,00
İş Portföy BIST 30 HY BYF38,730,961,60
İş Yat. Men. Değ.2,502,042,04
İş Yat. Ort.1,014,125,21
İşbir Holding226,003,2922,10
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,40-2,440,00
İttifak Holding2,300,88-1,29
İz Hayvancılık Tarım2,60-6,8136,84
İzmir Demir Çelik3,154,65-2,78
İzmir Fırça8,522,04-7,89
İzocam27,96-7,665,75
Jantsa Jant Sanayi32,86-6,061,55
Kapital Yat. Holding1,10-2,65-11,29
Kaplamin4,084,084,08
Kardemir (A)3,192,578,14
Kardemir (B)3,172,598,19
Kardemir (D)3,432,696,85
Karel Elektronik7,74-5,2633,22
Karsan Otomotiv2,02-3,3529,49
Karsu Tekstil1,38-15,34-30,30
Karsusan Su Ürünleri San.4,97-2,550,40
Kartonsan286,40-1,171,09
Katmerciler Ekipman12,401,643,68
Kent Gıda144,50-0,345,86
Kerevitaş Gıda96,052,73-18,81
Kervansaray Yat. Holding0,352,940,00
Kiler GMYO3,41-2,85-6,83
Kipa Ticaret4,478,7673,26
Klimasan Klima7,25-9,4923,93
Koç Holding17,740,23-4,00
Konfrut Gıda15,65-7,409,44
Konya Çimento250,30-1,07-1,84
Kordsa Global7,40-5,25-3,52
Koza Altın33,18-3,43-13,14
Koza Madencilik5,48-4,36-14,91
Körfez GMYO1,714,273,01
Kristal Kola1,93-1,537,22
Kron Telekomünikasyon16,30-1,15-11,89
Kuştur Kuşadası Turizm11,50-2,9515,00
Kuyumcukent Gayrimenkul4,946,2419,04
Kütahya Porselen6,01-8,52-16,18
Lider Faktoring4,742,827,48
Link Bilgisayar14,89-1,784,42
Logo Yazılım55,00-2,05-6,38
Lokman Hekim Sağlık6,48-2,115,19
Lüks Kadife5,36-2,9013,80
Makina Takım1,85-1,07-7,50
Mardin Çimento4,330,230,93
Marka Yatırım Holding1,51-1,31-10,65
Marmaris Altınyunus15,992,11-15,84
Marshall57,451,4110,91
Martı GMYO1,03-5,50-51,42
Martı Otel0,991,027,61
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret53,60-1,38-7,59
Mazhar Zorlu Holding4,04-4,941,25
MCT Danışmanlık6,53-1,808,83
Mega Polietilen1,273,2511,40
Menderes Tekstil0,89-3,267,23
Merit Turizm6,301,616,96
Merko Gıda1,843,9538,35
Metal Gayrimenkul1,54-8,3318,46
Metemtur Otelcilik1,60-8,058,11
Metro Holding0,913,41-8,08
Metro Petrol ve Tesisleri2,9117,345,82
Migros Ticaret24,361,50-11,61
Milpa2,000,50-7,41
Mish Dekorasyon0,22-4,35-8,33
Mistral GMYO7,120,14-3,65
MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.18,71-1,06
MMC San. Ve Tic. Yat.1,510,678,63
Mondi Tire Kutsan1,91-1,045,52
Net Holding2,21-3,070,00
Netaş Telekom.14,561,32-8,08
Niğbaş Niğde Beton0,93-7,00-1,06
Nuh Çimento10,82-0,098,53
Nurol GMYO4,53-6,60-4,63
Odaş Elektrik7,333,2422,17
Olmuksan-IP11,513,1413,96
Orge Enerji Elektrik8,67-4,09-14,24
Orma Orman Mahsulleri1,26-0,7911,50
Osmanlı Menkul4,03-0,7428,34
Ostim Endüstriyel Yat1,51-1,31-7,36
Otokar118,40-3,11-4,36
Oyak Yat. Ort.1,130,8911,88
Oylum Sınai Yatırımlar1,770,574,12
Özak GMYO2,464,245,13
Özbal Çelik Boru1,63-0,61-1,21
Özderici GMYO2,2349,6642,95
Özerden Plastik3,95-0,5032,55
Panora GMYO4,651,31-4,91
Park Elek.Madencilik3,761,35-9,83
Parsan14,05-1,0620,09
Pegasus35,002,583,55
Peker GYO5,52
Penguen Gıda2,05-4,21-8,07
Pera GMYO0,912,253,41
Pergamon Dış Ticaret6,8314,7954,18
Petkim8,024,023,22
Petrokent Turizm49,500,004,25
Pınar Et Ve Un10,750,6611,05
Pınar Su1,76-0,56-2,22
Pınar Süt12,542,450,32
Plastikkart2,83-2,75-2,08
Polisan Holding12,07-0,4938,42
Politeknik Metal43,76-2,7131,41
