1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yazılım Ustaları Sahibinden.com'da Buluşuyor
Yazılım Ustaları Sahibinden.com'da Buluşuyor

Yazılım Ustaları Sahibinden.com'da Buluşuyor

sahibinden.com, yazılımcıların yeteneklerine odaklanan ve daha kaliteli yazılımlar geliştirilmesi için çalışmalar yürüten Türkiye Yazılım Ustalığı Topluluğu tarafından düzenlenecek eğitimlerin ana sponsoru oldu

A+A-

İSTANBUL (AA) - sahibinden.com, Türkiye Yazılım Ustalığı Topluluğunun (Software Craftsmanship Turkey) düzenleyeceği eğitimlerin ana sponsorluğunu üstlendi.

Şirket açıklamasına göre, sahibinden.com, yazılımcıların yeteneklerine odaklanan ve daha kaliteli yazılımlar geliştirilmesi için çalışmalar yürüten Türkiye Yazılım Ustalığı Topluluğu tarafından düzenlenecek eğitimlerin ana sponsoru oldu. 10 Mayıs'ta başlayıp yıl sonuna kadar sürecek 14 farklı yazılım eğitimi, sahibinden.com'un Ataşehir'de bulunan merkez ofisi Sahiplex'te gerçekleştirilecek.

sahibinden.com sponsorluğunda ve ev sahipliğinde 10 Mayıs'ta gerçekleşecek ilk etkinlik, yazılım dünyasının en kritik kavramlarından güvenlik ve kriptografi üzerine olacak. İlk etkinliğin konuğu,Türkiye'de yazılım dünyasının önemli isimlerinden Gökhan Şengün, yazılımda güvenlik hakkında birikimini katılımcılarla paylaşacak.

Etkinlik, ücretsiz gerçekleştirilecek.

HABERE YORUM KAT