Prizma Press Matbaacılık1,761,158,64
QNB Finansbank6,02-1,959,45
Ray Sigorta1,43-3,38-20,99
Reysaş GMYO1,50-1,9618,11
Reysaş Lojistik1,23-1,60-3,91
Rhea Girişim1,051,94-6,25
Rodrigo Tekstil3,19-0,316,69
Royal Halı0,950,004,40
RTA Laboratuvarları2,73-1,09-1,09
Sabancı Holding10,57-0,56-4,95
Safkar Ege Soğutmacılık2,422,98
Salix Yatırım Holding6,00-1,64-23,08
Sanel Mühendislik2,09-6,2822,22
Sanifoam Sünger1,863,3310,71
Sanko Pazarlama3,464,222,06
Saray Matbaacılık1,050,00-1,87
Sarkuysan3,291,23-0,30
Sasa Polyester10,26-5,35-10,70
Say Reklamcılık1,800,007,78
Sekuro Plastik10,823,3425,81
Selçuk Ecza Deposu3,75-3,354,17
Selçuk Gıda0,3516,6725,00
Senkron Güvenlik1,69-1,74-9,14
Serve Kırtasiye0,58-1,69-6,45
Servet GMYO3,72-11,2222,37
Seyitler Kimya12,50-0,6439,20
Silverline Endüstri2,29-3,784,57
Sinpaş GMYO0,750,00-2,60
Soda Sanayii5,093,670,99
Sodaş Sodyum Sanayii4,179,749,74
Söktaş1,81-0,559,04
Sönmez Filament4,88-4,8717,59
Sönmez Pamuklu4,81-5,3121,46
Sumaş Suni Tahta7,00-4,76
Şeker Fin. Kir.2,500,81-2,72
Şekerbank1,62-2,41-11,48
Şişe Cam4,871,043,62
T. Halk Bankası9,53-3,25-11,60
T. Kalkınma Bank.5,707,342,89
T.S.K.B.1,694,3217,36
T.Tuborg9,863,79-2,38
Taç Tarım Ürünleri2,57-3,025,76
Tat Gıda5,923,6811,49
TAV Havalimanları22,08-2,47-1,69
Taze Kuru Gıda7,11-2,34-12,76
Tek-Art Turizm1,38-4,1779,22
Tekfen Holding17,411,992,41
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,99-4,59-3,11
Temapol Polimer Plastik4,340,00-9,01
TGS Dış Ticaret3,721,642,48
Tofaş Oto. Fab.30,460,73-7,75
Torunlar GMYO3,02-0,33-9,31
Trabzon Liman14,42-2,90
Trabzonspor Sportif2,252,742,27
Trakya Cam4,610,88-0,22
Transtürk Hold.0,64-22,894,92
Trend GMYO1,40
TSKB GMYO0,774,055,48
Tuğçelik3,4011,116,92
Tukaş2,29-1,292,69
Turcas Petrol2,360,43-0,84
Turkcell15,20-0,72-1,81
Tümosan Motor ve Traktör8,43-2,6611,07
Tüpraş118,505,15-2,47
Türk Hava Yolları18,275,5516,44
Türk Prysmian Kablo2,425,22-4,72
Türk Telekom6,464,870,31
Türk Traktör78,40-0,063,16
Türker Proje Gayrimenkul39,28-1,554,58
Ufuk Yatırım2,60-5,45-15,31
Ulaşlar Turizm Yat.1,89-0,5310,53
Ulusoy Elektrik19,762,605,89
Ulusoy Un Sanayi2,72-1,45-2,16
Umpaş Holding0,631,610,00
Uşak Seramik2,41-2,82-1,63
Utopya Turizm4,12-0,24-8,24
Uzertaş Boya1,05-5,41-7,89
Ülker Bisküvi23,201,8417,95
Ünye Çimento4,554,849,37
Vakıf Fin. Kir.2,294,0910,10
Vakıf GMYO2,723,824,62
Vakıf Yat. Ort.1,57-4,2710,56
Vakıflar Bankası7,13-2,065,32
Vakko Tekstil4,22-12,0837,01
Vanet Gıda3,2429,601,25
Verusa Holding24,96-2,738,90
Verusaturk Girisim2,363,510,00
Vestel10,17-0,3934,35
Vestel Beyaz Eşya10,450,009,20
Viking Kağıt1,17-1,68-2,50
Yapı Kredi Koray GMYO2,373,492,16
Yapı ve Kredi Bank.4,70-2,298,29
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,58-2,643,61
Yataş26,8610,53-5,09
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,02-12,5592,42
Yeni Gimat GMYO13,541,42-0,29
Yeşil GMYO0,641,591,59
Yeşil Yapı1,08-1,825,88
Yeşil Yatırım Holding29,003,5781,25
Yibitaş İnşaat Malzeme2.543,1024,6639,73
Yonga Mobilya720,0041,76201,38
Yünsa6,598,9346,44
Zorlu Enerji2,03-1,4628,48


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT